anna: Pomali veci vychádzajú na povrch. Počula som o zaujímavej teórií, že žijeme v poslednom matrixe. Tie predošlé skončili tragickou sebadeštrukciou pomocou atomových bomb.

 

Starověká literatura je plná odkazů na zbraně hromadného ničení používané prehistorickými bohy. Mnozí historikové si myslí, že jde o mytologii bez jakéhokoliv vztahu k moderním technologiím.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Že by ale před tisíciletími opravdu zbraně hromadného ničení měli?

Ale po provedení o něco pečlivější analýzy korelací s archeologickými objevy mohou tyto odkazy začít zapadat do kategorie „historie“ se vším, co k tomuto oboru patří. I když je to ohromující, i když vypadají neuvěřitelně, tak už v časech, které lze těžko datovat, probíhaly války, při nichž se používaly atomové a neutronové bomby, ale i vojenské technologie, které zatím známy nejsou.

Jaderná válka popisovaná v epické historii Indie

V Mahábharátě, v ohromném epickém velezpěvu ze starověké Indie, se popisují přesvědčivé a barvité epizody jaderné války.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Komparativní analýza mýtů výzkumníkům umožnila dospět k domněnce, že Mahábharáta mluví o čemsi, co existovalo tisíce let před námi, o Asurské civilizaci, která stejně jako Atlantida, Lemurie a Hyperborea existovala ještě před současnou civilizací.

Zdroj: 1

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.