…..jak jsem před několika dny avizoval, něco velikého probíhá nad našimi hlavami. Slíbený překlad důležitých pasáží najdete v níže uvedeném článku….

14:54

Rád bych dodal následující větu, na kterou mně přivedl jeden čtenář tadesca. Připomněl mi, že neustále lidem říkám, že všemu je jinak než jak nám to bylo řečeno. Co když právě chtějí zakrýt pravdu o NIBIRU a udělali z ní planetu nebezpečných vetřelců. Co když právě Nibiru jsou Tvůrci křídel, kteří nám mají za úkol pomoci. Proto možná v dnešní době z ANDROIDŮ dělají velké přátele, kteří nám poskytli technologie a my proti nim bojujeme, přesně tak jak to bylo psáno Vatikánem Putinovi…..

Dnes v 0:54 | Alue K. Loskotová |  Ze světa

.
Vážení čtenáři, dnes jsem pro vás sestavila kompilaci a překlady, týkající se aktuální kauzy ohledně podivného chování našeho slunce. Kompilace v sobě obsahuje vše důležité, co se mi podařilo posbírat ve zhuštěné formě. I pokud neumíte anglicky, na přiložená videa se podívejte. Jsou v nich velmi zajímavé záběry, které pořídili lidé po celém světě. Důležité komentáře jsem přepsala do češtiny, ale hlavní je obraz.
.
Solární observatoře po celém světě byly uzavřeny, aby se předešlo únikům fotografií galaktických flotil obíhajících kolem Slunce. Co ovšem tyto galaktické flotily dělají kolem slunce, zůstává tajemstvím.
.
13.9.2018 Vyšlo na youtube následující video, které ukazuje záběry dvojitého východu slunce na Aljašce. Záběry jsou velmi výmluvné. Ve videu je dále řečeno, že věřící lidé tato znamení považují za předzvěst našich posledních dnů a média se odmítají na téma těchto podivných změn bavit. Dále cituje části bible spojené s apokalypsou a zlými znameními na obloze.
.
Nibiru je tady! Aktualizace 13.září 2018
.
13.9.2018 vyšlo další video od velmi slavného youtubera secureteam10, který se záhadami, ufologií a aktuálními úkazy na obloze velmi aktivně zabývá. Video začíná větou, že vznikly nové otázky týkající se náhlého zavírání slunečních observatoří. Mluví o uzavření solární observatoře v Mexiku 6.září 2018, která byla dokonce evakuována. Na jednu stranu popírá teorie veřejnosti že něco skrývá, ale zároveň dodneška nebyla schopná říci, co se vlastně děje! – Český článek o observatoři v Mexiku najdete níže, přeložili ho už na AC24.
.
SKUTEČNÝ důvod, proč uzavřeli solární observatoř v Mexiku…?
Video se dále zmiňuje o tom, že se na povrchu slunce objevuje něco jako obrovská díra, která asi předpovídá obrovskou solární bouři.
V čase 03:54 je záběr na slunce, který něco černého překrývá, jakoby to před ním prolétalo. Lidé to nasdíleli v jiných videích na youtube a ptají se, co to má znamenat. Domnívají se, že je to UFO. Je to záběr z jiné solární observatoře.
Národní sluneční observatoř v americkém Novém Mexiku byla minulý čtvrtek za záhadných okolnostní uzavřena. Úřady, aniž by vysvětlily příčinu, provádějí evakuaci, na místě je i FBI.
.
O podivném dění kolem Národní sluneční observatoře v oblasti Sunspot ve státě Nové Mexiko informovala televize ABC-7. Té se podařilo spojit s Shari Lifsonovou ze společnosti AURA, která spolu se Státní univerzitou Nového Mexika řídí observatoř. Ta pouze potvrdila, že se z bezpečnostních důvodů observatoř evakuuje.
.
„Asociace univerzit pro astronomický výzkum, která spravuje tento objekt, se teď zabývá otázkou bezpečnosti. Rozhodli jsme se, že preventivně objekt evakuujeme. Bylo to naše rozhodnutí evakuovat objekt,“ uvedla Lifsonová.
.
Místní policie potvrdila, že provádí evakuaci. Na místě jsou i agenti FBI. Podrobnosti neví ani policie. „FBI nám odmítá říct, co se děje. Máme tam své lidi (na Sunspot), kteří tam budou, dokud trvá evakuace. Nikdo nám neřekl, proč evakuace probíhá,“ cituje šerifa Benny House portál Alamogordo Daily News.
„Je tam FBI. Nikdo nám neřekne proč. Nicméně tak rychlá akce FBI a za tak utajených podmínek znamená, že se tam děje hodně věcí. Krouží tam vrtulník Black Hawk, kolem antén je skupina lidí a dělníci jsou na věži. Nikdo nám však nic neříká,“ uvedl šerif.
Observatoř se nachází pouze 200 km od Roswellu, kde byl v roce 1947 zadokumentován nejslavnější případ pozorování UFO, a 140 km od raketové střelnice White Sands Missile Range.
.
Spolu s tím podle některých novinářů může být záhada spojena se vznikem koronální díry na Slunci, která předznamenává blížící se geomagnetickou bouři. Národní úřad pro oceán a atmosféru 11. září varoval, že se k Zemi blíží sluneční vítr, který způsobí geomagnetickou bouři o stupni G2, přičemž stupeň G5 se považuje za bouři s největší intenzitou. Tyto bouře mohou způsobit problémy s fungováním elektronických přístrojů.
Nicméně varování přišlo toto úterý, zatímco observatoř byla uzavřena již minulý čtvrtek. (zdroj)
Dodatečně se nějaké vysvětlení objevilo, cituji:
.
,,Nyní se na webové stránce observatoře objevilo oznámení, že provoz solární observatoře bude obnoven 17. září. Bylo také uvedeno jediné krátké vysvětlení, proč byla observatoř uzavřena – údajně kvůli páchání trestné činnosti.
„Asociace univerzit pro astronomický výzkum (AURA) při vyšetřování nespecifikované trestné činnosti s vyšetřovacími orgány v plné míře spolupracovala. V době před uzavřením hrozilo zaměstnancům observatoře nebezpečí, z tohoto důvodu provedla společnost AURA dočasnou evakuaci zaměstnanců,“ uvádí se v prohlášení organizace.“ (zdroj)
Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.