Vážení spoluobčané,

už bylo dost lží, že jsme sami zodpovědní za špatné počasí,

dost bylo „tajných“ ústupků kvůli „energetické bezpečnosti“,

už dost bylo předstíraných vědeckých odvádění pozornosti skleníkovým efektem díky CO2,

už dost bylo obchodu s odpustky za certifikáty a daně CO2,

dost bylo každodenního vymývání mozku klimatisty NLP.

Jednoduše to není

  • bezpečné,
  • zdravé a
  • ziskové,

Evropský vzdušný prostor je každodenně zamořen jemnými částicemi, aby se přesunulo více vody do Arábie, kde se používá ke štěpení ropy a zemního plynu a pro průmyslové zemědělství.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Jaký to má všechno smysl, když u nás pole vysychají a v řekách je tak málo vody, že ani nemůžeme rozdělit všechny ty pohonné látky, které jsme rafinovali z arabské ropy?

Jaký má smysl „energetická bezpečnost“ s arabskou ropou a zkapalněným plynem, když se spalujeme přes ozónové díry a trpíme nemocemi z ovzduší zamořeného drobnými částicemi prachu a z nedostatku slunečního záření?

Jaký to dává smysl, když trpíme škodami způsobenými bouřemi a už si nemůžeme být jisti našimi životy?

Je na čase, aby byl ukončen strašák „geofyzikálního válčení.“ Nenacházíme se ve vyhlášené válce, takže bychom také neměli zasahovat do klimatu a muset se bránit, i když nás napadají ti, kteří nám slibují energetickou bezpečnost, kvůli které jsme proti tomuto konání zcela bezbranní.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Je na čase, abychom se začali bránit právní cestou proti pachatelům škod a vražd způsobených následky kontroly klimatu. Imperiální koncerny každoročně profitují z geo-inženýrství desítkami miliard dolarů a odcházejí bez postihu. Minimálně od roku 1960 se systematicky provádí kontrola klimatu k vojenským a komerčním účelům. Stejně tak se od roku 1965 stále systematicky lže!

Z vojenského hlediska jde o „zničení nepřátelské infrastruktury“ a „ochromení nepřátelských jednotek“.

Z komerčního hlediska to slouží ke kontrole, řízení a obchodu s globálním koloběhem vody a koloběhem uhlíku.

Větrné a vodní proudy v Evropě jsou tak ovlivňovány, aby obrovské množství vody mohlo spadnout nad Arábií, a mohlo být přechodně uloženo v pouštní zemi a v přehradách a následně mohlo být využito prostřednictvím rozsáhlé sítě ropovodu ke štěpení a k zajištění zemědělského průmyslu.

Tento proces může každý bdělý občan pozorovat po jednotlivých krocích a se svými důsledky. Nic není tajné, ani se nedá utajit, neboť médiem pro použití je naše nebe!

 

[wp_ad_camp_2]

 

Kolaterální nebo záměrné škody způsobené komerční kontrolou klimatu se v žádném případě neliší od těch vojenských použití. Jsou téměř „nevyhnutelné“ a bez jakýchkoliv „alternativ“.

Od roku 1990, když se po převratu otevřely rozsáhlé vzdušné prostory nad Evropou, Afrikou, Asií, začal imperiální průmysl kontroly klimatu globalizovat svá opatření. Toto je, milí spoluobčané, esence globalizace!

Už v mnoha článcích jsem zdokumentoval škodlivé dopady klimatické kontroly po celém světě, ale zde bych rád uvedl sbírku týkající se jen Německa a vyzývám státní zastupitelství a bezpečnostní složky, aby neprodleně a bez ohledu na finanční a politickou moc začali stíhat a činit odpovědnými všechny provozovatele kontroly klimatu a zabránili jim v jejich dalších aktivitách nad územím Německa.

 

[wp_ad_camp_2]

 

My v Německu bychom neměli být užitečnými idioty mafie klimatické kontroly, a neměli bychom hrát roli průkopníků při obětování našeho průmyslu za falešné sliby klimatistů. Místo toho bychom měli začít odsuzovat tyto zločince a trestat je. Možná jste stále nepochopili, jak se přes ozonové díry propouští více UVB a tím se otepluje povrch Země, nebo jakým způsobem se pomocí vašeho nebe přesouvá voda do Arábie a implementace Pinatubo-efektu zanáší vaše plíce prachem a zapříčiňuje onemocnění oslabené imunity nedostatkem slunečního svitu, ale nemůžete ignorovat umělé bouře, přívalové deště, krupobití a bleskové povodně.

Varujeme mafii klimatické kontroly, čímž máme na mysli hlavně politiky a samozvané „kvalitní novináře.“ I přes vaše posluhování nebudete ochráněni před škodami napáchanými geoinženýrstvím.

pro tadesco přeložila Marki | zdroj: dudeweblog.de

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.