….bude pro Vás Vážení čtenáři prvopodstaty jedním z nejzajímavějších dílů. Ptáte se  proč? A protože jsou otázky důležitější než odpovědi, položme si otázku:

Jak se může dotknout celé dění na planetě Zemi jiných obyčejných lidí a třeba také politiků?????

Zde najdete první díl.

Zde najdete druhý díl.

05:55

Původně jsem nechtěl dnes popisované téma rozebírat dopodrobna, ale bude to taková malá satisfakce vůči veškerému lidstvu.

Krátké vysvětlení:

Pro lepší objasnění a následné pochopení je důležité si uvědomit skutečnost o fotonu. Je to nejlepší paměť která se pohybuje vesmírem. Například jeden jediný foton který letí k lidem ze slunce na planetu Zemi nese 10 na 38 dat. Co to znamená? Za desítkou je 38 nul. Tolik DAT jeden foton obsahuje. Nejlepší paměť jaká kdy existovala. Proto do paprsku laseru se dají zakódovat nespočetná data s různými variacemi…..

A nyní k tématu.

Hovořili jsme o možnosti teleportace bytostí díky paprsku, jinak řečeno přemístění osoby na jiné místo na planetě Zemi. Jednotlivě nebo hromadně. Další reverzní možnost těchto zařízení přenosu pomocí morfogenetických polí, kterou si nyní vysvětlíme je daleko více zajímavější než byste si mohli myslet.

Představte si, že potřebujeme najít bytost, o kterou máme zájem. Nevíme kde je nebo kde se skrývá. Stačí mít její DNA, nebo plně postačuje také fotografie hledané bytosti. Musí být na fotografii sama. Z určitého důvodu nesmí být z hromadné fotografie (třeba se svými přáteli) odstřižena. Zařízení, které je umístěno v naprosto černé místnosti s černými zdmi a má před paprskem umístěnou fotografii hledané bytosti, můžeme říci, je to její (elektromagnetický otisk) pak pomocí rezonance morfogenetického pole, přeneseme hledanou bytost právě do této černé místnosti před laserový paprsek přes morfogenetické pole. Asi se nebude dotyčná bytost stačit divit, kde se ocitla. Bude to pro ní šok. Je zcela jedno kde se nachází na planetě Zemi nebo ve vesmíru. Zpětné přemístění i z letadel, a rychle se pohybujících dopravních prostředků jako je UFO nebo z ponorek, je zcela bezproblémové.

Z řečeného Vám je tedy jasné, že stavění jakýchkoliv bunkrů a schovávání se kdekoliv pod zemí či nad zemí či v moři, je tímto pádem zbytečné. Dnes se už nikdo nikde neschová.

Možná by bylo dobré, kdyby si politici, kteří prodali svůj národ řečené uvědomili. Odedneška vědí, pokud se psané k nim donese, že se nebudou mít kde schovat a mohou být „násilně“, pro dobro lidstva, teleportováni zpět na místo určení a…..

Zbytek si domyslete sami.

POKRAČOVÁNÍ…..

 

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.