…..pokud jste nepřečetli první díl, nemá smysl číst díl druhý….

17:54

Zde najdete díl první

Díl druhý začneme úryvkem ze včerejšího prvního dílu:

„Veškeré symboly (nebo také jiným slovem, jak je v současné době zvykem říkat emotikony) leží na černém podkladu. Jestliže nějakého politika uvedou na stránkách časopisu na černém podkladě, neznamená to nic jiného, než že je v ohrožení, tak zvaně na odstřel. Většinou jsou ještě více či méně kolem siluety postavy nějaké světlejší barvy (na vysvětlení a jednodušší pochopení: jsou to síly jeho ohrožení, čím více černé, tím větší ohrožení, světlé barvy či stíny dávají ještě naději při jeho konstruktivních krocích pro „ELITU“)…..“

Jenom na vysvětlenou a pro lepší pochopení uvádím obrázek, který sice nemá nic společného s časopisem „The Economist“, ale je jednoznačný jedním pohledem. Co bylo znalcům symboliky řečeno? Než vše popisovat tisíce slovy, vyjádřili vše jedním obrázkem. Znamená: Politička se dívá do černé barvy a proto nemá pravice v norských volbách absolutně žádnou šanci, i kdyby byla zvolena…..

[wp_ad_camp_2]

A nyní se podíváme na další sérii obrázků. Půjdeme tedy po levé straně obrázků směrem dolů. Jdeme dostředivě, čili centripetálně po spirále…..

Pod mužem s hůlčičkou, kde jsme včera skončili, se nachází královská koruna.

10. Obrázek

Královská koruna

Královskou korunou je pravděpodobně naznačena anglická královská rodina, která je samozřejmě také v ohrožení. Zprava se nachází tank, je v zelené, má to povoleno a nejedná se o nic jiného než o možné povolené násilné odstranění anglického trůnu. Popřípadě může být použita i nějaká „nainfikovaná nemoc“ na donucené odstoupení či svržení…..

[wp_ad_camp_2]

11. Obrázek

Japonský státník?

Jedná se pravděpodobně o japonského státníka, který může být také donucen odstoupit pod pohrůžkou a nátlakem nějakého možného dalšího jaderného incidentu v jejich zemi. Japonsko má v současné době velké problémy s vodou (dle testů, které byly učiněny po celém Japonsku), je voda kontaminovaná radioaktivitou, a proto mohou být donucovací prostředky způsobeny nedostatkem nejen pitné vody ale i  její možné další kontaminací třeba ze strany TEPCO????

Z toho důvodu je uveden na obrázku s japonským státníkem zprava jaderný výbuch jako hrozba a k tomu pořízení dostatečných zásob vody, tak jak si ho udělal velbloud….

12. Obrázek

Kafíčko

Pohoda, klídek, kafíčko a huda bude moci zavládnout po odstranění MADAMME MERKELOVÉ pravděpodobně násilnou mocí a sice vojenským převratem, který je také delší dobu v Německu nachystán. Potom si konečně původní německé obyvatelstvo oddechne a může klidně zase slavit. Proto ta vojenská stíhačka v zelené barvě na odstranění největší evropské hydry…..

 

[wp_ad_camp_2]

13. Obrázek

Obrázky planet a vesmíru

V tomto případě se jedná o možné ohrožení obyvatelstva planety Země z vesmíru cizí inteligencí. Po celá staletí „VĚ T CI“ a „ODBORNÍCI NA SLOVO VZATÍ“ a také „DUCHOVNÍ“ dělali z lidí naprosté ovce, blbce, tupce a omezence, aby nevěřili na jiný život ve vesmíru. Dělali z nás ŠAŠKY= KLAUNY. Klaun, který má místo očí dva křížky, čili dvě šestky, protože x=6 je umístěn mezi robotem (rozumějte ANDROIDEM či rasou ANIMUS ) Psal jsem o všem dopodrobna ZDE  ZDE  ZDE  ZDE  ZDE ZDE a byli jsme varováni před touto rasou od Leonarda da Vinciho před asi 500 lety. Tato rasa patří šesti padlým andělům z planety M51, jejichž uměle vyrobená rasa ANIMUS či ANDROID (používáte jejich techniku a mobily) kteří dostali díky Američanům přístup na naší planetu.  Spojení mezi rasou ANDROID a naší planetou vytvořili právě padlí andělé. Z toho důvodu ten klaun s křížky místo očí.

Zde je video s KARDINÁLEM JUDASEM: DÍL 1.  DÍL 2. DÍL3.

Pozor, ale jsou zde naštěstí i jiné technologie, které vlastní díky určitému mostu (rozuměj cestě či spojení)  a možnou komunikací s těmi z povrchu právě Putin. Viz zelené telemetrické lasery po celé planetě a padající obrovské (údajné meteority, které shoří v atmosféře). Jsou to koráby androidů, které překonaly portál, zhmotnily se a ihned byly sestřeleny….

[wp_ad_camp_2]

14. Obrázek

Mlčící člověk s motýlkem pod krkem

Může se jednat o podnikatele nebo jakéhokoliv člověka, který díky zablokování mobilů, mobilních sítí, internetu a všeho s tím spojeného, bude mlčet jako ryba. Jednoduše a jasně vyjádřeno.

15. Obrázek

Poseidon a jeho vidle.

Tento obrázek neznamená nic jiného než následující výrok. Všechno co v symbolech bylo uvedeno a bude uvedeno, bude tlačeno největší energií a silou, aby se danné USKUTEČNILO. Jak tedy vidíte, máme nyní velkou naději…..

Napsal tm

Pokračování….. část 3.

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.