Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Melania si přeje, aby se Tucker Carlson stal v roce 2024 Trumpovým viceprezidentem
  Melania si přeje, aby se Tucker Carlson stal v roce 2024 Trumpovým viceprezidentem

  Melania si přeje, aby se Tucker Carlson stal v roce 2024 Trumpovým viceprezidentem

 • Novozélandskému whistleblowerovi hrozí 7 let vězení za odhalení masových úmrtí na očkování
  Novozélandskému whistleblowerovi hrozí 7 let vězení za odhalení masových úmrtí na očkování

  Novozélandskému whistleblowerovi hrozí 7 let vězení za odhalení masových úmrtí na očkování

 • Starý finanční systém dosáhl svého konce
  Starý finanční systém dosáhl svého konce

  Starý finanční systém dosáhl svého konce

 • Lichtenštejnský kníže Constantin zemřel ve věku 51 let z neznámých příčin
  Lichtenštejnský kníže Constantin zemřel ve věku 51 let z neznámých příčin

  Lichtenštejnský kníže Constantin zemřel ve věku 51 let z neznámých příčin

Související zprávy

Technologie návratu Díl 2.

Díl první najdete zde.

….ano chápu mnohé lidi, kteří nemohli dostatečně porozumět co jsem psal. Budu se snažit vysvětlit v druhém dílu, jak se věci ve skutečnosti mají a jak celá záležitost s těmito  neznámými technologickými zařízeními funguje.

05:55

Pojem morfické a morfogenetické pole.

Tato pole se nacházejí po celém vesmíru v každém bodě.  Veškerá data všeho co se odehrálo v minulosti v hmotném i nehmotném světě, v živém i neživém (zákony vesmíru, stavba hmoty, stavba všech živočichů a bytostí od atomu, myšlenky lidí, vědění lidí, jejich životy, jednání, každý krok jednotlivců celého vesmíru je zde uložen). Částečné vysvětlení najdete také ZDE.

Každý člověk zanechává v morfogenetických polích vlastní otisk všeho co způsobil a udělal po celý jeho život. Můžeme to také nazvat věčná paměť vesmíru. Ano, je zde navždy uložená od každého jednotlivce.

Uvedeme si tedy příklad, jak takový Telemetrický teresterický laser (TTL) funguje. Je to jednoduché.

Představte si obrazně následující příklad. Určitý voják je teleportován pomocí telemetrického teresterického laseru (TTL) třeba z Ruska do Německa na určité místo s dobou návratnosti 1 hodina. To znamená že za jednu hodinu jeho mise končí, měl by dokončit práci, a navrátí se zpět na místo, odkud byl vyslán. Přenos se uskuteční pomocí morfogenetického pole a to během asi 1 vteřiny. Tam i zpět.  Objeví se na místě určení a není vidět. Projde místo a zhodnotí situaci. Podívá se kde jsou lidé, které má nechat „transportovat“ na místo určení. Před akcí se zviditelní a použije horizontálně rozmítaný laser, který při doteku té či oné bytosti způsobí přenos (teleportaci). U každého jednotlivce toto cílové místo bude jiné. (dle jejich morfogenetických polí). Jeho telemetrický teresterický laser (TTL) je například  nastaven na místo jedince kde bydlel před 5 lety od tohoto momentu. Rovněž tak může být „transportovaným lidem“ vymazána paměť zpětně na celých pět let (od tohoto okamžiku) a nebude si pamatovat co vlastně po celou dobu dělal a kam došel. (Můžeme konstatovat, že jsou to hromadné úpravy). Vše se nastavuje do paprsku. Dejme tomu, že se ocitne v místě svého bydliště, pozná ho, ale 5 let paměti mu chybí. Nemůže se tedy navrátit tam, odkud byl „transportován“ telemetrickým terestrickým laserem (TTL)  pomocí morfogenetických polí. Vůbec neví že v Evropě byl a paměť je navždy smazána. Takto dotyčný voják může přemístit najednou i několik tisíc lidí, kteří spí v posteli či na zemi jsou ve spánku či v bdělém stavu, popřípadě se pohybují a jdou po cestě.

pro uvedení příkladu: Na obrázku vidíte horizontálně rozmítaný paprsek. V telemetrických teresterický laserech se používá paprsek rozmítaný vertikálně pro zasažení všech bytostí nacházejících se v dané lokalitě. Stačí dotek několika fotonů na lidskou bytost z laseru a akce je aktivována.

Snímek obrazovky 2015-11-06 v 1.10.03

Podobná  situace, která zde byla popsána, se dá na určité seskupení lidí použít i ze satelitů a jiných létajících objektů.

Jak tedy vidíte, je to humánní přenos bez poškození jedinců.

POKRAČOVÁNÍ…..

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
20 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře