Týdenní komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka

27/03/2017

Minulý týden se někdo naboural do mého počítače, aby video na níže uvedeném odkazu začalo fungovat co nejdříve jakmile se aktivuje. Jeho cílem je ukázat zničení Black Knight (Černý Rytíř) satellitu, o kterém mnoho lidí v amerických zpravodajských agenturách jako NSA vytrvale tvrdí, že právě tento zabraňoval lidem opustit planetu Zemi.

Https://www.youtube.com/watch?v=Ge_oAywLRWE&feature=youtu.be

Tato zpráva se shoduje se současnými publikacemi NASA o práškách proti stárnutí a technologii cestování „rychleji než světlo,“ která nám umožní navštívit nově objevené planety, které se podobají Zemi.

Http://www.dailymail.co.uk/sciencetech/article-4343142/Human-trials-age-reversing-pill-start-six-months.html

Http://www.sciencetimes.com/articles/9507/20170228/nasa-researches-on-how-to-travel-faster-than-light-after-discovering-trappist-1.htm

Zdroje CIA také říkají, že vydají tajný prezidentský příkaz k uvolnění technologií na volnou energii a stávající anti-aging (protistárnoucí) technologie.

Nyní je to jediné, co blokuje lidstvo od této budoucí nesmrtelnosti a exponenciálního rozpínání do vesmíru, pouze malá skupina lidí, kteří se jako klíšťata drží finančních počítačů v Radě federálního rezervního systému, Bank of Japan, Evropské centrální bance a BIS (Bank for International Settlements). Tyto počítače musí být fyzicky zabaveny, aby tak byla umožněna cesta k neomezenému přístupu k prostředkům, které umožní lidstvu nasadit svá křídla a letět.

Lidé, kteří podle forenzních důkazů blokují financování nové éry jsou Janet Yellen z FEDu, Mario Draghi z ECB, Haruhiko Kuroda u BoJ a Augustine Carstins v BIS. Speciální jednotky musí jednoduše přijít a chytit tyto jednotlivce a zabrat výpočetní centra centrální banky co nejdříve, aby se tak dosáhlo uvolnění finančních prostředků pro planetu Zemi.

Pokud budou odstraněny tyto počítače a paraziti, kteří je kontrolují, tak různé charitativní nadace už dokonce řekli, že by mohly být uvolněny nejen biliony, ale dokonce triliony dolarů na financování ukončení chudoby a ničení životního prostředí, jakož i výzkumu nesmrtelnosti a neomezené expanze do vesmíru.

Boj proti otrockému systému babylonského dluhu, který tyto centrální banky i nadále kontrolují, pokračuje, a to až do konečného vítězství. Bývalý americký prezident Barack Obama zmizel náhle z veřejného prostoru a je pravděpodobně vyšetřován.

[wp_ad_camp_1]

Také bylo exhumováno minulý týden tělo bývalého partnera Billa a Hillary Clintonových, Vincenta Fostera, a bylo zjištěno, že má dvě díry po kulkách v zátylku, což znamená, že příčina smrti byla změněna ze sebevraždy na vraždu. Zdroje Pentagonu a CIA tvrdí, že toto vyšetřování povede k tomu, že Clintonovi budou stíháni pro vraždu.

Http://newsfeedhunter.com/autopsy-results-from-vince-fosters-exhumed-body-cause-of-death-to-be-changed/

Smrt velkého Kahuny (pozn.př.: hawaisky velekněz-poradce), David Rockefellera, byla také oficiálně oznámena minulý týden jeho rodinou. Zdroje CIA tvrdí, že Rockefeller byl udržován ve stabilizovaném, vegetativním stavu po několik měsíců na antarktické základně, než se rodina konečně vzdala a oznámila, že už není mezi námi.

Když tomuto autorovi poprvé ukázaly japonské úřady, že spiknutí západních elit chtělo pozabíjet 90% lidstva prostřednictvím nemocí, hladu a jaderných válek, dostal jsem do rukou materiály, které ukazují, že Rockefeller byl vedoucí skupiny Bilderberg, Výboru pro zahraniční vztahy, Trilaterální komise a dalších významných skupin západních mocenských běžců. Proto byl právě on hlavním podezřelým v celém tomto ďábelském plánu.

