Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Putin nařídil ruské armádě navýšit počet vojáků o 170 000 na celkových 1,32 milionu
  Putin nařídil ruské armádě navýšit počet vojáků o 170 000 na celkových 1,32 milionu

  Putin nařídil ruské armádě navýšit počet vojáků o 170 000 na celkových 1,32 milionu

 • Obchodnice s lidmi se odvolala proti rozsudku smrti
  Obchodnice s lidmi se odvolala proti rozsudku smrti

  Obchodnice s lidmi se odvolala proti rozsudku smrti

 • Všechny země NATO souhlasí, že přijetí Ukrajiny do Aliance je prozatím nemožné
  Všechny země NATO souhlasí, že přijetí Ukrajiny do Aliance je prozatím nemožné

  Všechny země NATO souhlasí, že přijetí Ukrajiny do Aliance je prozatím nemožné

 • Profesor se slzami v očích vypráví, co svět ještě čeká
  Profesor se slzami v očích vypráví, co svět ještě čeká

  Profesor se slzami v očích vypráví, co svět ještě čeká

Související zprávy

 • Fyzik předvedl v Šanghaji technologii neviditelnosti
  Fyzik předvedl v Šanghaji technologii neviditelnosti

  Fyzik předvedl v Šanghaji technologii neviditelnosti

 • Jak předpověděl Tesla: Bezdrátový přenos energie se stává skutečností
  Jak předpověděl Tesla: Bezdrátový přenos energie se stává skutečností

  Jak předpověděl Tesla: Bezdrátový přenos energie se stává skutečností

 • Věděli jste, že každý člověk se může vyléčit sám?
  Věděli jste, že každý člověk se může vyléčit sám?

  Věděli jste, že každý člověk se může vyléčit sám?

 • Mass média a ovládání mysli
  Mass média a ovládání mysli

  Mass média a ovládání mysli

Symbolika google připravená pro rok 2018 pro čtenáře tadesca rozluštěna. Velice úzce spojena s časopisem The ECONOMIST 2018. Díl 2/2 dodatek

…..co Vám bylo ukázáno v reklamě na AERO MEXIKO (pilot, který je v oblacích na „koloběžce“) a následně potom v reklamě UNICEF-OSN, povznesení lidstva chlapcem „odjinud“ (který povznesl tři děti na pódiu pomocí vizualizace) znamená, že se začínají prolamovat ledy. Dávají lidem najevo, že stará technika je minulostí. To stejné platí o AUDI, které vlastně nepotřebujete, byla hned na začátku předevčerejšího článku….

13:54

[wp_ad_camp_2]

Verškerá utajená data postupně poskytuje 144000 světelných bytostí zde na Zemi pro lepší budoucnost lidstva…..

Po celém světě začínají vylézat skryté objevy a ukazuje se, že lidstvo bylo učeno (byl jim vymýván dokonale mozek)  VĚDOU která je naprosto zavádějící.

Pokud jste nečetli předchozí díly, nemá smysl číst dále, protože nepochopíte o co se jedná:

DÍL 1.

https://tadesco.org/symbolika-google-pripravena-rok-2018-ctenare-tadesca-rozlustena-velice-uzce-spojena-casopisem-the-economist-2018-dil-1-2/

Díl 2.

https://tadesco.org/symbolika-google-pripravena-rok-2018-ctenare-tadesca-rozlustena-velice-uzce-spojena-casopisem-the-economist-2018-dil-2-2/

Upozorňuji, že vše souvisí i s obálkou časopisu The Economist. Pro lepší pochopení je nutné následující objasnit.

A v této úzké souvislosti uvádím zařízení, o kterém zatím nikdo nechce mluvit a hlavně zádný vědec to neumí vysvětlit. Proto ticho po pěšině.

Přestože jsem článek o Grebenikovi dal před nějakou dobou na tadescu ve známost, povíme si dnes více.

Jedná se o „koloběžku“ (nebo si zařízení pojmenujte jak chcete) kterou vynalezl v Rusku vědec Grebenikov. Podívejte se sami na zařízení, jak vypadalo kdysi a jak vypadá dnes. V podstatě je to ale úplně jedno. Zařízení Grebenikova je ovládáno mozkem člověka, který na „koloběžce“ stojí a má ruce vodivě propojeny na určité zatím (utajené, nezveřejněné) zařízení.  Na co myslíte, tam letíte. Pevně se chytnete za „řídítka“ = přenost myšlenek, zvolíte si destinaci, rychlost, a výšku, na zařízení a letíte. Všechno se přenáší přes morfogenetická pole (pro lidi zatím neznámý interface) jehož prostřednictvím se dostanete kamkoliv. (na planetě Zemi)  Grebenikovo zařízení dosahovalo zhruba 3600 km/h. Dnešní zařízení, která jsou o trochu vylepšena, dosahují rychlosti v morfogenetických polích zhruba 4500 km/h. Vy vše z výšky vidíte, ale od 100km/h Vás nikdo nevidí. Neexistují pro Vás žádné překážky, jako stromy, domy, ptáci,  dopravní letadla, odpor vzduchu a turbulence. Letíte v jiné dimenzi. Vážení, tohle není sci-fi, ale tvrdá realita. Lidem se doposud tají.

