Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Od netrpělivosti ke klidnému očekávání
  Od netrpělivosti ke klidnému očekávání

  Od netrpělivosti ke klidnému očekávání

 • Melania si přeje, aby se Tucker Carlson stal v roce 2024 Trumpovým viceprezidentem
  Melania si přeje, aby se Tucker Carlson stal v roce 2024 Trumpovým viceprezidentem

  Melania si přeje, aby se Tucker Carlson stal v roce 2024 Trumpovým viceprezidentem

 • Novozélandskému whistleblowerovi hrozí 7 let vězení za odhalení masových úmrtí na očkování
  Novozélandskému whistleblowerovi hrozí 7 let vězení za odhalení masových úmrtí na očkování

  Novozélandskému whistleblowerovi hrozí 7 let vězení za odhalení masových úmrtí na očkování

 • Starý finanční systém dosáhl svého konce
  Starý finanční systém dosáhl svého konce

  Starý finanční systém dosáhl svého konce

Související zprávy

 • Vtip, co není vtipem. Prosíme všechny očkované….
  Vtip, co není vtipem. Prosíme všechny očkované….

  Vtip, co není vtipem. Prosíme všechny očkované….

 • Zprávy od meldy 17.Q5.2Q21
  Zprávy od meldy 17.Q5.2Q21

  Zprávy od meldy 17.Q5.2Q21

 • Vtip, co není vtipem
  Vtip, co není vtipem

  Vtip, co není vtipem

 • Čo by ste mali vedieť o politike, alebo raz nám bude dobre…
  Čo by ste mali vedieť o politike, alebo raz nám bude dobre…

  Čo by ste mali vedieť o politike, alebo raz nám bude dobre…

Technológia na kontrolu mysle s názvom „vlna Lilly“ je o mnoho pokročilejšia ako iné technológie ktoré sme do teraz poznali.

Existovali také prípady, kedy úrady používali cenzúru a propagandu aby uržali obyvateľstvo pod kontrolou a aby bolo jasné, že môžu myslieť iba tým „správnym“ spôsobom. Samozrejme, že sa tieto techniky používajú do dnes, ale význam kontroly v dnešných dňoch pokročil na o veľa sofistikovanejšiu úroveň.

Podľa viacerých informátorov a insiderov, americká vláda za poseldné roky učinila veľmi neobvyklé kroky za účelom rozvinutia technológie kontroly mysle. Táto technológia dnes postihuje populáciu nepochopiteľným spôsobom.

 

[wp_ad_camp_1]

 

ODHALENIE TAJNEJ TECHNOLÓGIE NA KONTROLU MYSLE

Jedena z mnohých pomôcok na ovládanie ľudskej bytosti pomocou technológie kontrole mysle je Lilly vlna (Lilly wave). Dr John C Lilly, počas svojho pôsobenia v národnom zdravotnom inštitúte USA vyvinul túto technológiu, ktorá získala meno práve po svojom tvorcovi. Počas jeho práce na projekte, Lilly objavil, že určitá vlnová dĺžka môže manipulovať malekulami vody v mozgu subjektu, čo v podstate môže zmeniť spôsob akým myslia a cítia.

Podľa Lillyho priateľa Patricka Flanagana, technológia využíva vlny s frekvenciou 40Hz a nevyžaduje pripojenie na elektródy. Flanagan taktiež povedal, že vláda USA sa rozhodla využiť túto technológiu a vyrobiť z nej zbraň v okamžiku kedy to vyšlo na svetlo.

Podľa Melissy a Aarona Dykesa z Truthstream Media, je Lily vlna len špičkou ľadovca. Pár tvrdí, že muž menom Hendricus G. Loos si patentoval veľmi nezvyčajný vynález nazvaný Systém nervovej manipulácie pomocou elektromagnetických polí z monitorov (Nervous System Manipulation by Electromagnetic Fields from Monitors).

Popisujúc funkčnosť patentu Loos tvrdí, že vynález môže meniť emocionálny stav človeka pomocou zmeny elektromagnetických polí, ktoré sa nachádzajú v ich okolí pomocou zariadení ako sú televízne obrazovky a monitory počítačov.

