FBI nařídila, aby byly bezpečnostní kamery v sídle Mar-a-Lago během razie vypnuty, ale bohužel pro demokraty, kteří se tak zoufale snaží spojit Trumpa s dalším falešným mediálním skandálem, který by mu zabránil znovu kandidovat v roce 2024, kamery vypnuty nebyly.

Proč by nařizovali vypnutí bezpečnostních kamer?

Deník The Independent píše: „Právník Donalda Trumpa prozradil, že jeho rodina sledovala domovní prohlídku v Mara-Lago z New Yorku prostřednictvím bezpečnostních kamer.“

Trumpův právník také uvedl, že Merrick neměl žádný „pevný základ“ pro podporu razie FBI, a prohlásil, že tvrzení, že FBI hledá „tajný jaderný materiál“, mělo za cíl využít strachu k „vyděšení americké veřejnosti“.

Prezident Trump napsal na sociální síť Truth Social:

„FBI a další členové federální vlády nedovolili nikomu, včetně mých právníků, přiblížit se k prostorám, které byly během razie v Mara-Lago prohledávány a kontrolovány. Proč důrazně trvali na tom, aby je nikdo nesledoval, a aby byli všichni venku?“

Sean Hannity potvrdil zprávy, že bezpečnostní kamery v Mar-a-Lago nebyly během devítihodinové razie FBI vypnuty.

Podle mých zdrojů do Mar-a-Lago v pondělí ráno (8.8.) bez ohlášení dorazilo až 40 agentů FBI s puškami v ruce v tuctu vozidel, včetně velkého stěhovacího vozu. Během několika následujících hodin agenti prohledali místnost po místnosti a sepsali všechny dokumenty, které našli. Dokonce prohledali Melaniin šatník. Agenti také požádali zaměstnance Mar-a-Lago, aby vypnuli všechny bezpečnostní kamery.

Mar-a-Lago, hotelový a odpočinkový rezort na jihovýchodním pobřeží Floridy v Palm Beach

V úterý Eric Trump řekl deníku Daily Mail, že během pondělní razie v Mar-a-Lago viděl, jak se agenti FBI chovají nepatřičně. Také uvedl, že díky tomu, že zaměstnanci odmítli na žádost FBI vypnout sledovací kamery, zachytily kamery v Mar-a-Lago agenty, kteří vnikli do míst, kam neměli přístup.

Řekli našemu právníkovi. „Musíte okamžitě opustit pozemek. Vypněte všechny bezpečnostní kamery.“

Proč je tak zajímá, co je na těch záznamech z kamer? Trumpův tým by měl raději udělat desítky kopií. FBI zjevně nechtěla, abychom něco viděli.

Pro tadesco přeložila lenka | Zdroj: Qactus


Diskuze pod články je moderovaná, budou uveřejněny jen takové komentáře, které nejsou urážlivé, vulgární, neobsahují reklamu, neobsahují projevy náboženského fanatismu, pseudo-ezoterické bludy. Není dovoleno do komentářů kopírovat celé články z jiných webů a sociálních sítí a vkládat strojové překlady, stejně tak psát kapitálkami. Veškeré URL odkazy bez doplňujícího popisu obsahu jsou považovány za spam. Není dovolen „křik“, tedy pokus o zdůraznění pomocí mnoha vykřičníků anebo otazníků.

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.