Týdenní komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka

ze dne 08.10.2018

Chazarská mafie mučila, vraždila a rituálně obětovala děti v hrozném měřítku a světu se to chystá odkrýt, jak začnou vojenské tribunály. Některé velmi znepokojivé fotky a svědectví zaslaná newyorskou policií a CIA ukazují, jaké zlo chazarská mafie ve skutečnosti představuje. Tito lidé jsou mimo pravdu a smíření a nezaslouží si ani rychlou smrt.

Začneme se statistikami FBI o pohřešovaných dětech v USA, aby mohli skeptici zabránit tomu, aby tyto hrozné skutky úplně nezastřely jejich mysl. V roce 2015 zmizelo 442.032 mladistvých, z nich nebylo nalezeno 42.032.

Ve srovnání se stejným rokem se v Japonsku ztratilo 17.971 dětí (což odpovídá 44.927 v USA, přepočítáno na základě rozdílu v počtu obyvatel) a téměř 99 % z nich bylo nalezeno.

Fotografie níže, poslané CIA, jsou spojené s hvězdou TV stanice CNN, dědicem rodiny Vanderbilt a členem představenstva Federální banky (pozn. př. Jedná se o čistě soukromou banku, ale mnoho Američanů uvěřilo Chazarské mafii, že jde o státní federální centrální banku), Andersonem Cooperem, a mohou naznačit, co se stalo s některými z těchto dětí.

 

Ještě více hrozivé je video, které bylo odesláno CIA prostřednictvím služby newyorské policie. Zobrazuje mladou dívku, jejíž tvář údajně Hillary Clintonová v satanském rituálu vyřezala a stáhla z kůže. Varuji vás, je to hrozné a přestal jsem se na to dívat po dvou minutách.

Začínám chápat výraz naprostého zděšení ve tváři George Sorose, když jsem se ho zeptal na tiskové konferenci na rodiny, které vlastní Federální rezervní systém. Asi viděl některé takové věci sám osobně.

Stíhání těchto zločinců je konečně zahájeno, když americká vojenská vláda podporující prezidenta Donalda Trumpa, získala většinu na Nejvyšším soudu díky potvrzení soudce Bretta Kavanaugha, tvrdí zdroje Pentagonu. „Generální prokurátor Jeff Sessions se již setkal se speciálním prokurátorem Johnem Huberem v Utahu, takže 57 000 žalob může být rozpečetěno,“ vysvětlují zdroje.

„Členství Kavanaugha v Nejvyšším soudě by mělo spustit odtajnění FISA a dalších dokumentů, stejně jako vojenských tribunálů,“ říkají zdroje. Navíc dodávají: „Senát jednohlasně schválil usnesení, které vyzývá k odtajnění dokumentů z 11. září, takže jeviště je připraveno na sesazení Sionistů a stínového státu (Deep State).“

Dalším aspektem k zahájení trestního stíhání těchto zločinců, je pokračující americká / ruská vojenská akce proti darebáckému státu Izrael, říkají zdroje. Zejména „ruské zbraně pro elektronický boj jsou zaměřené ne jen na to, aby zavedli bezletovou zónu nad Izraelem, ale také aby zastavily ICBM (interkontinentální balistické střely) a jiné střely, které by mohly být vypuštěny, a znamenalo by to odhalení a zákaz zastaralého jaderného arzenálu Izraele,“ vysvětlují zdroje Pentagonu. Jinými slovy, Izrael již nemůže používat jaderné zbraně k vydírání a k ochraně satanistů v USA. Zdroje z vatikánské Lóže P2 také potvrzují, že izraelský premiér Benjamin Netanyahu je satanistický masový vrah, který musí být co nejdříve zatčen nebo zabit.

USA a Rusko uvažují o uložení námořní a pozemní blokády Izraele, aby donutili tento stát zastavit své trestné činnosti.

Zdroje poslaly tuto fotografii s vysvětlením, že „dokonce i Bílý dům vyhlásil Rudý říjen.“

Zdroje z Pentagonu také uvedly: „Zdá se, že Kabala možná ztratila ponorku nebo podmořskou základnu a chtěla se pomstít tím, že zaslala jed ricin ministrovi obrany Jamesu Mattisovi a námořnímu náčelníkovi Johnu Richardsonovi.“

Jak uvedly zdroje Pentagonu, byla zničena “ útěková rezidence Clintonových s doprovodem, včetně podzemního bunkru postaveného pro uložení zlata“, jak také potvrdily zdroje CIA v Indonésii.

Toto zničení se objevuje ve zprávách jako vlna tsunami, která nedávno zasáhla Indonésii, což dokonce odborníci komentovali v The Washington Post takto: „… nebyla to přímočará a jasná událost,“ řekl Adam Switzer, hlavní vyšetřovatel na observatoři pro průzkum Země v Singapuru. „Toto zemětřesení bylo mimo hranice varovných systémů.“

Zde je vysvětlení skutečnosti podle zdroje CIA:

„Clinton ovládal zlato, které se těžilo v dole Grasberg / Freeport. Clintonova nadace a firma Clinton Global Initiative s kanceláří v Papue byla jen prostředkem k praní peněz získaných z prodeje nehlášeného zlata. Hodně zlata bylo mimo účetní knihy.

„Clintonovi několik let podnikali s určitou frakcí indonéské armády – ta, která tam ovládá přístup.

„Číňané to všechno potvrdili a věděli, že jedinou cestou je zaplavit to. Tsunami vyvolali Číňané.

