Pre všetkých je to stále viac zrejmé: Koronakríza v kombinácii so zničením svetovej ekonomiky, vojnou na Ukrajine a hroziacou umelo vytvorenou energetickou a potravinovou krízou nevznikla náhodou, ale podľa vyjadrenia arcibiskupa Carla-Maria Vigana sprisahanie prostredníctvom toho, čo doslova hovorí, že je skrytou synarchiou na vybudovanie nového svetového poriadku.

Otázkou zostáva, či bude nový poriadok úspešný? V rozhovore s Matthiasom Langwasserom sa autor Peter Denk domnieva, že architektom nového svetového poriadku dochádza čas, a preto robia jednu chybu za druhou, zachvátení panikou. Réžia Frank Schwede

V skutočnosti sa malo niečo veľké stať okolo 15. mája 2022. Možno niečo ako Corona. Ale nič sa nestalo okrem opičích kiahní (neštovic). A podľa názoru Petra Denka ide len o zúfalý akt, svetovú populáciu druhýkrát pevne dostať do klieští.

Vyhlásenie by malo dať každému niečo na zamyslenie – pretože ako sa hovorí: Psy, ktoré brešú, nehryzú! Čo sa stalo v polovici mája, keď sa motor Deep State začal zadrhávať? Peter Denk dáva možnú odpoveď na otázku:

„Dostal som list od čitateľa, ktorý tvrdí, že okolo 15. mája došlo k rozdeleniu časových harmonogramov, čo samozrejme mohlo byť dôvodom, prečo pri krvavo červenom mesiaci nič nestalo, pretože sme už možno opustili negatívne časové línie.“

To by znamenalo, že opičie kiahne nie sú a zostanú ničím iným ako neúspešná akcia, pretože mágovia Deep State nemajú potrebnú moc na spustenie pandémií alebo vojen pri konjunkciách, ako sú zatmenia Slnka alebo Mesiaca.

Či je tento problém vyriešený a svet je konečne oslobodený z pazúrov Deep State, sa ešte len uvidí. Predovšetkým však bude záležať na tom, koľko ľudí sa bude v budúcnosti zúčastňovať na hrách manipulácie.

Jedno je isté: pôvodcami korona pandémie sú podľa arcibiskupa Carla-Maria Virana tí istí ľudia, ktorí chcú priviesť svet do totálnej vojny a do energetickej a potravinovej krízy. (Simulačná hra amerického námorníctva v roku 2015 predpovedala hladovú krízu na roky 2022 až 2024 (Video)

Denkova analýza znie takto:

„Že elitám dochádza čas. Jasne to vidieť na vyhláseniach na nedávnom kongrese Svetového ekonomického fóra v Davose. Stále sa budú veľa uznášať, ale bude o to mať záujem čoraz menej ľudí.

Mnohí občania, ktorí sotva prežívali pred Koronou, si budú môcť v budúcnosti dovoliť ešte menej. Myslím si, že hospodárska kríza, ktorá bola naplánovaná dávno pred vojnou na Ukrajine, bude na jeseň veľkou témou.“

Medzi propagandou a pravdou

Zdá sa, že aj na Ukrajine sa otočil list. Ruský prezident Vladimir Putin v súčasnosti verejne varuje v televízii všetky západné štáty pred pokračovaním dodávnia zbraní na Ukrajinu. Putin zároveň pohrozil dôsledkami a použitím nových zbraňových systémov.

Zdá sa, že ani ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj už nie je presvedčený o víťazstve svojej krajiny. A nakoniec, americký prezident Joe Biden pred niekoľkými dňami povedal, že Ukrajina možno bude musieť odovzdať územie Rusku v rámci vyrokovaného riešenia.

To sú náznaky, ktoré naznačujú, že USA a západný mediálny komplex zjavne začínajú nesmelo pripúšťať, že Rusko sa chystá vyhrať vojnu, čo by mohlo znamenať, že oznámenia o ďalších dodávkach zbraní Ukrajine sú čistou mediálnou propagandou.

Peter Denk má podobný názor a hovorí:

„Dodávky zbraní sú taká vec. Nikto nevie, aké zbrane sa tam skutočne dodávajú na Ukrajinu. Najmä pre Nemecko sú dodávky zbraní dilemou. Nemáme žiadnu mierovú zmluvu a nemôžeme dodávať ťažké zbrane do vojnovej zóny. Scholz sa snaží tento problém ignorovaním ticho prekonať.“

Dlho sa domnievalo, že zriadenie Nového svetového poriadku stojí alebo padá víťazstvom na Ukrajine, pretože nemožno zmieriť Rusko a mnohé ďalšie východoeurópske krajiny, ako napríklad Maďarsko.

Vladimir Putin počas vystúpení pred Svetovým ekonomickým fórom v Davose opakovane zdôrazňoval, že plánovaný Nový svetový poriadok (NWO) je definitívne mŕtvy. V dôsledku toho by inštitúcie ako NATO a EÚ mohli v dohľadnej budúcnosti padnúť ako domino.

Denk hovorí:

„Svet sa obracia úplne inak, ako sa hovorí v médiách. Existuje mnoho hrozieb, ale od 15. mája musia horlivci Nového svetového poriadku inkasovať jednu ranu za druhou, ako napríklad neustále zlyhanie systému platby kartou.

