Stew Peters Show, 16.7.2021: Děsivé! — Pět pilotů Jet Blue Airlines je mrtvých a média záměrně zakrývají obavy z „vakcín”
https://rumble.com/vjxv7w-horrific-five-jet-blue-airlines-pilots-dead-media-intentionally-hiding-vaxx.html

Poznámky z rozhovoru:

Objevily se zprávy o dalších pěti mrtvých pilotech, kromě už dříve často zmiňovaných čtyř pilotů British Airways, několika pilotů Delty a pilota nákladního letadla v Kanadě v bezvědomí na ranveji, z nichž všichni dostali covid vakcíny.

Pilot létající pro společnost Jet Blu Airlines předminulý týden kontaktoval Stewa Peterse, že mezi letošním únorem a květnem v jeho společnosti zemřelo pět pilotů. Zatím nejsou k dispozici data, jestli byli očkovaní. Společnosti od letošního roku přestala zaměstnanců rozesílat interní memoranda o úmrtí jejich kolegů, s výjimkou úmrtí, která zjevně s covid injekcí nesouvisela.

Domovským letištěm všech těchto pěti pilotů bylo letiště Logan v Bostonu a byli ve věku 31- 60 let. „Piloti jsou jedni z nejzdravějších lidí na Zemi“, podstupují pravidelné zdravotní prohlídky. Tito piloti do poslední chvíle aktivně létali, jsou to konkrétně:

Kapitán Robert Glenn Hampton (60 let), bývalý pilot U.S. Air Force
Kapitán Alexander Ross Givan (50 let, zemřel 17.2.2021)
Kapitán Benjamin C.Ingraham (31 let, údajně zemřel na rakovinu – kdyby mu byla diagnostikována, nesměl by minimálně 2 roky létat)
Kapitán Alan Herring (47 let)
Mark Daigle (57 let, zemřel 1.4.2021)

 

[wp_ad_camp_2]

 

Kdo z pilotů byl „očkovaný“, je tajeno, ale samy aerolinky vydaly příkaz, že „očkovaní“ nesmí alespoň 48 po injekci hodin létat. Informátor potvrdil, že „naočkovaní“ piloti mají v rámci zaměstnání vyšší plat, můžou si vybírat vzdálenější destinace – lukrativnější nabídky, což tak stírá rozdíly mezi zkušenějším a méně zkušeným personálem.

Celý pořad zde:
https://www.redvoicemedia.com/2021/07/stew-peters-show-five-more-pilots-dead-college-forcing-vaxx-on-girl-despite-threat-of-death/

***** ****
Stew Peters Show, 15.7.2021: MIMOŘÁDNÝ OBJEV! Co covid injekce dělají s vaší krví! Lékař zveřejnil hrůzné nálezy!
https://rumble.com/vjw5kq-breaking-discovery-what-covid-injections-do-to-your-blood-doctor-releases-h.html

Jak pod mikroskopem vypadá krev „vakcinovaného“ člověka, který se necítí dobře, v porovnání s normální zdravou krví, se můžete podívat na videu výše v čase 2:30. Krev zkoumal u svých pacientů britský lékař. Všichni dostali stejnou šarži experimentálního séra od Moderny. Kromě poškozených červených krvinek jsou v krvi podivné zlaté struktury, které jsou při dalším zvětšení duté, tedy jsou to jakési trubičky. Připomínají nápadně struktury grafenu, jež známe se snímků španělských badatelů z La Quinta Columna (čas 4:06).

Na další fotografii (4:44) je buňka, pravděpodobně makrofág, naplněná zvláštními bílými tečkami, které pod fluorescentním světlem svítí! ***
V čase 5:13 je krev dalšího pacienta onoho britského lékaře.

*** připomíná to technologii Luciferázy, která se může hodit pro „znamení šelmy“. Video, které právě koluje:
https://t.me/vDarknessFalls/4675

***** ****

„Vedlejší účinky vakcíny byly ukázány (na zlomek sekundy) na prezentaci FDA již v říjnu 2020, měsíce před schválením vakcín pro povolení k nouzovém použití.
https://t.me/disclosetv/3448

Následující seznam vedlejších účinků se objevil na zlomek sekundy v čase 2:33:40 v prezentaci FDA dne 22. října 2020.
https://www.disclose.tv/t/vaccine-side-effects-shown-at-a-fda-presentation-in-2020/38203
(pozn. seznam zahrnuje velice vážné diagnózy a také úmrtí)

Konkrétní snímek se zobrazí pouze na zlomek sekundy. Byl přeskočen, nebyl správně prezentován. Během toho zlomku sekundy – tato obrazovka, která ukazuje nepříznivé účinky injekce, o kterých FDA věděla v říjnu 2020, ještě předtím, než ji vůbec povolila k použití. S vědomím tohoto pak přešli k povolení k použití.“

***
Pozn. srolujte si dolů, co za strukturu uvidíte na druhém videu u nápisu U.S.Food & Drug Administration… že by grafen??? Stejnou strukturou se prezentuje i Cyber Polygon 2021.