„Tsunami nebyla možná – alespoň vědecky ne. Ale přišla. Všechno to bylo pečlivě provedeno a následně svalováno na divnou technologii a „podivný“ úhel sesuvu. Tento úhel sklonu byl „divný“ (pokud se zeptáte geologů), protože to celé nebylo přirozené.

„Komunikační systémy mohou být zmanipulovány. Proto se nepodařilo odhalit třetí tsunami. Tento varovný systém tsunami fungoval od té doby, co se vyvinul po vánočních katastrofách v roce 2004.

„Jsou tam neviditelné lasery, které nemají barvu ve viditelném spektru. Je to vylepšení technologie DEW (Directed-Energy Weapons = Přímé energetické zbraně). DEW je neviditelný laser. Čínská armáda je chytrá – tento laser nemůže být odhalen. Prostě vzali technologii DEW a vylepšili ji.

„Jednalo se o přímý zásah čínské neviditelné laserové satelitní zbraně. Zneškodnila Clintonovu útesovou rezidenci, tamní obyvatele a podzemní bunkr. Bohužel došlo k vážným škodám.“

Zdroje CIA říkají, že téměř 500 milionů dolarů v hotovosti (ne 270 milionů dolarů, jak bylo oznámeno minulý týden) bylo zabaveno zvláštními silami při razii v tomto Clintonském úkrytu dříve, než byl zničen. Záběr ze zničeného komplexu můžete vidět na Google Earth níže.

 

Peníze byly rozděleny „mezi určitou skupinu nejvýše postavených bílých klobouků indonéských vládních představitelů – jedním z nich je více-prezident Jusuf Kalla a vnitřní kruh Trumpa včetně armády,“ říkají zdroje. Takže teď víme, proč se generálům poslal jed ricin.

Máme také povoleno poskytnout našim čtenářům více informací o jednom z našich zdrojů CIA. Byl odpovědný za tajné operace v Jakartě pracující z amerického velvyslanectví v letech 1965-1985.

„Řekl mi, že když tam byl, v Jakartě žilo trvale jen 20 amerických občanů. Všichni pracovali na velvyslanectví pod diplomatickým krytím. Řekl mi a doslova cituji: „Náš tým zbavil moci Bung Karna (prezidenta Sukarna) a nainstalovali jsme k moci Soeharta.“

„A ano, jeho tým, stejně jako ředitelství Langley a další agentury se podílely na pomoci Soehartovi v zabití až 1 milionu indonéských Číňanů označených jako PKI (Partai Komunis Indonesia). Bylo to dobře naplánované sesazení takzvané opozice Soeharta. Bylo to plánováno také s australskou vládou; oni byli silně zapojeni do tohoto pokusu o genocidu. Byl to také čas, kdy Soeharto převzal kontrolu nad dolem Freeport. Je toho mnohem víc, ale teď tyto informace prozatím stačí.

„Zeptal jsem se kovboje, proč to udělal; jeho odpověď byla: „Byla to moje práce. Pracoval jsem pro americkou vládu. Tehdy se nepokládaly otázky. Pokud jste se zeptali, zmizeli jste. „Řekl mi, že se osobně podílel na odbavení dvou nákladních lodí s rýží do Kalimantanu, protože Deyakové a Malajsané neměli žádné jídlo a umírali hlady během této krize, protože všechny zásilky rýže z Jakarty byla zastaveny. (Udělal to se soukromým personálem.) A dále dodal, že byl blízko kartelu Bushe staršího. Byl součástí staré gardy. Teď už z ní mnoho nezbylo.“

A na závěr, náš zdroj, který je spojen s tajnými základnami v Antarktidě (je příbuzným admirála Richarda Byrda ze slavného antarktického průzkumu), se k nám vrátil, a trvá na tom, že se tam něco opravdu divného stalo, a že poznámka z minulého týdne byla pravdivá:

„Antarktida otevírá červí díru. Ano, je tam „otevření“ do jiných dimenzí. Vzhledem k extrémně vysokým magnetickým posunům probíhajícím v Antarktidě a v její blízkosti se doslova „roztrhává nová struktura“ v rozměrovém poli. To je důvod, proč tam všichni vládní vůdcové sešli dolů. To je důvod, proč znepřístupnili Antarktidu veřejnosti. Veřejnosti se dostává jen 5 % „příběhu.“ A teď to máte z druhé stránky.“

Tento zdroj poznamenal, že dokonce i seriózní publikace, jako je Scientific American, hlásily: „Je tam něco tajemného, co k nám přichází ze zamrzlé půdy v Antarktidě, a mohlo by to rozbít zákony fyziky, jak je známe.“

Pokusíme znovu navštívit Antarktidu, až tam bude léto a podáme hlášení přímo našim čtenářům, co se opravdu děje. Pokud tam opravdu existuje nějaká anomálie jako otevření červí díry, měla by být poskytnuta a ukázána celé populaci planety, a ne jen pár vůdcům.

Vincenzo Mazzara, rytíř řádu Německých rytířů a výše postavený člen vatikánské Lóže P2, říká, že se připravují na to, aby lidstvo začalo stavět flotilu lodí a expandovalo do vesmíru.

Jako obvykle je moje reakce na tyto věci taková, že uvěřím, až to uvidím. Společnost Bílého Draka nyní pracuje na získání několika biliónů dolarů na financování rozsáhlé kampaně, zaměřené na ukončení chudoby a zastavení ničení životního prostředí.

Přeložila tereza. Šíření tohoto překladu je možné pouze s uvedením původního zdroje a zdroje překladu – tedy tadesco.cz!

Zdroj: benjaminfulford.net

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.