Týdenní komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého draka

ze dne 13.1.2020

Nedávné události organizované americkou vládou v Íránu budou mít vážné následky a obrátí se proti ní, souhlasí více zdrojů. Nejhorším výsledkem bylo donucení Britů a zbytku anglosaského světa k přerušení spojenectví s USA pod vedením současné administrativy, tvrdí zdroje MI6. „To, co se stalo, se nikdy nemělo stát a západní mocnosti musí opustit muslimský svět a udržet na uzdě Izrael,“ říkají zdroje.

 

[wp_ad_camp_2]


Dokonce i Izraelci se probouzejí
vzhledem k nebezpečím z dílny evangelických křesťanských šílenců, souhlasí zdroje Mossadu.

Svět už samozřejmě vnímá Spojené státy jako vyvrhela, takže nyní je americký prezident Donald Trump na světové scéně zcela izolován.

Shrňme přesně, co se stalo. V podstatě to byl další pokus rozpoutat třetí světovou válku mesiášskými židovskými šílenci, kteří pro jednoduchost budeme nazývat sionisty. Tentokrát zorganizovali eskalující sérii událostí v marné snaze získat jejich dlouho očekávaný Armageddon:

1) Vražda amerického dodavatele v Iráku a obvinění Íránců.
2) Přesvědčený nebo vydíra Trump se vrhl do nepřiměřené reakce.
3) U amerického velvyslanectví v Bagdádu zorchestrovali pomocí svých íránských agentů a vymytých mozků vzpouru.
4) Přinutit Trumpa, aby spáchal válečný zločin zavražděním íránského generála Kasema Solejmáního.
5) Vzdálené unesení ukrajinského dopravního letadla a jeho nasměrování s vypnutými transpondéry směrem k íránské vojenské základně, aby oklamali Íránce a oni ho tak sestřelili. (Pro ty čtenáře, kteří to náhodou nevědí, na konci 90. let minulého století byla na všech civilních dopravních linkách v USA nainstalována zařízení pro vzdálenou kontrolu, údajně jako opatření proti únosům. Tuto schopnost opakovaně zneužívá chazarská mafie pro politické účely).

 

[wp_ad_camp_2]

Nyní se pokoušejí bezúspěšně zorganizovat změnu režimu v Íránu. Namísto toho se však podařilo probudit kritické množství lidí uvnitř západní zpravodajské a vojenské komunity, kteří si uvědomují, že vláda USA je ovládána fanatickým kultem snažícím se zahájit třetí světovou válku.

To je důvod, proč britský ministr obrany Ben Wallace veřejně oznámil, že jeho země se odtrhla od vojenské aliance s USA.

V americkém vojensko průmyslovém komplexu došlo také k velkému tlaku rozumě myslících lidí proti fanatikům konce časů, kteří se soustředí kolem prezidentského zetě Jareda Kushnera a jeho kultu Chabad. Například americký ministr obrany Mark Esper veřejně popřel tvrzení Trumpa, že Írán plánuje zaútočit na americké ambasády.

Zdroje Pentagonu říkají: „Navzdory rétorice nemá Trump jinou možnost, než odvolat americké armádní jednotky ze Sýrie a Iráku a případně z Blízkého východu.“

Důvod, proč Trump nemá na výběr, je mimo jiné finanční. USA utratily kvůli nekonečné válce v regionu přes 7 bilionů dolarů a nyní docházejí peníze. To je mimochodem těch 7 bilionů dolarů, o kterých Japonci doufali, že utratí za ukončení chudoby a zastavení ničení životního prostředí, než jim je americký režim ukradl.

 

[wp_ad_camp_2]

Minulý týden proběhlo setkání mezi představitelem Společnosti Bílého draka (SBD) a vedoucím představitelem Asijské tajné společnosti, aby se mimo jiné prodiskutoval plán reorganizace bankrotu v USA.

Plán požaduje, aby americký vojensko průmyslový komplex poskytnul Asiatům dosud skrytou technologii výměnou za finanční podporu na obnovu americké ekonomiky, tvrdí zdroje SBD.

Asiaté se však obávají uzavírání obchodů s lidmi z Evropy, protože v minulosti porušili mnoho slibů. Je to výsledek minulých akcí židovských supramačistů, kteří věří, že je v pořádku oklamat a podvádět Gojímy. Sklízíš to, co zaseješ.

Setkání také odhalilo, že došlo k významnému odštěpení frakce v čínské mocenské struktuře, která skutečně věří sionistickému nesmyslu, že je zapotřebí vyvolat třetí světovou válku, za účelem nastolení jedné světovlády a jednotného náboženství. Byli upozorněni, že se jednalo o sionistickou past, která měla zabít 90 % světové populace a zbytek zotročit.