Nicméně, když jsem se setkal s panem Rockefellerem, měl jsem dojem, že v základech si tento člověk myslel, že dělá dobré věci pro naši planetu. Další otázka, kterou si budou muset vyšetřovatelé pravdy a usmíření nyní odpovědět je, jak se jeho vize sjednocené planety Země, v harmonii s přírodou, časem zkreslila do genocidního plánu a noční můry.

Soudní vyšetřování začalo Rockefellerem a dostalo se postupně ke George Bushovi staršímu a jeho nacistické frakci Chazarské mafie. Jednalo se o lidi spojené s událostí 11/9 – pádem WTC a nacistickým převratem ve Spojených státech amerických v roce 2001. Odtud vedla cesta do zednářské lóže P2 v Itálii a k uctívačům Černého Slunce.

Od té doby Společnost Bílého Draka, Pentagon a Bílé Klobouky ze zpravodajských služeb a její asijští spojenci systematicky demontovali staré struktury západní moci. Začalo to v roce 2013 s rezignací zlořečeného papeže (pozn.př.: Benedikt XVI), následován ještě abdikací královny Beatrix Nizozemské, katarského šejka Al Thaniho, krále Alberta II z Belgie a krále Juana Carlose ze Španělska v roce 2014.

Pak, loni v listopadu, ztratila Clinton / Bush frakce svou moc ve Spojených státech amerických a nyní jsou již stíháni za své zločiny. Nyní oznámil svou abdikaci japonský císař a jeho tajný kontrolor – loutkovodič David Rockefeller zemřel. Queen Elizabeth z Anglie a král Karel Gustaf ze Švédska zůstávají na trůnu, protože, podle zdrojů CIA, nebyli součástí genocidního komplotu.

Abdikace a ztráta pozic těchto osob na vysoké úrovni v celkové hierarchii moci odhalila nové vrstvy a struktury světové moci dříve skryté. Zdroje japonské císařské rodiny poukazují na záhadnou rodinu Cabotů ve Švýcarsku (což jsou v současnosti, mimo jiné, také kontroloři Severní Koreje a Kim Čong-una,) a jejich dva „strašáky“ na vysoké úrovni se jmény jako Eisenberg a Rosenberg.

Bitva za osvobození planety Země nyní probíhá nejzuřivěji v USA a Japonsku, kteréžto jsou dvě hlavní pevnosti v boji proti Novému Světovému Řádu, kde také probíhají tomu odpovídající bitvy.

Zdroje z japonské císařské rodiny říkají, že Henry Kissinger dal příkazy politikovi Ichiro Ozawovi, aby si zajistil pokračování plné kontroly nad Jižní Koreou a Japonskem. Ozawa tady lidem říká, že on a Kissinger jsou nyní představitelé Výboru 300.

Bohužel, někteří lidé v mocenské struktuře v tyto dva stále věří. Pravdou ovšem je, že oba jsou nyní jen „ronin“ nebo-li samuraj bez Mistra (žoldák) předurčeni pouze bezcílně putovat.

Japonský premiér Šinzó Abe a japonský ministr financí Aso Taro, se mezitím dostali na pokraj svého konce a budou odstraněni z mocenských pozic, protože šéfové jejich Bush / Clinton frakce právě ve Spojených státech úplně ztratili moc. Abe odjel minulý týden do Evropy, kdy se snažil setkat s papežem, ale audience mu byla odmítnuta, což znamená, že jeho dny u moci jsou fakticky sečteny.

Určité typy z japonské finanční byrokracie protlačují Asa, aby se stal příštím premiérem, ale Aso je nenáviděný japonskou armádou a policií za to, že přijal úplatky výměnou za prodej vodních japonských zdrojů svým francouzským vlastníkům – Rothschildům.

CSIS (The Center for Strategic and International Studies) ovládaná Jezuity se snaží udržet Asa u moci, protože Japonsko je velmi významnou mašinou na peníze prostřednictvím svého tajného rozpočtu. Japonský oficiální rozpočet na rok 2017 je 97,45 bilionu jenů. Na rozdíl od jeho tajného rozpočtu v hodnotě 250 bilionů jenů.