Podívejte se, jak jednoduché bylo původní zařízení Grebenikova. Jeho koloběžka unesla zhruba 150 kg.

[wp_ad_camp_2]

Při překročení rychlosti nad 100 km/h začnou kolem Vás létat světelkující blesky a najednou jste neviditelní. Letíte v jiné dimenzi, kterou také vnímáte.  Při překračování rychlosti od 80 do 100 km/h jste jakoby bržděni. Létají kolem Vás malé blesky. Brždění je  podobné pocitu, když letíte dopravním letadlem které sestupuje na přistávací dráhu a vysune vztlakové klapky (FLAPS) na 45°. Pocítíte náhle brzdící efekt v sedadle. Na „koloběžce“ máte podobný pocit a najednou veškerý odpor přestane a jste v multidimenzionálním prostoru. Jste naprosto svobodni. Blesky pak přestanou kolem koloběžky létat. Jsou ve vzdálenosti asi 1-2 metrů.

Zde máte obrázek, pro ty, kteří nevědí, co jsou flaps.

 

Podobné blesky jako v předchozím díle reklamy AERO MEXIKO, když chlapec vykopnul míč do výšky. Názorně vám ukázali něco, co si lidé neumějí vysvětlit co blesky znamenají. Překračování kritické rychlosti na přechod do multidimenzionálního prostoru.

Po překonání rychlosti 100-120km/h se nacházíte v multidimenzionálním prostoru a zde necítíte zrychlení, zpomalení, vítr, teplo či zimu.  Osoba na „koloběžce“ se nachází jakoby v ochranném obalu, jak je níže znázorněno. Nemůže se Vám nic stát.

A nyní video, které ukazuje takovou „koloběžku“ v akci. Bylo by dobré si povšimnout hadice, která vede od helmy směrem k „řídítkům“. Je to propojení mozku se zařízením, které s Vámi letí, z důvodu lepšího přenosu dat z Vašeho mozku na ovládací systém…..

 

Zařízení, které zvládne obletět celý svět  a uletět třeba 9000 km za dvě hodiny, by v budoucnu mohli vlastnit lidé a nepotřebovali by žádná letadla, žádná auta a jiné předpotopní stroje. Byly by svobodní a ušetřili čas. Dnešní koloběžky unesou hmotnost 500 kilogramů.

[wp_ad_camp_2]

A na závěr dnešního článku Vám mohu Vážení čtenáři prozradit, že v oblastí Alp se nacházejí někteří „skalní lidé“, dobří přátelé, kteří zařízení dle návodu, který jsem jim poskytl, postavili a mají skutečnou svobodu. Mohou se podívat kam je libo. Jako ptáci, kteří neznají hranice. Pro ně také neexistují hranice. Disklaimer modus (modus neviditelnosti) od určité rychlosti ( cca 80-100 km/h)  je u tohoto zařízení automaticky dosažen a zaručen. Nepotřebují letecký průkaz, žádný výcvik a hlavně žádné dlouhé školení, nemohou havarovat, pokud by si to sami nepřáli a jsou volní jako ptáci. Je nutné dávat pozor na myšlenky!!!!!

Několikrát jsem s koloběžkou cestoval, mohl se podívat kamkoliv a je to nádherný požitek. Skutečně super.

Zde se podobné zařízení použilo na odhmotnění letadla. JE TO ALE NAPROSTO JINÁ TECHNOLOGIE, I KDYŽ VELMI PODOBNÁ!  Maximální vzletová hmotnost letadla Boeing 777 je zhruba  350.000 kg čili 350 tun a mohou ho odhmotnit třeba na 70tun i méně. V tom případě si mohou dovolit udělat manévry, jaké uvidíte níže na obrazovce. Je to tak zvaný raketový start, který ale v běžném dopravním provozu určitě nebudou používat.  Letadlo doslova „visí“ na turbínách a má neuvěřitelné manévrovací schopnosti. Od vteřiny 0:20 vidíte tak zvaný rocket start, neboli raketový start, který za normálních okolností není možný. Pouze za použití odhmotnění letadla pomocí voštin. Pamatujte, gravitace neexistuje a tímto to dokázali. A úhel náklonu letadla na skoro 90° je za normálních okolností u letadel NEMOŽNÁ. Je to ukázáno v minutě 01:42.

Stunning! Boeing’s 737 MAX on Flying Display – YouTube

https://www.youtube.com/watch?v=1XEsSRqnOwc#t=159.848236

Při odlehčení letadla na 10-20tun, není problém odstartovat na 100 – 200 metrechch. Letadlo visí na turbínách, jak jsem už psal…..

 

Lidé mají vymyté mozky fyzikou, existují zde úplně jiné zákony a technologie (přírodní), akorát se lidem tají…..

Další pokračování bude u obálky časopisu The economist…..

napsal tm

[wp_ad_camp_2]
Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
23 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře