Týdenní komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka

ze dne 28.10.2019

Zatímco jen několik málo korporátních propagandistů ve skutečnosti věří oznámení USA, že „vůdce teroristů al-Bagdádí“ byl znovu zabit, tentokrát to něco znamená, říkají zdroje Pentagonu. Prezident Donald Trump je připraven s pomocí Ruska odstřihnout Sionisty, CIA a Deep state od benefitů pynoucích z krádeže ropy, nelegálního obchodu se zbraněmi, lidmi a drogami.

[wp_ad_camp_2]

Poté, co byla odhalena zástěrka a předstírání boje proti ISIS, Al-Káidě nebo jakékoli jiné značce, Trump nyní otevřeně říká pravdu, že války na Blízkém východě jsou o krádeži ropy.

V každém případě Gordon Duff z Veteran’s Today, který má lepší zdroje na Středním východě než tento dopisovatel, říká, že agent Mossadu Šimon Elliot, alias „al-Bagdádi“, ve skutečnosti stále žije. Pravděpodobně se těší z jeho oficiální smrti v bezpečném úkrytu spolu s jeho kamarádem z Mossadu Jeffrey Epsteinem.

Tuto fotku agenta CIA Tima Osmana, známého jako „Bin Ládin“, se svými psovody, kterou nám poslali Němci, podporuje to, co Duff říká.

I když nemůžeme potvrdit, zda jsou tyto fotky pravé, příběh, který nám sdělili , je potvrzen z několika zdrojů v průběhu let.

[wp_ad_camp_2]

V nevyhlášené občanské válce v USA se rychle rozšiřuje seznam mizejích politiků ve Washingtonu DC. Od náhlého výletu do Jordánska minulý týden se na veřejnosti neobjevila předsedkyně Sněmovny Nancy Pelosiová ani šéf výboru pro zpravodajské služby Adam Schiff.

Skutečnost, že zprávy v korporátních médiích omýlají probíhající vyšetřovací řízení na Ukrajině proti Trumpovi, a citují jiné politiky než Schiffa nebo Pelosiovou, podporuje myšlenku, že jsou pryč.

Zdroje Pentagonu vysvětlují: „Jakmile zapečetěné obžaloby dosáhnou počtu 130 000, mnoho významných lidí si možná zvolí smrt, než aby si pošpinili jméno, strávili zbytek života na Guantanamu nebo stanuli před vojenskými tribunály.

[wp_ad_camp_2]

Conyerse, „kterého v roce 2017 vyhnali kvůli podezření ze sexuálního obtěžování,“ zabili jeho šéfové z Detroitu „protože byly zablokovány jejich peníze ze Sýrie a Iráku,“ tvrdí zdroje Pentagonu.

Na otázku ohledně vyšetřování údajného vlivu Ruska Trump v pátek řekl: „Nemůžu vám říct, co se děje,“ ale povím vám toto: „Myslím, že uvidíte spoustu opravdu špatných věcí. Myslím, že uvidíte věci, kterým by nikdo neuvěřil,“ dodal.

Trump také minulý týden naznačil, že bývalý prezident Barack Obama byl popraven, když ho veřejně obvinil z velezrady. „To, co udělal, byla velezrada, dobře?“ Byla to velezrada.“

„Prezident Pentagonu, kterého jsme dosadili, aby čelil Chazarské mafii (Hillary Clintonová a další), reagoval na fámy ohledně ruské zpravodajské služby, které bohužel byly podporovány jedním z našich v Londýně.“ Netřeba dodávat, že v Londýně jsou příjemci velmi nepříjemní lidé, “popsal tento krok ve Washingtonu DC hlavní zdroj MI6. Nakonec západní „zpravodajské“ služby náhodou „pracovaly podivně,“ dodal. To je nyní napraveno, řekl.

[wp_ad_camp_2]

Mezitím je zbytek světa už dožraný veškerou škodlivou činností politické scény Západu. „Poté, co byl tzv. islámský stát nakonec poražen syrskou vládní armádou s podporou ruských vzdušných sil začátkem roku 2018, další „smrt“ Abu Bakra al-Bagdadiho nebude mít žádný dopad ani na situaci v Sýrii ani na činy teroristů zůstávajících v Idlibu,“ uvedl mluvčí ruského ministerstva obrany Igor Konašenkov.

