vláda začala přijímat 3 tisíce odsouhlasených imigrantů

…..jak indiáni vždy říkali slovo se mluví a voda teče. I ve všech „dohodách“ rozumějte lžích, v parlamentu je tomu tak. Dnes něco řeknou, vyjádří se, schválí a za hodinu je tomu přesně o 180°naopak. Prolhaný státní aparát, ve všech směrech….

06:54

Tomio Okamura: Tak už je to tady – vláda začala přijímat 3 tisíce odsouhlasených imigrantů veletoče šéfa neukotveného subjektu bez programu (ANO 2011):

[wp_ad_camp_1]

 

http://svobodneforum.cz/dvacet-nejvetsich-nazorovych-veletocu-andreje-babise/ Nutno dodat, že Babiš je k tomu všemu ještě i lhář. V Sobotkově vládě zvedl ruku pro přijetí 3000 Afroarabů (a vyčlenění 4 mld pro jejich “integraci”), ale v médiích se vyjadřuje, že je jakoby proti přijímání uprchlíků nn.bb/lhar (v čase 15:55min). A Okamura dnes k této problematice emotivně upřesňuje: youtu.be/9vLJiLuXlaU Zítra bude zase křiku: “ostrůvek svobody” (Prima) dnes odvysílala v TV zprávách reportáž ze schůze ve Smilovicích (okres FM). Sobotka jim tam v pátek v noci (kdy budou smilovičtí spát, to aby nově příchozí neviděli naštvanost domorodých) pošle 14 Arabů (celkem jich bude 33). Reportáž byla včetně hlasitě rozezlených občanů. Jen starosta měl ten “správný” názor: “Tak trochu se stydím (za své spoluobčany), lidem (Arabům) by se pomáhat mělo.”

 

 

[wp_ad_camp_1]

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.