Přidávám aktuální zprávu s fotografií od Ghosta Ezry: „Google/Android měl nedávno operační systém zvaný GrapheneOS. Ten symbol jsme už někdy předtím viděli.“
https://t.me/GhostEzra/7170

***** ****
Robert Malone, vynálezce mRNA technologie, který poslední dobou začal poukazovat na nebezpečí plynoucí z covid „vakcín“ píše 18.7. na Twitteru:

„Takže doufám, že je to nadsázka a přehnaná reakce, ale včera večer mi zkušený novinář řekl, že musím dostat ochranku, protože mi hrozí, že budu zavražděn. Nevím, jak o tom vůbec začít přemýšlet. Jsem jen člověk ze střední třídy. Ochranku??!!??“
https://twitter.com/RWMaloneMD/status/1416723981864947712
https://t.me/qanonofficial/8008

další tweet:
„Takže myslím, že to musím říct. Nemám sebevražedné sklony. Jsem smířený se sebou i se světem.“ (…)
https://twitter.com/RWMaloneMD/status/1416732673389760517

***** ****
Jen Psaki, tisková mluvčí Bidenova Bílého domu: Jestliže máte zákaz na jedné sociální síti, měli byste mít zákaz i na ostatních, když šíříte dezinformace. (video)
https://t.me/realAmericanProphet/441

***** ****
Stew Peters Show: PŘÍŠERNÉ ŠPEHOVÁNÍ! Federálové budou prověřovat vaše SOUKROMÉ ZPRÁVY, včetně vašich sms, a přeruší jakékoli „medicinské dezinformace“ mezi vámi a vaší rodinou nebo přáteli. Mezitím budou nadále umlčovat každého, kdo zpochybňuje misi, která má zabodnout jehlu do každé paže na světě.
https://rumble.com/vjw72w-fact-checkers-will-monitor-your-text-messages-big-tech-will-intercept-perso.html

Že by to už začalo? Autor příspěvku si stěžuje, že mu z Google Docs smazali osobní kopii „Důkazy o hysterii: COVID-19“
https://t.me/geddes/10886

***** **** ***** ****
Na konstruktivní notu:

Nový rozhovor s Dr. Judy Mikovitz na Stew Peters show za 14/7. Vidí to tak, že i pro „očkované“ je naděje a že proti spike proteinům, které šíří, jsme schopni si vybudovat imunitu (ve třetí třetině rozhovoru).
https://www.redvoicemedia.com/2021/07/stew-peters-show-dr-judy-mikovits-exclusive-fauci-covid-vaccine-injections-5g-and-defeating-the-virus/

***** ****
Článek „Nunes: Zpráva Johna Durhama přichází, někteří lidé půjdou do vězení“

Vysoce postavený člen vlivného Výboru pro zpravodajskou činnost Sněmovny reprezentantů Devin Nunes mi v podcastu The Sara Carter Show řekl, že stále očekává, že zvláštní poradce ministerstva spravedlnosti John Durham zveřejní zničující zprávu o vyvráceném vyšetřování FBI týkajícího se bývalého prezidenta Donalda Trumpa a Ruska. Očekává také, že to povede k trestům odnětí svobody pro některé bývalé vysoké Obamovy úředníky.
Pokračování zde:
https://saraacarter.com/nunes-john-durham-report-is-coming-some-people-will-go-to-prison/

*****
„Devin Nunes také řekl toto:

14 různých trestních doporučení zahrnujících více lidí.

„Možná to nebude tak široké, jak bychom chtěli,“ řekl kalifornský republikán a nabídl vzácné veřejné zhodnocení toho, co může přijít od Durhama. „Ale podívejte, jsou tu nějací významní pachatelé. Myslím, že jak vy, tak všichni ostatní víte, připravili jsme více než 14 trestních doporučení

To neznamená 14 jedinců. To znamená 14 různých trestních doporučení týkajících se vícero osob.“
https://t.me/QAnonJohn17/10879

***** ****
„Bývalý právní zástupce Trumpa v Bílém domě Andrew Kloster prohlašuje, že Britney Spears je důležitější, než si uvědomujete, a že vám tvrdě naservíruje červenou pilulku..?“
https://t.me/stormypatriotjoe21/3811

***** ****
Některé zprávy o GeorgeNews, hlavně z chatů:

29/6/2021

22:04
Zachytili jste náš komentář před dvěma týdny ohledně „Hada“? Chtěli jste, aby se to četlo na první rally…
https://t.me/GNEWSARCHIVE/151

9/7/2021

27:07
Seth Rich, elita se rozvádí, audity, soudní spor Big Tech, turné T45 (Trumpa 45) … to vše nás vede k jednomu BODU v čase .. bude to HISTORICKÉ!

