…..ano, život je změna a změna je život. Pevně věřím, že Livia ve spojení s Huďou při hledání pravdy bude mít úspěch….

10:27

Toto je celé vyjadrenie Ľuba Huďa:

„Vzhľadom na rozdielny pohľad na ďalšie moje pôsobenie v reláciách Informačnej vojny(IV) som sa rozhodol ukončiť spoluprácu na audio a video vlnách IV. Problém vznikol s tým, že vysielam aj v relácii Kulturblogu(KB) Po stopách pravdy a svoju úlohu zohrali aj ekonomický faktor a odlišné vnímanie mojich aktivít v rámci IV a KB.

 

[wp_ad_camp_2]

Pretože nevidím rozdiel, pokiaľ ide o moju osobu v tom, ako informujem či už v rámci IV alebo KB, nakoľko zostávam konzistentným v hodnotových a názorových vyjadreniach, odmietol som pristúpiť na výber, buď IV alebo KB za stanovených podmienok – v prípade pokračovania spolupráce s KB, môžem vysielať v IV raz týždenne, alebo mám opustiť KB a môžem v IV vysielať neobmedzene. Takúto možnosť výberu považujem za nátlak, pod ktorým nemienim pracovať, pretože som si rôzne nátlakové akcie užil dostatočne v mainstreame.

Želám každému alternatívnemu projektu, v ktorom nejde len o finančnú prosperitu, ale v prvom rade o demaskovanie lží a manipulácie oficiálnej propagandy, aby sa mu darilo. Nech si poslucháč a divák slobodne vyberie informačný zdroj. Naďalej budem pôsobiť v reláciách Kulturblogu.“

 

 

Kulturblog

12,5 tis. odberateľov

Sledujete naživo reláciu – Po stopách pravdy s Ľubom Huďom a Líviou Garčalovou. Relácia je súčasťou projektu Kulturblog a je vysielaná každý pondelok o 20:00.

E-mail pre otázky do štúdia: [email protected]

Telefón do štúdia: 0951 377 803

Projekt existuje iba vďaka podpore fanúšikov Kulturblogu.

Podporte nás a pomôžete skvalitňovať náš portál: https://kulturblog.sk/podporte-nas/pr… Sledovať nás môžete aj na facebooku: https://www.facebook.com/kulturblog.sk

 

[wp_ad_camp_2]

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.