Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Zátah na chazarskou mafii se zintenzivňuje navzdory 45dennímu rozpočtovému příměří v USA
  Zátah na chazarskou mafii se zintenzivňuje navzdory 45dennímu rozpočtovému příměří v USA

  Zátah na chazarskou mafii se zintenzivňuje navzdory 45dennímu rozpočtovému příměří v USA

 • Speciální jednotky zachránily děti před rituálním obětováním hlubokého státu
  Speciální jednotky zachránily děti před rituálním obětováním hlubokého státu

  Speciální jednotky zachránily děti před rituálním obětováním hlubokého státu

 • Čo znamená víťazstvo odporcov podpory Ukrajiny vo voľbách na Slovensku
  Čo znamená víťazstvo odporcov podpory Ukrajiny vo voľbách na Slovensku

  Čo znamená víťazstvo odporcov podpory Ukrajiny vo voľbách na Slovensku

 • Mariňáci vytlačují FEMA z ostrova Maui
  Mariňáci vytlačují FEMA z ostrova Maui

  Mariňáci vytlačují FEMA z ostrova Maui

Související zprávy

 • Tohtoročné hudobné ceny Grammy pripomínali skôr „satanský sabat“
  Tohtoročné hudobné ceny Grammy pripomínali skôr „satanský sabat“

  Tohtoročné hudobné ceny Grammy pripomínali skôr „satanský sabat“

 • Byly to v České republice skutečně volby prezidenta?
  Byly to v České republice skutečně volby prezidenta?

  Byly to v České republice skutečně volby prezidenta?

 • Konflikt Rusko a Ukrajina je aj súbojom dvoch „bojových mágií“
  Konflikt Rusko a Ukrajina je aj súbojom dvoch „bojových mágií“

  Konflikt Rusko a Ukrajina je aj súbojom dvoch „bojových mágií“

 • Jak Charli XCX prodala duši pro slávu
  Jak Charli XCX prodala duši pro slávu

  Jak Charli XCX prodala duši pro slávu

Symbolika videoklipu Love Me od Lil Wayna: Programování koťat, ženy v kleci a projekt Monarch

Následující článek je český překlad anglického originálu z webu vigilantcitizen.com. Moje poznámky a dodatky jsou v textu vyznačeny zeleně pro lepší přehlednost.

Článek je přejat z webu Aluška.org

[wp_ad_camp_2]

Lil Wayneho singl „Love Me“ (obsazení Drake a Future) se zdá být dalším rapovým songem o jednoduchých děvčatech a tak. Symbolika videa však dodává písni zlověstný rozměr: Přímo se týká kontroly mysli Monarch, konkrétně kotěcího programování, a dokonce odkazuje na jeho techniky. My se podíváme na symboliku „Love Me“ od Lil Wayna.

Na první pohled se zdá být Love Me další písní, kde se rapeři chlubí, kolik měli holek. Zatímco někteří mohou kroutit hlavami nad neoriginalitou věci, ostatní mohou kroutit hlavami nad způsobem, jakým jsou ve videu zobrazovány ženy. Nicméně přidám další důvod ke kroucení hlavou: Love Me odkazuje na nejstrašnější praxi na světě, programování mysli Monarch (pokud nevíte, o čem je řeč, přečtěte si tento článek). Ve zkratce, Beta programování (také známo jako kotěcí programování) slouží k vytvoření sexuálních otroků s vymytým mozkem.

Toto programování eliminuje naučené morální přesvědčení a stimuluje primitivní instinkty postrádající zábrany. Tento vzdělávací program (obvykle pro ženy) je vytvořen pro vývoj „dokonalé prostitutky“. Toto je nejpoužívanější program od těch, jež zneužívají zkušenosti programu Monarch).

– Mark Phillips, operace Monarch

 

Lil Wayne – Love Me

[wp_ad_camp_2]

Klip vyšel v roce 2013 a je po zvukové i obrazové stránce kvalitativně na úrovni kravího lejna. Přesto video nasbíralo více než 226 milionů zhlédnutí. Velmi smutná ukázka toho, jak je na tom masový ,,vkus“.
Jak uvidíme v tomto článku, video obsahuje VŠECHNU možnou symboliku týkající se kotěcího programování a zdůrazňuje otrocké postavení žen ve videu. Holky Lila Wayna jsou doslova zavřené v klecích a líčené jako zvířata. Také jsou ukázány v situacích, které jemně narážejí na aktuální techniky mučení MK, které slouží k traumatizování otroků a způsobují jim odtržení od reality. Samozřejmě je všechno zobrazeno jako cool a módní záležitost, aby se zajistilo, že to mladí lidé přijmou. Pojďme se podívat na význam videa.Ženy jako MK otrokyně, Rapeři jako manipulátoři

V prvních sekundách videa vidíme semipodprahový obraz, který oznamuje, o čem je celé video.

Asi na sekundu, oheň ze zapalovače má tvar hlavy Baphometa/kozla z Mendes. Je to druh „schvalovacího razítka“ okultní elity a důležitý symbol používaný v MK programování.