33:00
Čínská invaze Tchaj-wanu … k odvrácení pozornosti

41:14
Kybernetické útoky, odhalení UFO atd. – k odvrácení pozornosti

43:29
T45 se bude muset „vrátit“ nebo mít přístup k Twitteru kvůli onomu „tweetu“ …

23:39
‚Skončí‘ to POUZE JEDNÍM způsobem.
https://t.me/GNEWSARCHIVE/155

15/7/2021

22:34
Pokud někdy existovala doba, kdy byly vaše modlitby nejvíce potřeba; ta doba je TEĎ … Čím blíže se „dostáváme“, tím větší jsou útoky ..

22:46
Lidé / občané Spojených arabských emirátů „se podvolili“ předpisům týkajícím se očkovacích pasů, které jsou účinné od 1. srpna .. další je Spojené království .. ostatní se pak pokusí postupovat stejně .,.

22:48
T45 JE ZATÍM OBROVSKÝ ÚSPĚCH … (ONI) SI MYSLÍ, ŽE JE TO KAMPAŇ KE ZNOVUZVOLENÍ V ROCE 2024 (?) 2024 NEBO DŘÍVE?

23:26 PM
Durham je práve tam, kde má být….

23:06
Pramínek. Proud. POVODEŇ!

23:08
…. pokud jste na otevřeném moři, můžete sedět přímo na Tsunami a ani o tom nevíte.
https://t.me/GNEWSARCHIVE/162

23:25
SVOJI IDENTITU UKÁŽEME, AŽ ZÍSKÁME ZPÁTKY BÍLÝ DŮM (úsměv)
https://t.me/GNEWSARCHIVE/163

23:28 PM
THE BEST IS YET TO COME! (The beast is also yet to come)
To nejlepší (the best) teprve přijde! (Šelma/zvíře (The beast) také teprve přijde.)
https://t.me/GNEWSARCHIVE/163

23:35
Tucker byl prvním, kdo z MSM akceptoval (audit v) Arizoně. Zbytek bude následovat, až nevyvratitelná pravda tvrdě udeří…
https://t.me/GNEWSARCHIVE/170

– Prosím, modlete se za stálou ochranu 45 a jeho rodiny.
– Také se prosím modlete za George č. 3, který je na několik dní v Kataru… (pracovně)
– Spojené arabské emiráty byly prvními, kdo zavedl vakcinační pasy. Žádná injekce = žádný přístup do VŠECH nákupních center, kaváren, škol, atd. .. občané se se tomu prostě “podvolili”…. Nyní Velká Británie a mnoho dalších BUDE následovat…
– Bidenova vláda se pokusí říct, že vakcinační pasy jsou novým průkazem totožnosti… nové průkazy totožnosti, které budou potřeba k volbám v budoucnu…. k tomu nedojde…
(…)
– PS 45 NENÍ šelma/zvíře (beast). (Odkaz na „šelmu “ v posledním chatu…)
***
“DŘÍVE NEŽ SI MYSLÍTE!” (Jestliže rok 2024 je to, co si lidé myslí, co znamená „dříve“?)
https://t.me/midnightrider17/4013

17/7/2021

1:01:00
Pravda je ohromující a nelze ji plně odhalit. Mnoho lidí také uvažuje z jednoho úhlu pohledu – pouze (z pohledu) USA, tohle zlo je zakořeněno globálně. USA jsou první kostkou domina. Mějte víru.
(pozn. je to úryvek z Qdrop č. 5: https://t.me/midnightrider17/4021 )

57:46
„ARIZONA BUDE PRVNÍ KOSTKOU DOMINA, KTERÁ PADNE“ ~ G 07/16/2021

23:37
Jak jsme již včera zmínili, Bidenova „vláda“ se pokusí implementovat „nové“ národní průkazy totožnosti ve formě vakcinačního pasu… ale nebojte se, to se nenaplní.
https://t.me/GNEWSARCHIVE/180
https://t.me/midnightrider17/4018

***** ****
Krátké video 16/7: „Rukopis byl zamaskován pro ty, co hledají shodu“
(na videu poznámkový blok Amerického senátního výboru pro vnitřní bezpečnost a vládní záležitosti určený na tajné zápisky ze schůze z 16.12.2021, v něm napsáno na str. 17:
To nejlepší teprve přijde! http://WWW.GEORGE.NEWS / #T45)
https://t.me/georgenews/1684

***** ****
14/7

COMMs od GeorgeNews!! (GN: „zde je fotografie, kterou jste nikdy předtím neviděli.“)
https://t.me/midnightrider17/3999

Časové razítko fotografie = 5:29 = Drop 529

Buďte PŘIPRAVENI.
MSM přichází – VELKÝM ZPŮSOBEM.
(…)
MSM ztratila kontrolu
Přichází prosazování KONSPIRACE
„HELLO GEORGE“
Q

Narážky na audity a ztrátu kontroly MSM nad narativem auditu?

