Vláda SMERu, SNS a MOSTu-HÍD na čele s Petrom Pellegrinim dala dotáciu 15-tisíc eur Moslimskej nadácii na Slovensku a ďalších 15-tisíc eur pre LGBT mimovládnu organizáciu Queer Leaders Forum. Peniaze sú vraj určené na „podporu a ochranu ľudských práv a slobôd a na predchádzanie všetkým formám diskriminácie, rasizmu, xenofóbie, antisemitizmu a ostatným prejavom intolerancie“. Peniaze z našej práce (z našich daní) teda vláda smeruje do organizácií otvorene podporujúcich multikulturalizmus a rozvrat tradičných hodnôt.

 

[wp_ad_camp_2]

 

15-tisíc eur na propagáciu islamu a judaizmu

Islamská nadácia na Slovensku dostala od Ministerstva spravodlivosti SR dotáciu 15-tisíc eur na projekt „SPOLOČNE ZA MENEJ NENÁVISTI“ (dotačnú zmluvu nájdete tu).  V popise projektu sa píše, že peniaze by sa mali použiť najmä na propagačné aktivity s cieľom vyvrátiť stereotypy o islame a judaizme. Chcú sa zamerať najmä na šírenie pro-islamskej a pro-židovskej reklamy na Facebooku. Aktéri projektu si takisto kladú za cieľ zlepšiť prepojenie osobností moslimského a židovského duchovného sveta s vládnymi a mimovládnymi aktérmi.

V praxi to teda znamená, že sa môžeme tešiť na masívnu pro-islamskú a pro-židovskú kampaň, ktorá bude platená zo štátnych peňazí! Takisto sa môžeme pripraviť na ešte väčšiu, profesionálne organizovanú a platenú infiltráciu moslimského a židovského sektora do vládnych kruhov.

15-tisíc eur na komunitné centrum pre LGBT ľudí

Ďalším projektom, ktoré podporila vláda z peňazí daňových poplatníkov, je vytvorenie, resp. udržanie „Poradenského a komunitného centra pre LGBT ľudí na Slovensku“. Tento projekt zastrešuje mimovládna organizácia Queer Leaders Forum, ktorú manažuje židovská lesba Romana Schlesinger. Aktéri projektu chcú takisto poskytovať bezplatné poradenské služby, pričom v popise spomínajú najmä posilnenie tzv. občianskej angažovanosti a vzdelávanie odborníkov a odborníčok zo školstva. Zverejnenú zmluvu na 15-tisíc eur nájdete tu.

 

 

Otvorme si oči!

Spomeňte si na tieto projekty, keď budete najbližšie opäť počuť politikov z vlády klamať o tom, ako sú proti islamizácii Slovenska a za ochranu tradičnej rodiny. Reči sú jedna vec, ale ich skutky svedčia už dlhodobo o opaku. Vládnu nám jednoducho klamári, ktorí povedia hocikomu hocičo, len aby sa udržali pri moci. Ďalšie dôkazy o tom, ako nás vládni politici klamú nájdete tu.

Na pomoc matkám, ktoré si nemôžu dovoliť vychovať svoje deti a musia chodiť na potraty, vláda peniaze nájsť nevie, ale na propagáciu islamu a LGBT nájde peniaze vždy. Slovenských vlastencov vládna polícia NAKA prenasleduje a zatvára, ale islamské, židovské a LGBTI organizácie dostávajú štátne dotácie. Otvorme si teda konečne oči a posudzujme aj politikov nie podľa rečí, ale výlučne podľa skutkov.

 

[wp_ad_camp_2]

Zdroj: 1

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.