na fotce: Birke, Tvrdík, Hamáček, Chan Chauto alias Chen Qiitu, Hašek

Jan Hamáček (ČSSD) se včera chlubil, že přes své čínské kontakty zařídí dodávky respirátorů a všeho,co potřebujeme k boji proti viru, jen se musí respektovat „vyšší cena“. Hamáček skutečně v Číně kontakty má. Na snímku je s ním a s dalšími členy ČSSD kontakt Chan Chauto alias Chen Quitu (zmizel), známý čínský mafián z party krále čínských pašeráků Lai ChangSing (utekl do Kanady) a super podvodníka Jie Tienming v Čechách známého jako poradce Miloše Zemana (toho času stále v čínském vězení).

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Komunistický Ústecký hejtman Bubeníček našel v Lovosicích ztracených 680 000 respirátorů, které si objednalo ministerstvo zdravotnictví, jen později Babiš s Hamáčkem oznámili, že je ta objednávka byla podvod a že respirátory nebudou! A ejhle, oni se nakonec našli a v Čechách!

Nějakou náhodou měl ty samé problémy další dodavatel Roušek. Ten dovezl 700 kusů na testování a celníci mu je zničili, protože nemají akreditaci EU! Tím, že je zničili, ovšem výrobce nemohl získat akreditaci. Výrobce tvrdí, že respirátory dodá, má je vyrobené a umí je v ČR i vyrábět. Vláda ovšem nemá zájem! Další výrobce Martin Hasenblas tvrdil , že bude vyrábět sta-tisíce roušek, ale vláda už dva dny nemá zájem, a to je prosím chce dodávat za výrobní cenu. Hasenblas je totiž Havloid! Kupodivu asi z přesvědčení, ne za peníze jako Ruml, Když započítáme šikanování doktorky, co chtěla lidi testovat za 50% ceny, za kterou testují Babišovi laboratoře, něco tady v republice smrdí! Asi tak stejně, jako neexistující čínské investice, které zařizovala parta na fotce, a kvůli kterým nesmí „Zeman prezidentu Xi na oči“!

Čínský prezident Xi hovořil v poslední době s řadou státníků. Třeba se španělským a italským předsedou vládyXi vždy slíbil a okamžitě realizoval pomoc! Vždy o tom referovala čínská vládní agentura Xinhua! O Česku ale moc nepíše. Dle publikovaných zpráv se Andrej Babiš dostal nejdále k čínskému velvyslanci Zhang Jianmin a Mynář z Hradu, také moc neuspěl, v revidované zprávě Xinhua se propracoval k náměstkovi zahraničí a slíbil Číně pomoc! Je tedy evidentní, že proto, aby čínský prezident Xi pomohl Česku, něco chybí? Poslechněte si naše starší díly a pochopíte!

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Z jiného soudku:

„Chceme si být jisti, že Američané dostanou rychle peníze do svých kapes,“ řekl 17/3/2020 Steve Mnuchin, americký ministr financí na tiskové konferenci v Bílém domě, a hned se začalo vyjednávat na Capitolu s americkými zákonodárci. V USA potom ihned večer zavládla shoda, že se nejméně 1000 $ vyplatí poštou nejpozději do konce dubna, jako opatření proti krizi a coronaviru!

Přepočítaně se dá zjistit, že obdobné opatření Babišovy vlády by znamenalo, že do konce dubna pošle Schillerová 12 až 15 tisíc Kč každému českému občanovi, který není mnohočetný milionář. V USA Trump posílá přibližně 1,5% HDP přepočítaného na jednoho občana!

Je tedy na Vás voličích, abyste vládě dali vědět, zda se v současné krizi má řídit Kalouskovou metodou zvyšování daní a Drábkovou metodou „nucených prací“ a Dlouhého metodou dotovat miliardami „zombie“ firmy. Nebo Trumpovou metodou vyplácení peněz přímo občanům!

V každém případě, zde si můžete přečíst, že na ekonomická protikrizová opatření Babiš kašle a raději si dělá hodiny propagandu na tiskových konferencích a zde si můžete přečíst, že bude krize jako řemen. A také si můžete prohlédnout díly o Vladimírovi Dlouhém, co chce po Babišovi 40 miliard, aby je nasypal do „zombie“ firem a cizím „vlastníkům.“ On s tím, jak přesunovat miliardy do soukromých kapes má rozsáhlé zkušenosti.

Zdroj: MaP

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.