…..když je pan Michal Zlatkovský velký „SPECIALISTA NA DATOVOU ŽURNALISTIKU“ a madamme Karolína Vrbasová tak dobrá „manipulátorka autorka a režisérka“, bylo by dobré, kdyby nám opět udělali reklamu, za kterou předem děkujeme. Prosím „vysvětlete  jako odborníci “ proč je dle gemantriky, která platí po celém světě a řídí se dle ní i židé a jiné nadnárodní spolky a společnosti, číslo kandidáta na prezidentský úřad  JIRI DRAHOS = 666. Zajímavé až děsivé!!!!!

[wp_ad_camp_2]

Ze symboliky plyne, že lidé, kteří rezonují na zmíněném čísle, jsou velmi nebezpeční pro své okolí. Mají sklony spíše k destrukci a také se nechají snadno ovládat lidmi druhými. Kam vítr, tam plášť. Často nerozeznávají mezi pravdou a lží. Za peníze udělají všechno a budou hlásat cokoliv, co jim bude řečeno a hlavně dostanou za to peníze. Jsou také posedlí slávou. Neříkám, že kandidát na prezidenta všechny tyhle vlastnosti má, ale je na stejné vlnové délce, jakou jsem nastínil.

Tohle asi nevysvětlí. Nebo budou se snažit vysvětlit nevysvětlitelné nevysvětlitelným. Zde jim ale dojde dech, a proto se raději stáhnou z bojiště…..

Možná….

 

Bude to asi proto, že vytvářejí pro lidi na streamu ILLUSION, která také na tom čísle rezonuje…..

 

 

[wp_ad_camp_2]

 

a informace na zveřejnění a pokyny dostávají od svých chlebodárců z NEW YORKU, který také na čísle rezonuje.

proto se paní VRBASOVA obléka do černého. Po dosazení jejího jména do gemantriky nám zase „omylem“ vyšlo číslo 600, a proto následující čísla, kde v nule je všechno a nic, rezonují na číslici první, jak jsem učil na přednáškách symboliky. Čili madamme 666 krásně rezonuje na těchto podstrčených zprávách a pokynech z USA a zapadá do celkového obrazu. Bravo, blahopřejeme…..

[wp_ad_camp_2]

 

Je až nepochopitelné, co člověk může udělat za pár peněz od pánička a hlavně zradit sebe a celý svůj národ…..

Uvědomte si také, dříve než uvěříte cokoliv autorce K.Vrbasové, co to je za člověka.  Je o ní známo, že kdysi vlezla do reality show Vyvolení, kde se účastníci nechávají natáčet kamerami nonstop. Normální člověk se zdravou sebeúctou tam nevleze. Pouze pologramotný pošuk, který pro trochu pozornosti udělá cokoliv. Žena, která se navíc nechá fotit takto (viz. obrázek níže) by měla, lidově řečeno ,,držet hubu krok a zákryt“, protože sama sebe již veřejně znemožnila natolik, že je naprosto nepochopitelné, že se pokouší vytvářet ,,seriozní“ zprávy. My autoři Tadesca na rozdíl od pí Vrbasové nejsme zoufalci po slávě a pozornosti, naše prsa nevisí na google a s nikým se před kamerou neolizujeme. Tak si vážení čtenáři zvažte, co to pro Vás znamená ,,věrohodný zdroj dat“. Minimálně by je měl dělat někdo normální.

Příště až zase bude mít pí Vrbasová pocit že má nárok někoho kritizovat, pomlouvat a dělat o něm reportáže, by si měla sáhnout do svědomí a zamést si před vlastním prahem.

…..Na obrázku níže je také ona….

tm

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.