[wp_ad_camp_2]

Jako alternativu SBD navrhla, aby Kanada a zbytek anglosaského světa dostali šanci pomoci obnovit americký systém v míru a rozumě. Bylo zdůrazněno, že Anglie a Kanada historicky dodržovaly své sliby a jednaly se ctí.

Diskuse budou pokračovat, ale šance na světový mír jsou nyní mnohem vyšší než šance na světovou válku. Bylo navrženo setkání na vyšší úrovni mezi zástupci Britského společenství (Commonwealth), Lóže P3 (Římané nebo Vatikán) a Asiati byli navrženi také. Nyní čekáme na odpověď od Asiatů. Diskuse budou pokračovat v únoru začátkem čínského nového roku, říká asijská strana.

Mezitím očekávejme více sionistických provokací v Jihočínském moři, Severní Koreji, Africe a na dalších místech, z nichž ale žádná nepovede k rozpoutání třetí světové války.

Starověký íránský kult assassins nepochybně pomstí Solejmáního vraždu. V minulosti jeden z jejich členů vysvětlil tomuto dopisovateli, jak infiltrují domácnosti a rodiny svých cílů, a poté se pustí do akce v tu nejméně očekávanou chvíli. Trump měl poslouchat rady, které jsem kdysi dal zástupci severokorejského Kim Jong-Una: „Nejlepší způsob, jak se vyvarovat atentátu, je nedělat si nepřátele.“

[wp_ad_camp_2]

Když už mluvíme o vyhýbání se atentátu, britský princ Harry vyšel veřejně s porhlášením, že uprchl do Kanady, aby ochránil svou rodinu před stejným osudem, jaký postihl jeho matku, princeznu Dianu. (Dianu nechal odstranit její tchán, a ta byla pak krutým způsobem obětována satanovi, pozn. př.)

Jeden britský zdroj řekl o situaci toto: „Celá věc je hanba a pro zlost nás všech. Pokud monarchie takto pokračuje, lidé jí ukážou dveře. Záležitost bude řešena pečlivě a správně.“ Je však již jisté, že princ Charles už nikdy nemůže být následovníkem na anglickém trůnu, řekl. Gnostičtí Ilumináti, kteří se staví proti pravidlu pokrevní linie, se budou pokoušet tuto situaci využít ke svržení britské monarchie. S ohledem na obrovskou podporu této instituce ve Velké Británii budou pravděpodobně neúspěšní, ale mezitím budou mít bulvární plátky žně.

Potíže v Anglii jsou však ve srovnání s tím, co se děje ve Francii, malé. Prezident Emmanuel Macron byl donucen rozsáhlými demonstracemi a stávkami ustoupit od svých plánů ukrást peníze z důchodových fondů. Francouzi si však jsou vědomi, že ukradl volby, které jej uvedly k moci, a že pro Francouze fakticky nepracuje. Vzhledem k tomu, že životní úroveň ve Francii stále klesá, jeho režim nebude schopen situaci stabilizovat. Je čas, aby francouzští generálové jednali dříve, než bude příliš pozdě. (K tomu dodám, že je to zhruba rok, co nejvyšší generalita francouzské armády napsala dopis Macronovi, že pokud bude dále pokračovat ve zradě francouzského lidu, zakročí. Tak nyní je ten čas. Pozn. př.)

[wp_ad_camp_2]

Dalším národem, který by mohl brzy zažít velké změny, je Japonsko. Populace země mizí rychlostí 500 000 lidí ročně. To proto, že nikdo nechce mít v této zemi děti, jejíž budoucnost byla ukradena sionistickými gangstery. Kabinet předsedy vlády Shinzo Abeho je, podle zasvěcených, plný kreténů s nízkým IQ. (V české vládě a parlamentu to je obdobné, pozn. př.) Výsledkem je, že japonská životní úroveň klesá a země je plná chudých starších lidí.

Známkou toho, jak nekompetentní je japonská vláda, jsou zatčení a nakonec útěk bývalého šéfa společnosti Nissan, Carlos Ghosny. Několik zdrojů říká, že skutečným důvodem, proč byl Ghosna pronásledován, bylo to, že plánoval ukrást vojenské tajemství sponzorům Abeho v Mitsubishi Heavy Industries.

[wp_ad_camp_2]

Japonská policie v souladu s americkou a japonskou armádou se chystá odejmout moc od sionistů a vrátit ji stále schopným byrokratům, byť bez vůdců, podle pravicových zdrojů blízkým novému císaři.

Na závěr tohoto týdne opět slyšíme hřmot ohledně Antarktidy a s tím spojená odhalení. Byl vyslán zástupce SBD, aby se setkal se zástupcem skupin působících v Antarktidě. Doufáme, že o tomto budeme v příštím týdnu informovat.

Přeložila tereza | Zdroj: BF

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.