Píseň je o tom, jak ženy zjevně milují Lila Wayna. Nicméně ve videu nevypadají, že mají na výběr, protože jsou chyceni v klecích, uvnitř velmi pofidérního místa.

Future zpívá o tom jak „ho děvky milují“.. ale on je neosvobodí z jejich klecí. Tato rozporuplná scéna poněkud souvisí s tím, jak jsou MK otroci naprogramováni tak, aby se identifikovali s manipulátory a dokonce „milovali“ své manipulátory s pomocí matoucích her myslí.

Zamykání otroků v klecích je aktuální technika programování Monarch, jež má oběti ukáznit, traumatizovat a odlidštit.

Kresba vytvořená Kimem Noble, který prožil kontrolu mysli založenou na traumatu (z článku Svět kontroly mysli očima umělce s 13 alter osobnostmi), zobrazující děti zavřené v klecích a pod dozorem manipulátorů.

Mnoho blízkých záběrů dívek během videa vše nějak naráží na aspekt kotěcího programování. Zde jsou některé z nich:

[wp_ad_camp_2]

Tato modelka má kočičí znaky na obličeji (toto se používá v médiích jako odkaz na programování koťat). Aby se zajistilo, že dostanete zprávu, má také kočičí oči a olizuje si „packu“. V tomto bodě video v podstatě křičí PROGRAMOVÁNÍ KOŤAT.

Ještě předtím než si ,,jakoby poklidně“ olízne packu, je záběr, kde modelka třepe hlavou, jakoby se něčemu bránila. Tyto záběry mluví o procesu ovládnutí mysli před a po. Modelka sice má na kůži kočičí znaky, ale oči má jednoznačně reptiliánské.

 

Lízání čepele je možná nebezpečně sexy, ale také odkazuje na mix potlačení chtíče a fyzického zneužití zapojeného do kotěcího programování.

Tato klec na hlavu připomíná BDSM, ale také je to způsob jak reprezentovat otrockou mysl lapenou a kontrolovanou manipulátorem.

Koťata jsou trénována, aby skutečně přijmula jejich stav otroctví. Tato modelka vypadá, že miluje svůj řetěz. Trochu moc.

Tato modelka má obrovského motýla, který jí zakrývá jedno oko, což je pravděpodobně ten nejvíc do očí bijící odkaz na kontrolu mysli Monarch ve videu.

Ve videu Lil Wayne tak nějak hraje roli manipulátora, kde v podstatě kontroluje tyto uchvácené ženy.

Zde je Lil Wayne v ložnici, která je plná vody, ve které se koupou ženy. Krom toho, že tato voda v místnosti pravděpodobně způsobí mnoho poškození, je to také způsob, jak ukázat, že tito otroci jsou doslova „mimo“. Také si všimněte rámečku s motýli vlevo. Ano, vše je o programování Monarch.

Voda je také symbol podvědomí.

Jedna z prvních vět Lila Wayna je:

„Tyto děvky mě milují jak Satana, člověče!“

Je to v čase 0:39, slovo ,,Satan“ a problikává obrázek rohatého. Jeden by si řekl, že tohle trkne úplně každého, že mu dojde o čem klip je a ke komu se tito ,,umělci“ hlásí, ale opak je pravdou. Masa je podobnými věcmi pod palbou tak často, že si na to zvykla a už na to ani nereaguje.

[wp_ad_camp_2]

Pak vidíme rychlý záblesk tohoto obrázku:

Lil Wayne jako Satan.

Tato věta je zarážející z několika důvodů. Proč ho tyto „děvky“ milují jako Satana? Znamená to, že milovaly Satana již od začátku? Ať už to bylo úmyslné nebo ne, tato věta má hluboké důsledky v oblasti programování Monarch, jako otroci jsou často zneužívanými oběťmi rituálu Satana, jsou nuceny účastnit se traumatických rituálů (kde se otrokyně stanou „Satanovými nevěstami“) a tak. Někdy MK manipulátoři řeknou svým otrokům, že oni jsou Satan sám, zatímco je zneužívají k prohloubení traumatu.

„Změny otroků v rámci projektu Monarch je podmíněno jejich přesvědčením, že jejich život je ovládán Satanem, který je silnější než Bůh. Kde byl Bůh, když ho potřebovali?“

– Fritz Springmeier, formule Illuminátů k vytvoření otroků pod kontrolou mysli

Další Wayneho rýmy podivně připomínají druh dialogu, jaký by měl kotěcí otrok s manipulátorem.

Bezduchý.. jako MK manipulátor.

V čase 1:19 je žena v kleci s hadím jazykem. Poukazuje na to, kým jsou tyto manipulované oběti ovládány. Proto se také zjevují reptiliánské oči u většiny celebrit, které podobným programem prošly.