Agentura TASS rovněž citovala nedávno propuštěnou ruskou „agentku“ Marii Butinuovou, která říká: „USA ztratily svůj soudní systém.“

Oficiální čínská agentura Xinhua News po oznámení Trumpa o „al-Bagdádovi“ poznamenala, že „v průběhu let byla několikrát ohlášena al-Bagdádiho smrt.

Turci, Íránci a další samozřejmě podobné věci veřejně říkali.

Současně USA plánovaly použít Indii jako protiváhu vůči Číně, avšak Indie minulý týden pozastavila spolupráci s USA v oblasti obrany.

To vše znamená, že americký režim a jeho sionističtí psovodi ztrácí schopnost ovládat děj. Děje se to i v rámci států, které stále ovládají stejně jako USA. Příkladem toho bylo, když demokratická kandidátka Tulsi Gabbardová v prezidentské debatě řekla, že USA sponzorují Al-Káidu. Podle průzkumu Drudge Report vyhrála debatu s podporou 40%, zatímco oficiální top kandidáti jako Elizabeth Warrenová a Joe Biden získali jen 7 %. Poté, v orwellovském tahu, Národní demokratický stranický výbor oznámil, že nemá dostatečnou podporu k účasti na další debatě.

[wp_ad_camp_2]

Mezitím Kalifornie znovu hoří. Japonské vojenské zpravodajské zdroje tvrdí, že požáry v Kalifornii v posledních letech jsou záměrně zakládány v rámci přípravy půdy na železniční spojení z Kalifornie do Číny přes Aljašku. Děje se to v rámci dohody, která má zabránit bankrotu americké korporátní vlády, tvrdí zdroje. Mapa minulých požárů ukazuje, že se skutečně zdá, že jsou v linii, která by byla dobrou cestou pro železnici.

Ddalší věcí, které je třeba si všímat v USA, je náhlý a radikální prudký pokles půjček, což je jasným signálem přicházející finanční události destruktivního charakteru.

Podle evropských zdrojů královské rodiny pokračují jednání o „skutečně globálním vyhlášení Bank for International Settlements / MMF / Světové banky / OSN, které by stálo za trvalým mírem a prosperitou,a který by byl předložen Radě bezpečnosti OSN k hlasování. MMF (Francie a Německo) a Vatikán (zednáři z P2), Švýcarsko a City of London jsou do těchto jednání zapojeni, uvádí zdroj. Britové se zasazují o to, aby byla do budoucna zřízena meritokraticky personální plánovací agentura, zatímco vatikánští správci starého systému chtějí tuto zodpovědnost svěřit MMF. Ve hře je i kompromis, který by pověřil obě instituce. Číňané a Asiaté by samozřejmě museli souhlasit, řekl.

Číňané pořádají tento týden zvláštní schůzku, na níž diskutují o této otázce spolu s dalšími návrhy, tvrdí zdroje Asijské tajné společnosti.

Vojensko-průmyslový komplex naopak zveřejnil patenty na technologii „UFO“, kompaktní fúzní reaktory a další zázraky. Jako součást toho může „Boeing podléhat vojenské kontrole s bývalým šéfem námořnictva, admirálem Johnem Richardsonem, protože generální ředitel Dennis Muilenburg může být brzy propuštěn,“ uvedly zdroje Pentagonu.

[wp_ad_camp_2]

V každém případě můžeme očekávat další drama v následujících týdnech a měsících, jak se starý systém zhroutí. Otázkou je, zda to bude řízená demolice následovaná rekonstrukcí, nebo to bude sestup do chaosu, anarchie a bídy. Naše zdroje říkají, že nejpravděpodobnějším scénářem je řízená demolice. Schůzky naplánované na listopad za účasti papeže, Asiatů a Pentagonu mohou být rozhodující.

I když nejsem velký fanda UFO a mimozemšťanů, bylo mi řečeno, že je vhodný čas upřít zrak na oblohu a hledat neobvyklé události, např. obří hologramy.

Přeložila tereza | Zdroj: benjaminfulford.net

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.