***** **** ***** *****
Martin Geddes sdílel komentář Littlerbird, který dobře popisuje současnou situaci:

„Čím blíž se dostáváme, tím těžší je čekání. Propast mezi lidmi probuzenými a zhypnotizovanými věřícími mainstreamu se podobá tomu, když zcela příčetní jsou zavřeni v psychiatrické léčebně.
Klade to tvrdé požadavky vaši duši a vyžaduje to obrovské množství duchovního a emocionálního úsilí, abyste udrželi štít na obranu vašeho duševního zdraví.
Jsme UNAVENÍ. Ale stále v boji.
Ani bych nevěděla, jak to začít vzdávat.“
https://t.me/geddes/10807

***** **** ***** ****
Ke článku Tadesca „Tesla napojen na Trumpa, Trump napojen na Q. Může Q vidět budoucnost?“

Stránky https://www.ingersolllockwood.com/ obsahují skryté texty (je potřeba je označit, aby se objevily)

Na úvodní stránce pod „ALL CRIMINAL HACKING ACTIVITIES WILL BE PROSECUTED.“

se objeví tohle:
PRAY, DO TELL?
Note: Vincint Fusca is too short. Not him.
Touch your nose if JFK Jr. is alive…

„Poznámka: Vincint Fusca je příliš malý. Není to on.
Dotkněte se nosu, pokud je JFK Jr. naživu…“
(zajímavé je zkomolení jména Vincint místo Vincent)

Dotkněte se nosu, pokud je JFK Jr. naživu… se objevilo od diváka loni v chatu u přímého přenosu s Robertem Kennedy Jr. a on reagoval tím, že se nosu dotknul. https://www.youtube.com/watch?v=0fwHANVHdOY&t=62s

Když klinete na PRAY, DO TELL?, otevře se stránka s fotkami.

vDarkness Falls píše:

„Obrázek vpravo je údajně Carolyn na rally prezidenta Trumpa. Byla s Vincentem Fuscou, když maloval ve vzduchu prsty „JFK Jr“, zatímco seděli hned za POTUSem.
Bylo také velmi zvláštní, jak s nimi Prezident Trump a jeho rodina stále podivnými způsoby interagovali.“
https://t.me/vDarknessFalls/4664

Těch skrytých zpráv je tam víc, např zde.:
https://www.ingersolllockwood.com/insights-access/

1. Life – Defend & Extend jak daleko vede Králičí nora? Zkusit tyhle 6uild 6ack 6etter COVID-19 tyčinky strčit do nosu? Jak se jim to stalo? (vložen odkaz na článek o infikovaných tyčinkách)
https://www.foxnews.com/world/coronavirus-tests-uk-contaminated-covid-19

4. Air – Reverse Pollution, Speed Travel, Defend Against HAARP. Když už mluvíme o HAARPu, klikněte na malou tečku a pojďme dolů do jedné z mnoha králičích nor, ano?

Dostanete se sem. Zajímavé čtení:
https://www.ingersolllockwood.com/turning-teslas-dream-of-free-energy-into-a-weapon-in-this-case-directed-inward-at-america-for-greed-and-profit/

Nebo tady https://www.ingersolllockwood.com/reading-library/

úplně na konci je ukrytý text: „Existuje nekonečná „VOLNÁ“ energie, která má být využita ve prospěch celého lidstva? Je teorie „éteru“ Nikoly Tesly jen ionosférou, do které HAARP naráží? A co teorie o orgonové energii Wilhelma Reicha? Co by se stalo, kdybyste zkombinovali jejich znalosti?“

Skrytý text obsahuje odkaz na muzeum WiIlhema Reicha, kde si můžete prohlédnout několik jeho Cloudbusterů.
https://www.roadsideamerica.com/story/48444
https://ctrlv.link/hczC

Zatčení Wilhema Reicha americkými úřady, které ho označily za podvodníka, je námětem písně „Cloudbusting“ Kate Bush . https://www.youtube.com/watch?v=AJll-eF5zUA
Reich ve vězení zemřel. Muzeum prodává Reichovy publikace, včetně těch, které FDA nařídila spálit.

****
Tohle je jako na zavolanou – video od Ghosta, jak se vyrábí mrak:
https://t.me/GhostEzra/7171

***** **** ***** ****
Věděli jste, že tajná část zprávy o UFO, kterou nedávno vydala americká vláda, má celých 17 (!) stran? (vložen odkaz na článek)
https://t.me/stormypatriotjoe21/3783

Vybrala a přeložila melda

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.