Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Vedení v Kyjevě se „úplně zbláznilo“, řekl Putin
  Vedení v Kyjevě se „úplně zbláznilo“, řekl Putin

  Vedení v Kyjevě se „úplně zbláznilo“, řekl Putin

 • Od netrpělivosti ke klidnému očekávání
  Od netrpělivosti ke klidnému očekávání

  Od netrpělivosti ke klidnému očekávání

 • Melania si přeje, aby se Tucker Carlson stal v roce 2024 Trumpovým viceprezidentem
  Melania si přeje, aby se Tucker Carlson stal v roce 2024 Trumpovým viceprezidentem

  Melania si přeje, aby se Tucker Carlson stal v roce 2024 Trumpovým viceprezidentem

 • Novozélandskému whistleblowerovi hrozí 7 let vězení za odhalení masových úmrtí na očkování
  Novozélandskému whistleblowerovi hrozí 7 let vězení za odhalení masových úmrtí na očkování

  Novozélandskému whistleblowerovi hrozí 7 let vězení za odhalení masových úmrtí na očkování

Související zprávy

 • Prezident USA, papež, anglický král a japonský císař jsou na odpis
  Prezident USA, papež, anglický král a japonský císař jsou na odpis

  Prezident USA, papež, anglický král a japonský císař jsou na odpis

 • JAG chytá další úředníci CDC
  JAG chytá další úředníci CDC

  JAG chytá další úředníci CDC

 • Putin nechal popravit lékaře „bílých plic“
  Putin nechal popravit lékaře „bílých plic“

  Putin nechal popravit lékaře „bílých plic“

 • Námořní pěchota při zatýkání zabila úředníka CDC
  Námořní pěchota při zatýkání zabila úředníka CDC

  Námořní pěchota při zatýkání zabila úředníka CDC

Speciální jednotky zatýkají v USA ukrajinské zločince

Speciální jednotky Spojených států v pondělí zatkly poradce ukrajinského prezidenta Andrije Jermaka a ministryni hospodářství Julii Svyrydenkovou, když se diplomatická kolona dvojice připravovala na odjezd ze schůzky Deep State ve virginském studiu, jehož interiér napodoboval diplomatickou přijímací místnost Bílého domu, uvedl zdroj z kanceláře generála Erica M. Smithe pro Real Raw News.

Jermak, Zelenského pravá ruka, a Svyrydenková, ukrajinský zkorumpovaný finančník, byli tento týden ve Spojených státech, aby se setkali se zločincem Antonym Blinkenem a odčerpali další dolary daňových poplatníků z amerického ministerstva financí.

Náš zdroj uvedl, že Blinken, se kterým se setkali, byl podvodník, protože podle převažujících důkazů se pravý Blinken nachází někde ve východní Evropě, například ve Varšavě v Polsku. A Blinken byl za posledních pět dní spatřen v devíti zemích a šestnácti státech doma, což naznačuje, že má spoustu dvojníků, dublérů a klonů.

Na otázku, proč ukrajinští despotové riskují cestu do Spojených států, místo aby s Blinkenem spolupracovali v zahraničí, odpověděl: „Abychom podpořili lest, že Ukrajina tak zoufale potřebuje další tranše peněz, že sem posílá své delegáty. Přibít Jermaka a Svyrydenka je skoro stejně dobré, jako by bylo dostat toho bastarda Blinkena.“

Dodal, že Jermak a Svyrydenková patří mezi nejpilnější ukrajinské podvodníky. Jenže oni Ukrajince neokrádali naslepo. Místo toho masivně profitovali ze stovek miliard dolarů, které zločinný Bidenův režim daroval Ukrajině od začátku speciální vojenské operace Vladimíra Putina.

Jejich jména se údajně objevila v tabulkách ministerstva financí, které kybernetické velení americké armády získalo z elektronických zařízení zesnulé Janet Yellenové a podle nichž každý z nich obdržel 3,6 miliardy dolarů za svůj podíl na zprostředkování „spravedlivé výměny“ mezi Spojenými státy a ukrajinským ministerstvem obrany. Yellenové spisy neupřesňovaly rámec těchto „spravedlivých výměn“, ale Bílé klobouky z nich vyvodily, že Yellenová dostala za každý převod výpalné a Jermak a Svyrjenková si ponechali zdravé procento, než zbytek poslali ministerstvu obrany. Stručně řečeno, z amerických daní zbohatly desítky Ukrajinců.