Títo ľudia kričia, Putin musí prehrať, inak je svet stratený. Ale nie je to svet, ktorý je stratený, ale nový svetový poriadok. (…) Putin bol do roku 2014 pod kontrolou mesta Londýn a pravidelne sa stretával s Klausom Schwabom. Práve teraz Putin robí to, čo riadne ubližuje ľuďom ako Schwab.“

V tejto súvislosti však Denk varuje pred obmedzeniami zásobovania, ktoré by sa podľa jeho odhadu mohli čoskoro jasne prejaviť, pretože podľa jeho slov sa od Korony urobilo všetko preto, aby sa tak stalo. Preto je podľa Denka dôležité, aby teraz každý urobil niečo s prevenciou krízy. Denk hovorí:

„Globálna hladová kríza je hneď za rohom. Všetky krajiny zastavujú vývoz. Celý svet sa pripravuje, len zdá sa, že nemeckej vláde je to jedno.

Treba sa obávať, že krízu dodávok pocítime už na jeseň, ale myslím si, že sa bude odohrávať vo vlnách a tiež si myslím, že stredná Európa nebude tak vážne postihnutá.“

Hrozí mimozemský útok pod falošnou vlajkou?

Denk verí, že v najbližších týždňoch by sa mohlo stať veľa, pretože predstavitelia Deep State zrejme začínajú chápať, že veci sa pre nich nevyvíjajú tak dobre ako v minulosti.

Pointa je, že Deep State nebude to mať ľahké chytiť ľudí znova, ako to bolo na začiatku Corona P(l)andemie. Opičie kiahne nebudú závažné, a to z dobrého dôvodu, pretože nie sú ničím iným ako lacnou kópiou Corony, ktorá bola jednoducho fušersky a hlúpo zostavená na Mníchovskej bezpečnostnej konferencii ako súčasť simulačnej hry.

Denk:

„Je to príbeh kampane. Myslím, že sa plánovalo niečo úplne iné, ale nedokázali to vykonať. Myslím si však, že vzhľadom na ekonomickú situáciu sa nezúčastňuje toľko ľudí ako v prípade Korony, pretože väčšina obyvateľstva si to už jednoducho nemôže dovoliť. Keď začala korona, väčšine ľudí sa stále darilo relatívne dobre.“

Keďže Corona už nezaujíma väčšinu populácie, Denk predpokladá, že nové vydanie na jeseň je veľmi nepravdepodobné. Tretia svetová vojna sa tiež zrúti ako vajíčkový nákyp, čo neznamená, že rinčanie šabieľ by nemohla byť opäť naozaj hlasné, najmä na pozadí skutočnosti, že v Číne sa v súčasnosti zintenzívňujú vojnové prípravy na inváziu na Taiwan.

Aké možnosti zostávajú pre Deep State?

Denk:

„Mnohí tvrdia, že Deep State vyťahuje mimozemskú kartu. Mohlo by to mať niečo spoločné s tým, že sa začala ďalšia fáza odhalenia, že možno v ďalšom kroku prichádza vyhlásenie, že neznáme lietajúce objekty sú mimozemské a že v priebehu toho je naplánovaný falošný útok mimozemšťanov. Mimozemská karta by bola v tomto prípade možno poslednou možnosťou. Ak to Deep State naozaj vytiahne, nie je to nič iné ako show, nič viac.“

Podľa Denka je v súčasnosti dôležité zamerať sa na pozitívne veci a tešiť sa z toho, v čom sa pánom nedarí, čo podľa Matthiasa Langwassera čoraz viac oberá temnú stránku o energiu.

Celkovo je Denk optimistický ohľadom budúcnosti a hovorí:

„Náš starý život sa definitívne skončil a dostaneme nový systém. Dovtedy to bude v nasledujúcom roku a pol trochu rachotiť, ale keď je nebezpečenstvo najväčšie, záchrana nie je ďaleko.“

Z popisu videa:

Tenor bohatých a mocných na ich nedávnom stretnutí vo švajčiarskych horách by nás mohol veľmi vystrašiť: Už nemôžeme nič robiť, všetci sme nadbytoční a ničíme Zem – preto musí byť teraz všetko regulované úplným dohľadom. Vyhrážky zaznievajú celkom otvorene. Ale koľko moci je (stále) za tým? Čo sa ešte dá realizovať a čo je len prázdna hrozba? Autor Peter Denk má na to veľmi jasný názor. V najnovšom rozhovore ukazuje, čo sa absolútne nedeje, pretože určité kruhy by boli radi, keby sa to realizovalo: Prečo by WHO nemohla uchopiť moc?

Čo sa dialo so zariadeniami s debetnými kartami? Oslavujú známe opatrenia veľký návrat na jeseň? Môže ešte niekto brať údajne novú hroziacu pandémiu vážne…?

Niet pochýb o tom, že nás to všetkých v najbližších mesiacoch otrasie, pretože ekonomika je hnaná proti múru. Ale: Ak je nebezpečenstvo veľmi veľké, záchrana je tiež veľmi blízko!

Zdroj: Pravda-tv.com

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.