Na přelomu první a druhé prosincové dekády dojde k významnému kroku v zadupání demokracie a svobody slova v téměř celém světě. Přistoupením ke Globálnímu paktu o migraci se nikoliv státy, ale především jejich občané zbaví možnosti projevovat vlastní názor na migraci, která se rázem stane právem každého, kdo se rozhodne opustit svou zemi a usídlit se kdekoliv jinde. Je jedno, jaký k tomu bude mít důvod, prostě se sebere a půjde tam, kde se mu bude zdát, že se bude mít lépe. Jakákoliv kritika migrace či nesouhlas s ní se stanou trestným činem a v případu politického subjektu se to stane důvodem k jeho rozpuštění. Macron, Merkelová, Juncker, ti všichni a mnoho dalších by měli volné ruce k páchání zločinů na evropském poli.

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

K čemu to povede? Představte si, že by se podařilo svrhnout vládu Andreje Babiše a v předčasných volbách by nedej bože vyhráli Piráti a vytvořili vládu společně s Top09 a STAN s podporou ODS vedenou Fialou. ČSSD pod vidinou splněného příslibu určité částky, která by stranu zachránila před krachem, se přidává k této koalici a vzápětí dochází k přistoupení ke Globálnímu paktu. Minimálně 76% občanů České republiky nesouhlasí s migrací, takže všichni tito spoluobčané jsou nuceni zavřít ústa, zbylí zaplňují soudní síně.

Udavačů máme totiž nadmíru, takže dochází k vyčištění sociálních sítí, pozor si musíme dávat pozor na své názory úplně všude. Satira je zakázaným způsobem prezentace. SPD je rozpuštěna a Tomio Okamura se v cele sešel s otcem a synem nosícími příjmení Klaus a pryčnu leští i prezident Miloš. O kousek dále nacházíme Petra Robejška, Benjamína Kurase a milióny těch, kteří se prostě nedokázali udržet. Naopak klíče od těchto cel drží v ruce Janda, Halík, Štětina, Bartoš a Šabatová. Ministrem financí je opět Kalousek a na Hradu si svou funkci užívá Šimon Pánek. Ulice jsou plné vousatých sirotků z celého světa, za nimiž záhy dorazí rozvětvené rodiny. Z České republiky je země Třetího světa.

Pokud si myslíte, že jde o blábol, mýlíte se. Nezávazný Globální pakt paradoxně zavazuje země k němu přistoupené k…. skutečně výše uvedenému. Andrej Babiš se v souznění s Milošem Zemanem postavil proti této agresivní rétorice a začaly se dít věci. Aféra kolem syna předsedy vlády byla dlouho připravována a světe div se, byla vytažena vzápětí poté, co vláda odmítla přistoupit k tomuto paktu. A aby nebyl klid, v době, kdy Miloš Zeman opustil Českou republiku a odjel sklízet potlesk za svůj projev do izraelského parlamentu, objevil se dle různých indicií v Praze i nejznámější organizátor světové migrace Sörös a údajně se dostal až na úřad vlády. Nebylo by to poprvé, co by byl u zásadních změn u nás, Václav Havel by mohl vyprávět o mnohém, kdyby tu ještě byl. Tento extrémně nebezpečný člověk je všude tam, kde je vysoká koncentrace zla. Jde o náhodu? Nikoliv. Puč nevyšel, a ač je to smutné a téměř nereálné, momentálně je Babiš tím, kdo drží prapor určité svobody nad našimi hlavami. Jde o obrovský paradox a je otázkou, bylo li by tomu tak, kdyby mu někdo nabídl solidní všimné. Nebuďme idealisty, Babiš nenaslouchá svému srdci, ale příliš dobře si uvědomuje důležitost svého spojenectví s Milošem Zemanem, a také to, jak neochotní jsou Češi akceptovat násilí a další změny plynoucí z islamizace Evropy. Část opozice toužící po likvidaci národního státu místo ze svého pohledu logického postupu znamenajícího dohodu a ústupky v aférách Babiše hrozí nebezpečím, jakým se ukázala být aféra Čapí hnízdo a systematická práce novinářky Slonkové naslouchající instrukcím amerického miliardáře. Naštěstí pro nás, protože právě Babiš je koupitelný, i když by to bylo dražší.

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Posthavlisté momentálně prohrávají, nicméně jejich činnost neustává a riziko, že se v určité formě vrátí v nebývalé síle, je stále patrnější. Výchova ve školách vede k stále většímu vymývání mozků mládeže, vysoké školy produkují řadu absolventů, kteří se vzápětí stávají pedagogy, byť mají tituly z oborů, které je původně měly směřovat jinam, nicméně škodí často právě ve školách. A to ať už jako vyučující, tak i v rámci indoktrinace vedoucí z aktivit neziskového sektoru. Dá se tedy doufat, že momentálně snad ani Sörös v Praze rozhodnutí vlády nepřistoupit ke Globálnímu paktu nezmění (otázkou je, je-li tu vůbec a pokud ano, co přišel nabídnout), ovšem bylo by naivní si myslet, že se pohrobci Havla nepokusí o brzkou změnu. Navíc je třeba si uvědomit, kolik kolaborantů mezi politiky máme a nebuďme důvěřiví, sedí i v lavicích určených poslancům vládní strany ANO. Otázkou tedy zůstává, co vede k tak pochybnému uvažování tyto lidi. Jsou to peníze, ego, hloupost, vypočítavost či jiná špatná lidská vlastnost? Každopádně pokud Babiš zůstane pevný ve svém záměru nepodepsat, bude to jeho první počin zasluhující pochvalu. Nedá li se v důsledku koupit, bylo by to poprvé, kdy mu vůně peněz nezabránila udělat státotvornou věc. To se dějí věci.

Zdroj: 1

 

[wp_ad_camp_2]

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.