Tento rozpočet vychází z daně z benzínu, alkoholu a tabáku, které generují příjmy, které nejsou předmětem kontroly ze strany parlamentu. Z těchto 250 bilionů (ve zkráceném počtu, evropském), jde 200 bilionů (asi 2 biliony amerických dolarů) „američanům“ a 50 bilionů ministrovi financí, říkají zdroje z císařské rodiny.

Lidé z CSIS v Japonsku, v čele s Henry Kissingerem si chtějí zachovat tento tajný tok japonských příjmů za každou cenu, když jejich šéf, David Rockefeller zemřel, říkají zdroje. Američtí vojáci alias bílé klobouky by měli Kissingera zadržet, stejně jako ostatní a přesměrovat tento zdroj příjmů na výhodnější cíle.

Ten, kdo stojí v pozadí za CSIS stojí také za šéfem FBI Jamesem Comeyem a tajným úsilím viceprezidenta Michaela Pence vyhnat Donalda Trumpa, řekli zdroje CIA. Nyní se zdá, že to byl Comey, kdo pomáhal Baracku Obamovi nelegálně odposlouchávat Donalda Trumpa, když se ucházel o prezidentský úřad.

Https://subjectpolitics.com/trump-just-won-doj-lawyer-just-leaked-james-comeys-worst-nightmare-live-tv

Https://www.rt.com/usa/382236-nunes-committee-trump-russia

Jsou také znepokojující známky toho, že americký prezident Donald Trump se cítí velmi nadřazen svým skutečným možnostem a šancím v boji proti kontrolorům.
To bylo demonstrováno jako jeho porážka v pokusu předat reformní Obamův zákon o zdravotní péči, který zcela selhal jako způsob, jak bojovat s kriminálním gangem, který zařídil parazitní vliv na americké lékaře a americký lid. V grafu v článku níže, v odkazu, ukazuje červená čára, kolik peněz americké krve tito lidé absorbují.

Http://www.zerohedge.com/news/2017-02-21/over-regulation-has-criminalized-practice-medicine

Dokud neuvidíme útok na sídla Americké Asociace Mediků a masové zatýkání lídrů farmaceutických firem, náklady na zdravotní péči ve Spojených státech se budou jen zvyšovat, ale zdraví a dlouhověkost Američanů budou i nadále klesat.

Americká armáda a bílé klobouky dělají lepší práci v těchto dnech mimo území Spojených států, říkají nám zdroje z Pentagonu. Podle našich zdrojů dostala válka proti DAESH minulý týden nový finanční rozměr tím, že se zakázaly notebooky na letech pocházejících ze zemí jako je Turecko, Saúdská Arábie a země Rady pro spolupráci v Perském zálivu.

Izraelci byli mezitím nuceni ustoupit i s jejich falešnou muslimskou armádou DAESH do Libanonu, zatímco Izrael je, podle zdrojů Mossadu, nyní vážně ohrožen na více frontách. Zdroje z Pentagonu nám řekly, že Izrael byl také vystaven minulý týden velkému zostuzení poté, co byl Mossad identifikován jako zdroj falešných bombových hrozeb na židovská komunitní centra ve Spojených státech.

Chazarští nacisté na Ukrajině také dostali obrovskou ránu, když byla odpálena jaderná zbraň v muničním skladu, a vytvořila masivní exploze, která je zbavila životně důležitých dodávek zbraní, jak říkají zdroje. Video exploze lze vidět na níže uvedeném odkazu.

Http://www.veteranstoday.com/2017/03/25/exclusive-nuclear-explosion-in-ukriane/

Zdroje z Pentagonu nyní říkají, že očekávají nějakou finální hru v boji o planetu Zemi kolem července. Tyto zdroje také říkají, že summit mezi čínským prezidentem Xi Jinpingem a Trumpem v dubnu připraví půdu pro summit Trumpa s ruským prezidentem Vladimírem Putinem v červenci, který bude vyjednávat konec konfliktu v Sýrii a na Ukrajině, a uloží dvoustátní řešení Izraeli tak, aby bylo možné provést konečný finální finanční RESET.

Zdroj: 1

 [wp_ad_camp_1]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.