„Když ministerstvo zahraničí vydalo zprávu, že sem přijede Jermak a ona, nenechali jsme si ujít příležitost je chytit. Věděli jsme, že se nesejdou v Bílém domě – ten je od ledna 2021 uzavřený a pod vojenskou ochranou. Zbývalo tedy osm míst, včetně pozemku Tylera Perryho, která využili jako falešné Bílé domy – většinou budovy zrekonstruované na produkční studia. Museli jsme jednat rychle a na každé místo, o kterém víme, jsme poslali muže,“ uvedl náš zdroj.

Velitel Páté skupiny speciálních sil plukovník Brent Lindemen, který řídí operace Bílých klobouků, zatímco se generál Eric Smith zotavuje z pokusu o atentát na jeho osobu, vyslal vojáky do New Yorku, Connecticutu, Delawaru, Kalifornie, Oregonu, Illinois, Michiganu a Virginie, bašt Deep State a domovů kabaly CGI a hlubokého falešného vysílání.

Speciální jednotky ve Virginii 13. listopadu spatřily kolonu Jermaka a Svyrydenkové – tři limuzíny s neprůhlednými skly a diplomatickými poznávacími značkami -, jak se blíží k centru pohotovostní péče poblíž mezistátní dálnice 95. „Všichni jsme se snažili, abychom se dostali do bezpečí. Limuzíny zaparkovaly a vystoupili z nich Jermak a Svyrydenková a jejich doprovod složený z diskrétně ozbrojené ochranky.

Náš zdroj uvedl, že speciální jednotky na ně hned nevyrazily, protože v okolí se procházeli civilisté.

„Podle našich pravidel se nezapojujeme, pokud hrozí, že se občané dostanou do křížové palby. Někdy jsme museli z tohoto důvodu mise přerušit. Tuto jsme přerušit nechtěli,“ uvedl náš zdroj.

Speciální jednotky seděly v klidu. Nemohly vidět dovnitř budovy, protože někdo spustil žaluzie. Pomocí směrových parabolických mikrofonů však slyšeli, jak Jermak říká dvojníkovi Blinkenovi, že Ukrajina potřebuje dalších 200 miliard dolarů, což je téměř čtyřnásobek částky, kterou se režim zavázal Zelenskému poskytnout. Hlas znějící jako Blinkenův řekl: „Víš, že dostaneš, co potřebuješ. Musíme tyto věci dělat uvážlivě.“

V tu chvíli speciální jednotky zatelefonovaly plukovníku Lindemenovi a požádaly ho o povolení vtrhnout do budovy a zatknout všechny uvnitř, včetně jakékoliv inkarnace Blinkena, která byla přítomna. Plukovník Lindemen žádost zamítl s tím, že plán, jak se vypořádat s Blinkenovými dvojníky, je již v běhu, a nařídil speciálním jednotkám, aby se soustředily pouze na zadržení určených cílů.

Speciální jednotky je sledovaly až do konce schůzky, kdy Ukrajinci opustili studio a vydali se směrem k parkovišti. Protože se v oblasti na chvíli nenacházeli žádní civilisté, speciální jednotky se přesunuly a obklíčily delegaci, než došla ke svým vozidlům. Šest členů ochranky začalo sahat po bočních zbraních ukrytých pod bundami, ale zastavili se, když zjistili, že hledí do hlavní karabin M4 a brokovnic M870. Překladatel mezi nimi vyhrkl: „To nemůžete udělat! Prezident Biden nám dal diplomatickou imunitu.“

„Mám pro vás novinku, Biden není prezident a my diplomatickou imunitu neuznáváme,“ řekl velitel speciálních jednotek.

Speciální jednotky Ukrajince spěšně zkrotily a posadily Jermaka a Svyrydenkovou do obrněného SUV. Svázali je a nasadili jim roubíky a naložili je do zadní části jedné z limuzín, kterou speciální jednotky zabavily.

„Nyní jsou zadrženi jako zahraniční špioni a čelí obvinění ze špionáže a spiknutí s cílem podvést Spojené státy. Také úmyslné zadržování nezákonně ukradených finančních prostředků. Za tato obvinění skutečně hrozí trest smrti. Jejich strážci jsou zadržováni jako nepřátelští bojovníci,“ uvedl náš zdroj.

Na závěr jsme se zdroje zeptali na logiku ponechání studia Deep State nedotčeného, protože teoreticky by Blinken uvnitř mohl být pravý kus.

„Miku, vím, že jsi slyšel frázi, věř plánu. Několikrát byla nutně pozměněna, ale funguje. Generál Smith a rada se jím řídí. To je opravdu všechno, co k tomu můžu říct,“ odpověděl náš zdroj.

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
Odebírat
Upozornit na
7 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře