Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Člověk a jeho život v Matrixu mezi bezduchými bio-roboty
  Člověk a jeho život v Matrixu mezi bezduchými bio-roboty

  Člověk a jeho život v Matrixu mezi bezduchými bio-roboty

 • Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen
  Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen

  Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen

 • JAG zatkl dalšího zločince ze CDC
  JAG zatkl dalšího zločince ze CDC

  JAG zatkl dalšího zločince ze CDC

 • Navy SEALs zachránili pohřešované děti z Maui
  Navy SEALs zachránili pohřešované děti z Maui

  Navy SEALs zachránili pohřešované děti z Maui

Související zprávy

 • Tohtoročné hudobné ceny Grammy pripomínali skôr „satanský sabat“
  Tohtoročné hudobné ceny Grammy pripomínali skôr „satanský sabat“

  Tohtoročné hudobné ceny Grammy pripomínali skôr „satanský sabat“

 • Byly to v České republice skutečně volby prezidenta?
  Byly to v České republice skutečně volby prezidenta?

  Byly to v České republice skutečně volby prezidenta?

 • Konflikt Rusko a Ukrajina je aj súbojom dvoch „bojových mágií“
  Konflikt Rusko a Ukrajina je aj súbojom dvoch „bojových mágií“

  Konflikt Rusko a Ukrajina je aj súbojom dvoch „bojových mágií“

 • Jak Charli XCX prodala duši pro slávu
  Jak Charli XCX prodala duši pro slávu

  Jak Charli XCX prodala duši pro slávu

Svět v roce 2018, opět nám časopis THE ECONOMIST ukázal kam svět směřuje, ale tentokráte trochu jinak. Část 2

…..pokud jste nepřečetli první díl, nemá smysl číst díl druhý….

17:54

Zde najdete díl první

Díl druhý začneme úryvkem ze včerejšího prvního dílu:

„Veškeré symboly (nebo také jiným slovem, jak je v současné době zvykem říkat emotikony) leží na černém podkladu. Jestliže nějakého politika uvedou na stránkách časopisu na černém podkladě, neznamená to nic jiného, než že je v ohrožení, tak zvaně na odstřel. Většinou jsou ještě více či méně kolem siluety postavy nějaké světlejší barvy (na vysvětlení a jednodušší pochopení: jsou to síly jeho ohrožení, čím více černé, tím větší ohrožení, světlé barvy či stíny dávají ještě naději při jeho konstruktivních krocích pro „ELITU“)…..“

Jenom na vysvětlenou a pro lepší pochopení uvádím obrázek, který sice nemá nic společného s časopisem „The Economist“, ale je jednoznačný jedním pohledem. Co bylo znalcům symboliky řečeno? Než vše popisovat tisíce slovy, vyjádřili vše jedním obrázkem. Znamená: Politička se dívá do černé barvy a proto nemá pravice v norských volbách absolutně žádnou šanci, i kdyby byla zvolena…..

[wp_ad_camp_2]

A nyní se podíváme na další sérii obrázků. Půjdeme tedy po levé straně obrázků směrem dolů. Jdeme dostředivě, čili centripetálně po spirále…..

Pod mužem s hůlčičkou, kde jsme včera skončili, se nachází královská koruna.

10. Obrázek

Královská koruna

Královskou korunou je pravděpodobně naznačena anglická královská rodina, která je samozřejmě také v ohrožení. Zprava se nachází tank, je v zelené, má to povoleno a nejedná se o nic jiného než o možné povolené násilné odstranění anglického trůnu. Popřípadě může být použita i nějaká „nainfikovaná nemoc“ na donucené odstoupení či svržení…..

[wp_ad_camp_2]

11. Obrázek

Japonský státník?

Jedná se pravděpodobně o japonského státníka, který může být také donucen odstoupit pod pohrůžkou a nátlakem nějakého možného dalšího jaderného incidentu v jejich zemi. Japonsko má v současné době velké problémy s vodou (dle testů, které byly učiněny po celém Japonsku), je voda kontaminovaná radioaktivitou, a proto mohou být donucovací prostředky způsobeny nedostatkem nejen pitné vody ale i  její možné další kontaminací třeba ze strany TEPCO????

Z toho důvodu je uveden na obrázku s japonským státníkem zprava jaderný výbuch jako hrozba a k tomu pořízení dostatečných zásob vody, tak jak si ho udělal velbloud….

12. Obrázek

Kafíčko

Pohoda, klídek, kafíčko a huda bude moci zavládnout po odstranění MADAMME MERKELOVÉ pravděpodobně násilnou mocí a sice vojenským převratem, který je také delší dobu v Německu nachystán. Potom si konečně původní německé obyvatelstvo oddechne a může klidně zase slavit. Proto ta vojenská stíhačka v zelené barvě na odstranění největší evropské hydry…..

 

[wp_ad_camp_2]

13. Obrázek

Obrázky planet a vesmíru

V tomto případě se jedná o možné ohrožení obyvatelstva planety Země z vesmíru cizí inteligencí. Po celá staletí „VĚ T CI“ a „ODBORNÍCI NA SLOVO VZATÍ“ a také „DUCHOVNÍ“ dělali z lidí naprosté ovce, blbce, tupce a omezence, aby nevěřili na jiný život ve vesmíru. Dělali z nás ŠAŠKY= KLAUNY. Klaun, který má místo očí dva křížky, čili dvě šestky, protože x=6 je umístěn mezi robotem (rozumějte ANDROIDEM či rasou ANIMUS ) Psal jsem o všem dopodrobna ZDE  ZDE  ZDE  ZDE  ZDE ZDE a byli jsme varováni před touto rasou od Leonarda da Vinciho před asi 500 lety. Tato rasa patří šesti padlým andělům z planety M51, jejichž uměle vyrobená rasa ANIMUS či ANDROID (používáte jejich techniku a mobily) kteří dostali díky Američanům přístup na naší planetu.  Spojení mezi rasou ANDROID a naší planetou vytvořili právě padlí andělé. Z toho důvodu ten klaun s křížky místo očí.

Zde je video s KARDINÁLEM JUDASEM: DÍL 1.  DÍL 2. DÍL3.

Pozor, ale jsou zde naštěstí i jiné technologie, které vlastní díky určitému mostu (rozuměj cestě či spojení)  a možnou komunikací s těmi z povrchu právě Putin. Viz zelené telemetrické lasery po celé planetě a padající obrovské (údajné meteority, které shoří v atmosféře). Jsou to koráby androidů, které překonaly portál, zhmotnily se a ihned byly sestřeleny….

[wp_ad_camp_2]

14. Obrázek

Mlčící člověk s motýlkem pod krkem

Může se jednat o podnikatele nebo jakéhokoliv člověka, který díky zablokování mobilů, mobilních sítí, internetu a všeho s tím spojeného, bude mlčet jako ryba. Jednoduše a jasně vyjádřeno.

15. Obrázek

Poseidon a jeho vidle.

Tento obrázek neznamená nic jiného než následující výrok. Všechno co v symbolech bylo uvedeno a bude uvedeno, bude tlačeno největší energií a silou, aby se danné USKUTEČNILO. Jak tedy vidíte, máme nyní velkou naději…..

Napsal tm

Pokračování….. část 3.

[wp_ad_camp_2]
Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
23 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře