Miliardář a aktivista za otevřené hranice Geoge Soros požaduje, aby EU regulovala sociální sítě, protože “mysl voličů je kontrolována a manipulována.”

Tvrdí, že velikost sociálních sítí z toho činí veřejnou hrozbu a říká, že umožňují lidem volit proti globalistickým kauzám, včetně volby prezidenta Trumpa. Napsal to v článku pro britský levicový Guardian.

Finanční spekulant, který má pod sebou jednu z největších aktivistických skupin na světě, a je o něm známo, že zasahuje do zahraniční politiky jiných států a do voleb, tvrdí, že neregulované sociální sítě ohrožují demokracii a integritu voleb.

[wp_ad_camp_2]

Nová média jsou na sociálních sítích a využívají je k obejití hlavních médií a propagaci kauz, proti kterým Soros a jeho přátelé vystupují.

Středoevropan minulý týden informoval, jak Soros přispěl částkou 400 tisíc liber na kampaň v Británii, která má zvrátit Brexit.

V článku v Guardianu Soros ještě píše, že sociální média “mohou ovlivnit, jak lidi myslí a chovají se, aniž by si to uvědomili”, a to “zasahuje do fungování demokracie a integrity voleb.”

[wp_ad_camp_2]

Zdroj: 1

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.