1:27 to je znova potvrzené:

V čase 2:36 je podezřelý záběr na nějaké lahve s nápisem GTV…. Co asi znamená zkratka GTV? Genocidní TeleVize? To by na daný klip celkem dobře sedělo.

Poslední část videa je také poněkud znepokojující. Začíná to, když „koťátka“ vstupují do bílého pokoje.

Pohybují se jako kočky. Tak jako v kotěcím programování.

Pak se dostanou k vaně plné červené kapaliny (krve), a bez zjevného důvodu udělají pěkný nepořádek.

Holky jsou celé od krve, válejí se všude a po všem. Tohle má být sexy nebo tak něco? Kdo s čistou hlavou by to udělal? Nikdo. Ale tyto ženy nejsou při smyslech.

A opět, tato scéna jemně odkazuje na aktuální praxi Monarch, která se používá k traumatizaci otroků a způsobuje oddělení.

„Při hledání traumat, které se uplatňují na malé děti, programátoři zjistili, že tyto přírodní fóbie se vyskytují u většiny lidí od narození a budou „báječně“ fungovat na rozdělení mysli. V tomto směru následují vzorky traumat, které se uplatňují při programování otroků:

(…)
C. Ponoření do stolice, moči a kontejnerů krve. Pak jíst tyto věci. Jedná se o standartní traumata.“

– Ibid.

Zatímco reálné důsledky této scény jsou hrozné, vše je vyobrazeno stylizovaně a cool., kde se modelky smyslně tváří do kamer (v reálném životě by tyto tváře byly zkřiveny bolestí).

[wp_ad_camp_2]

 

Na závěr

Stejně jako mnoho jiných populárních písní, Lil Wayneho Love Me má jednoduchý význam – on se nestará o své odpůrce tak dlouho, dokud má své „děvky“, jež ho milují – ale hudební video zatím přináší velmi zlověstný význam. Pravidelní čtenáři tohoto webu pochopí, že je zde nepopíratelný vzor vyskytující se symboliky v populární kultuře a Love Me do toho rozhodně spadá.

V tomto videu je skutečně VŠECHNO, co se týče symboliky, která je spojována s kotěcím programováním (jedno oko, motýli, zvířecí potisky, atd) a to spolu s mnoha odkazy na skutečné praktiky programování Monarch. Zatímco každý jednotlivý prvek přítomný ve videu by mohl prezentovat něco jiného než MK-Ultra, řekněte.. jaká je šance, že se všechny tyto symboly „náhodně“ vloží do jednoho čtyřminutového videa? Tak jako v ostatních videích recenzovaných na této stránce, nejde o to poukázat na jednotlivé případy náhodných symbolů, ale o pochopení každého kousku jako celku a skrytým skutečnostem, jichž se týkají. Jednou z těchto skrytých skutečností je programování Monarch, jedna z nejoblíbenějších praktik okultní elity, taková, kterou lze vysledovat zpět do toho, co Springmeier nazývá „generační satanské rodiny“.

Zatímco rap měl vždy zdravou dávku macho bravado, Love Me je deformací této „tradice“, když přidává šílené perverzní zvraty, včetně narážek na násilí, zneužívání a dokonce mučení. Jak roky plynou stává se to zřejmější, protože původní kultury kolem hip-hopu se pomalu ale jistě stávají „přátelské Illuminátům“. Stejně jako mnoho jiných hnutí ve společnosti, byl hip-hop kooptován elitou, aby byl použit jako nástroj k indoktrinaci mladých lidí. Existují ještě skuteční rapeři? Ano, jsou jich tuny. Ale pravděpodobně je nikdy neuvidíte na Grammy.

Více se o metodách MK ultra můžete dozvědět například z tohoto (česky otitulkovaného) dokumentu.

Illuminátské umění – Projekt MKUltra (Britney Spears, Lady Gaga, Beyonce, Johny Depp..)

 

Síly, které ovládají velká média i celebrity, sílí s pozorností masy, která její produkty sleduje. Jediný způsob, jak se těchto odporných praktik a odporných materiálů zbavit, je nesledovat je. Vysvětlit všem lidem o co jde, ukázat jim jaké zlo ve skutečnosti v daných klipech a hudbě je. Ukázat jim symboliku která na ně prostřednictvím těchto materiálů působí a mění jejich mysl. Je velký rozdíl v tom, vidět jednou klip a vědomě pochopit obrazy a poselství které zprostředkuje, a je rozdíl tupě takovou ,,hudbu“ konzumovat denně při cestě do školy/práce v empétrojce, aniž bych někdy popřemýšlel nad tím, o čem vlastně tahle hudba je a co říká mému mozku. Neposlouchejte hudbu, u které nevíte o čem je.

Když je přestaneme sledovat, uctívat a kupovat jejich produkty, ztratí moc a společnost se ozdraví… Ale vysvětlete to těm 226 milionům sledujících, co si pustili tento klip jenom na youtube. A bůhví kolik jich bylo dohromady ve skutečnosti.

[wp_ad_camp_2]
Líbil se vám článek? Pošlete ho dál