Postupně se data odtajňují. Lidstvo bude šokováno, na jakou popravu je chtěli nalákat. Stačí vyčkat a pozorovat.

***** **** ***** ****

BOOM! Děsivá historie společnosti Vax Passport Company
Polly St Georgeová, známá spíše jako Amazing Polly, zveřejnila na internetu video o svém vyšetřování společnosti Entrust, která nedávno podepsala smlouvu s britskou vládou na dodávku očkovacích pasů.

Polly zjistila, že rodina, která firmu vlastní, má nejen nacistické kořeny, ale je také velmi prominentní nacistickou rodinou. Jedná se o rodinu Quandtů. Günther Quandt dělal s nacisty velké obchody: jeho německé zbraně a firma na munici, v té době jedna z největších zbrojních firem v Německu, dobře vydělávala na německém zbrojení.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Güntherova druhá žena Magda Ritschelová se znovu provdala za Josepha Goebbelse, načež se stala světově známou jako Magda Goebbelsová. Na svatbě, která se konala na jednom ze statků Günthera Quandta, šel za svědka Adolf Hitler. Obě rodiny se úzce propojily.

Podařilo se jim uniknout trestu

V roce 1933 Günther oficiálně vstoupil do NSDAP a bylo mu povoleno zaměstnávat otroky. Pro práci ve svých továrnách využil více než 50 000 vězňů z válečných a koncentračních táborů. Jedna z továren měla dokonce vlastní koncentrační tábor a popraviště.

Konec druhé světové války měl na rodinu Quandtů jen malý dopad. Přestože důkazů pro stíhání rodiny bylo více než dost, podařilo se jim uniknout trestu.

Deutsche Bank, BMW

V roce 1960 Güntherův syn Herbert využil Deutsche Bank k tomu, aby ukradl BMW společnosti Daimler-Benz, kde byl ve skutečnosti komisařem. V roce 1960 se oženil s Johannou Bruhnovou, která byla až do své smrti v roce 2015 významnou akcionářkou BMW a jednou z nejbohatších osob v Německu. Manželé měli dvě děti, mezi nimi Susanne Klattenovou, nejbohatší ženu Německa.

Rodina v roce 1987 koupila společnost Entrust, která nyní bude dodávat digitální očkovací pasy do Spojeného království.

Pozn. překladatele: Lidé nyní vědí, od koho kupovali auta a koho tím podporovali. Svoji vlastní budoucí eliminační elitu.

Překlad carsten

Zdroj: https://uncutnews.ch/firma-hinter-den-digitalen-impfpaessen-ist-mit-prominenter-nazi-familie-verbunden/

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.