Opětovná inaugurace Donalda Trumpa se blíží a jeho prvním prezidentským úkolem bude „odstřelit“ globální podvodnou pandemie a obnovit pořádek v rozvrácené společnosti, uvedl pro Real Raw News zdroj zapojený do Trumpovy čistky Deep State.

V den své inaugurace Trump promluví k národu a prozradí, že mutace covidu delta je smyšlená a vymysleli si ji maniaci, kteří se báli, že ztratí kontrolu nad poddajnými občany. Když se společnost smířila s virem, který není o nic smrtelnější než běžná chřipka, a občané se vyhýbali rouškování a vznášeli oprávněné dotazy ohledně nebezpečného očkování, Světová zdravotnická organizace kontaktovala své agenty v CDC a mezinárodních zdravotnických agenturách a vyzvala je, aby se zúčastnili programu, jehož cílem je opět vyděsit svět a přimět ho k ustrašené poddajnosti.

Byla to právě Bidenova ředitelka CDC Rochelle Walenskyová, která doporučila iluzorní řešení; vyfabrikovat vysoce přenosný a potenciálně virulentnější kmen, aby „vystrašila lidi, přiměla je nosit roušky a nechat se očkovat“, uvedl náš zdroj.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Také RRNews řekl, že Trumpovi lidé získali nezvratné důkazy – včetně ověřené korespondence a zvukové nahrávky – o tom, že Bidenova administrativa navzdory smíšeným zprávám využívá Covid-19 k podmanění zákonů, amerických vlastenců a ke zmaření Trumpovy snahy o obnovení jeho právoplatného místa v Oválné pracovně.

„Nic takového jako varianta delta neexistuje. Je to naprostý výmysl. Trump má k dispozici dopisy a nahrávky hovorů mezi Walenskou a mnoha státními a federálními úředníky, včetně starostů, guvernérů a okresních soudců, kde všichni slibovali věrnost podpoře falešné nemoci. Dělá pokroky v boji proti těmto zločincům, ale mnozí z nich jsou stále na svobodě. Jakmile se však vrátí do úřadu, zatýkání bude probíhat rychle a zběsile. Walenská, Fauci, Newsom, Whitmerová, AOC, Pelosiová – ti budou dopadeni při masivním zátahu, který bude předcházet Trumpovu oznámení,“ uvedl náš zdroj.

Trump aktivuje systém nouzového vysílání a zmocní se nepřátelských rozhlasových stanic – CNN, MSNBC a dalších s cílem zajistit, aby se pravda dostala k co nejširšímu publiku. Odhalí fakta: že z Wuhanského virologického institutu unikl vysoce přenosný, ale život neohrožující virus; že globální zdravotnické organizace ve spojení s Novým světovým řádem a hlubokým státem masivně profitovaly z prodeje vakcín a pojistných událostí; že konečnou hrou bylo zbankrotovat Ameriku, zničit kapitalismus a přeměnit Ameriku v jeden socialistický stát, jako je Venezuela.

„Trumpovo oznámení otřese zemí v základech. Ví, že neprobudí všechny k pravdě, protože mnozí se tak zakořenili ve lžích Deep State, že se z nich nedokážou vymanit. Doufá však, že uvěří dostatečný počet lidí, aby Deep State dostal poslední smrtelnou ránu dostatečně silnou na to, aby mu znemožnila znovu se zakořenit. Na to Amerika čekala,“ uvedl náš zdroj.

Přeložila tereza | Zdroj: RRN

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.