 

[wp_ad_camp_1]

 

Loos napísal, “To znamená, že je možné manipulovať nervovým systémom subjektu pomocou obrázkov zobrazujúcich sa na počítačovom monitore alebo televíznej zostave nachádzajúcej sa v blízkosti,“ pravdepodobne najzvrátenejší aspekt tohto vynálezu je, že môže byť použitý bez toho aby sa kontrolovaný subjekt vôbec niekey dozvedel, čo sa to vlastne deje.

Melissa a Aaron Dykes taktiež odhalili technológiu mapovania mozgu, čo je hlavnou prioritou pre kontrolórov siete Davos.

Podľa tímu z Truthstream Media, bude schopná dekódovať mozog človeka – v podstate to znamená, že užívateľovi tohto zariadenia dá moc čítať myšlienky iných ľudí. Melissa and Aaron Dykes hovoria, že je to obzvlášť znepokojujúce, keďže v tomto momente neexistuje žiadna právna ochrana napríklad ako u duševného vlastníctva kníh. To znamená, že skryté monitorovanie myšlienok druhých je úplne legálne.

Pravdepodobne jedna z najviac znepokojujúcich technológií na kontrolu mysle, ktorá je používaná vládou USA bola odhalená Dr. Robertom Duncanom, bývalým členom CIA.

 

[wp_ad_camp_1]

 

Duncan tvrdí, že armáda USA používala zlovestnú technológiu na ovládanie mysle počas vojny v Iraku, ktorá sa nazýva „Volanie Boha“. Podľa neho táto zbraň spôsobovala vznikanie hlasu v mozgu nerpiateľských bojovníkov a naliehal a prikazoval aby zahodili svoje zbrane a vzdali sa do rúk Američanov. Hoci nepovedal, ktorá organizácia bola zodpovedná za vytvorenie tohto potenciálne neuveriteľne nebezpečného vynálezu, viacerí podozrievajô organizáciu DARPA (Agentúra pre obranné výskumné projekty), ktorá priznala, že sa zaujíma o oblasť technológií schopné ovládnuť myseľ za účlom použitia vo vojenskom kontexte.

Stále však treba mať na pamäti, že tieto zlovestné vynálezy sú pravdepodobne len vrcholom špičky ľadovca.

Toto sú vynálezy, ktoré boli odhalené verejnosti znepokojenými jednotlivcami alebo informátormi. Je vysoko pravdepodobné, že mnoho skrytých kontrolných prostriedkov, ktoré sú používané inštitúciami ako je vláda USA, sa doteraz nepodarilo dostať na svetlo sveta pred verejnosť.

 

 

V Článku „Vlna Lilly a psychotronická vojna“ stojí:

„Vlna Lilly je dvoj-fázový elektrický impulz, ktorý stimuluje neuróny v mozgu k rezonancií na určitej frekvencií, to znamená, že Lilly vlna má schopnosť ovládať vzorce mozgových vĺn.

Existuje však oveľa pokročilejšia forma a prevažne neznámy a skrytý účel použitia vlny Lilly. Molekuly vody v mozgu môžu byť ovládané a nastavené na rezonáciu požadovanej frekvencie, čo spôsobí, že elektróny, ktoré obsahujú mozgové elektrické napätie, tiež začnú rezonovať na rovnakej frekvencií.

Nie je vyžadované zavedenie elektródy, ako si to väčšina vedcov predstavuje, aby molekuly vody v mozgu mohli byť preladené na určitú frekvenciu. Toto sa dá dosiahnuť ľubovoľnou vlnovou dĺžkou, ktora dokáže preniknúť skrz lebku a spôsobiť preladenie molekúl vody v mozgu.

 

[wp_ad_camp_1]

 

Napríklad, radiové vlny s frekvenciou 40Hz zacielené na mozog jedinca môžu vniknúť do molekúl vody, ktoré začnú rezonovať na týchto 40Hz a tým sa aj ostatné elektróny v mozgu rozkmitajú na rovnakú frekvenciu.

Týmto spôsobom je možné vzdialene stimulovať a ovládať vzorce mozgových vĺn pomocou elektromagnetizmu a taktiež zvukových vĺn …. v skratke, vlnu Lilly sa dá najlepšie popísať ako zariadenie na vytvorenie žiadanej rezonancie molekúl mozgu.”

 

Preklad: anna, Zdroj: 1

[wp_ad_camp_1]

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
9 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře