Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku
  Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku

  Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku

 • Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa
  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

 • „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO
  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

 • Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál
  Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál

  Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál

Související zprávy

 • Vtip, co není vtipem. Prosíme všechny očkované….
  Vtip, co není vtipem. Prosíme všechny očkované….

  Vtip, co není vtipem. Prosíme všechny očkované….

 • Zprávy od meldy 17.Q5.2Q21
  Zprávy od meldy 17.Q5.2Q21

  Zprávy od meldy 17.Q5.2Q21

 • Vtip, co není vtipem
  Vtip, co není vtipem

  Vtip, co není vtipem

 • Čo by ste mali vedieť o politike, alebo raz nám bude dobre…
  Čo by ste mali vedieť o politike, alebo raz nám bude dobre…

  Čo by ste mali vedieť o politike, alebo raz nám bude dobre…

Těchto 13 rodin vládne světu: síly skryté za NWO

Výsledek obrázku pro new world order

Síly skryté ve stínu Nového světového řádu (NWO) dlouhodobě následují agendu totální kontroly nad lidstvem a zdroji naší planety. David Icke to označil za „totalitní vládu, co chodí po špičkách“, vzhledem k jejímu zvyku činit velmi malé krůčky směrem k zavedení kompletního a definitivního otroctví.

Výsledkem je, že masy zůstávají v relativní nevědomosti o tom, že zatímco moc chapadel NWO stále roste,  jejich svobody jsou jim postupně odebírány.

Skryté síly agendy NWO

Někde u samého vrcholku pyramidy extrémně elitářská organizace, známá jako Rada 13 rodin, organizuje všechny hlavní světové události. Jak jméno naznačuje, Rada sestává z 13 nejvlivnějších rodin na Zemi.

Stále větší počet lidí si začíná uvědomovat, že 99% světové populace je řízeno 1% „elity“, avšak Rada 13 rodin představuje méně než 1% tohoto 1% elit a nikdo na Zemi nemůže zažádat o členství.

Podle jejich názoru jsou právě oni předurčeni k vládě nad námi všemi, protože jsou přímími potomky antických bohů a v žilách jim koluje královská krev. Tyto rodiny jsou:

 1. Rothschild (Bauer or Bower)
 2. Bruce
 3. Cavendish (Kennedy)
 4. De Medici
 5. Hanover
 6. Hapsburg
 7. Krupp
 8. Plantagenet
 9. Rockefeller
 10. Romanov
 11. Sinclair (St. Clair)
 12. Warburg (del Banco)
 13. Windsor (Saxe-Coburg-Gothe)

(Osobně mám podezření, že toto nemusí být kompletní seznam a některé velmi vlivné rody jsou pro nás stále skryty.)

Dynastie Rothschildů je bezpochyby nejsilnější – známá rodová linie jejíž odhadovaný majetek se pohybuje okolo 500 bilionů dolarů!

Svou moc vykonávají skrze světové bankovní impérium, které téměř celé vlastní.

Nejdůležitější instituce, které tvrdě pracují na uskutečnění NWO a na celkovém zotročení našeho druhu jsou:

 1. City of London (finance, řízené Rothschildy) – NENÍ součástí UK
 2. Federální rezervní systém USA (finance, soukromé banky Rothschildů) – NENÍ součástí USA
 3. Vatikán (indoktrinace, klamání a zastrašovací taktiky) – NENÍ součástí Itálie
 4. Washington D.C. (armáda, programování mysli, vymývání mozků a depopulace) – NENÍ součástí USA

Všechny výše zmíněné instituce fungují jako samostatné státy operující v rámci svých vlastních zákonů a proto neexistuje na Zemi žádný soud, který by mohl proti nim zahájit stíhání.

Velké množství tajných společností součastnosti funguje jako větev obrovských korporací, které vlastní Rada 13 rodin.

I přesto, že za svoji práci byli štědře odměněny, členové těchto tajných organizací nejsou členy „elitních“ rodů, oni neví, kdo jsou jejich páni a nemají ani potuchy o tom, jaká je jejich skutečná agenda.

 

Vymývání mozků

Dalším nástrojem na zotročení masy, který používají, je tzv. vzdělávací systém. Školy již nejsou to, co bývaly a děti se učí nazpamět bez přemýšlení a poslouchat bez ptaní.

Ve skutečnosti je v éře internetu exrémně drahé udržovat tento vzdělávací systém funkčním a zastaralým.

„Proč zastaralým?“ ptáte se. Protože internet nám dává volný přístup k téměř nekonečnému množství informací.

Tak proč tedy stále utrácíme obrovské množství peněz za státní vzdělání? Protože světová „elita“ požaduje, aby se naše děti učily přizpůsobovat a myslet „uvnitř krabice“.

 

Co s tím můžeme dělat?

Jak moc NWO hydry roste, víra lidstva se otřásá v základech. Na jednu stranu se ocitáme velice blízko našeho zotročení, zatímco na stranu druhou můžeme jejich pyramidu moci snadno zbořit sjednocením se proti jejich klamu v klidné revoluci myslí, srdcí a duší.

Sám sebe jsem se roky ptal, co je jejich největší zotročující zbraní. Je to kombinace lživé výchovy a neustálé indoktrinace? Je to strach, který šíří naboženství? Je to strach z trestu (uvěznění nebo zabití) systému? Nebo je to neviditelné otroctví peněžnímu systému?

Dle mého názoru, všechny tyto kombinace měli obrovský vliv na naši společnost a způsob našeho myšlení, avšak jejich nejsilnější zbraní je jednoduše finanční systém!

 

Otroci měny

Finanční systém nepozorovatelně zotročil náš druh a nyní jsme využívání jako otroci měny. Pracujeme od 9 do 17 hodin, každý den. V nudném a depresivním prostředí, bez stimulace k čemukoliv kreativnímu či konstruktivnímu.

V mnoha případech je jedinou motivací pro příchod do práce pouze další výplata – a nezáleží na tom, jak tvrdě pracujeme, nikdy se nezdá, že máme dost peněz.

Přemýšleli jste někdy nad tím, proč megakorporace (jejichž příjem činí biliony $ za rok) platí desítky milionů svým ředitelům a zbytku zaměstnanců se snaží vyplácet obnos co nejbližší minimální mzdě?

Toto bylo pečlivě naplánováno, protože osoba, která je konstantně „na dně“ nebude mít nikdy čas sama sebe vzdělávat, nebude mít čas na introspekci ani – eventuálně – na duchovní probuzení.

Není právě to náš hlavní smysl na Zemi? Stát se duchovními bytostmi (a duchovními samozřejmě nemyslím v náboženském smyslu) a završit náš cyklus inkarnací? (Pozn. překl.: cyklus inkarnací nemůže být nikdy završen, od toho je to cyklus=koloběh)

„Oni“ nepotřebují vzdělané lidi schopné kritického myšlení a mající spirituální cíle. Ne, tento druh lidí je pro systém nebezpečný!

„Oni“ chtějí poslušné „roboty“, dostatečně inteligentní pouze pro obsluhu strojů a pro udržování systému, avšak dostatečně hloupé k tomu, aby nikdy nepokládali otázky.

 

Peníze jsou oko ďábla

Všechny největší světové problémy mají své kořeny hluboce zakotveny ve finančním zlořádu: války přináší zisk, nemoci přináší zisk, plenění Země přináší zisk, lidské otroctví a nelidské pracovní podmínky přinášejí zisk

Naši vůdci jsou zkorumpováni a kolektivní poslání lidstva na Zemi bylo vykoupeno penězi.

Tedy proč potřebujeme mít finanční systém na prvním místě? Vlastně jej nepotřebujeme (alespoň již více ne). Planeta nám neúčtuje ani cent za využívání jejich přírodních zdrojů a my máme technologii na jejich extrakci, aniž bychom museli denně fyzicky pracovat.

 

Řešení

Existují mezi námi geniální mozky, které se zabývají konceptem ekonomiky založené na zdrojích již celá desetiletí. Takovým příkladem je pan Jacque Fresco, brilantní průmyslový designér a sociální inženýr, který strávil většinu svého života projektováním budoucnosti.

Města navržena panem Jacquem Fresco budou stavěna autonomně kontruovanými roboty, budou šetrná k životnímu prostředí a soběstačná, odolná vůči zemětřesení a ohni.

Další lidé již diskutují o tranzitním plánu na přechod k ekonomice budoucnosti, ve které již peníze nejsou zapotřebí a všem jednotlivcům bude nabízet nejlepší podmínky pro dosažení jejich nejvyššího potenciálu – to vše ve prospěch našeho druhu jako celku.

Má otázka zní: jsme připraveni na budoucnost ve světě bez peněz a únik z nadvlády „elit“, nebo jdeme vstříc Novému světovému řádu?

 

přeložila: raja

zdroj: 1

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
14 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře