…..po předpovědi kterou jsme Vám přeložili z ruského časopisu od odborníků na symboliku, začínají lidem naznačovat mnoho budoucích dějů symbolicky. Dalo se to očekávat. Otázka je, jestli se elitám vytýčený cíl povede dosáhnout….

15:54

Rozbor karet z pohledu dvojité duality vypovídá více, než bylo uvedeno v  https://tadesco.org/proroctvi-rothschildu-na-rok-2017-dokonaly-rozbor/

 

[wp_ad_camp_1]

 

Bylo by dobré si článek přečíst, aby jste správně pochopili, co je nám nyní  naznačováno jejich symbolikou a o co se budou pokoušet. Vždycky byly na přední stránce časopisu pro nadcházející rok zobrazeny tváře a lidé. Letos tomu bylo jinak.

  1. Královna a následně papež slíbili lidem v roce 2015, že se jedná o poslední vánoce a lidé by si je měli užít. Vánoce se ale proti jejich vůli znovu zopakovaly, (nepodařilo se jim rozpoutat atomové inferno) a proto bylo nutné zlikvidovat právě představitele nejpoužívanější vánoční skladby Last Christmas – George Michaela. Dnes se už v určitých kruzích ví, že to byla vražda. Jednali symbolicky. Byla provedena 25.12.2016, čili den po vánocích. Tím naznačili, že všechno bude mírně zpožděné a posunuté.
  2. Symbolicky „sundali“ z nebe letadlo s ALEXANDROVCI, kteří teoreticky zastupovali armádu ruska a byli jejich sborem. Jestliže se jednalo o sbor zastupující „RUSKOU ARMÁDU“ bylo naznačeno Rusku, že mají zájem zničit právě jejich armádu. Vědí tedy, na co se americká armáda v Evropě připravuje a za jakým cílem je zde v tak velkém počtu, který začíná svírat ruské hranice. Dva body se odehrály relativně rychle za sebou. Dle pořekadla „co se stane jednou, už se nemusí stát. Jestli se to stane podruhé, určitě se to stane i potřetí“ jsou připraveny další symbolické kroky, které nemusejí být konstruktivní pro lidstvo. Budeme pevně věřit, že se jim nepovedou a konstruktivní síly vesmíru budou stát na straně lidstva.

Co nám tedy prozradila obálka časopisu se skrytým poselstvím ve dvojité dualitě.

Prosím, uvědomte si, že obraz hovoří k Vám a nikoliv naopak. Pravá strana je vlevo a levá v pravo. Tak jako když na obrázku je namalovaný člověk s kytkou v pravé ruce, také neřeknete při popisu obrazu, že má kytici v ruce levé. Jenom pro zopakování a uvědomění.

Na pravé straně osmi karet nahoře se nachází jako první, právě karta VĚŽ. Obrázků je celkem 8, což je znak pro nekonečno a opakování původního dějství. Od první a druhé karty se odvíjí mnoho základních možných interakcí.

Podívejme se tedy podrobně na kartu věž.

Návěstí, které je také symbolem pro lodě plující do přístavu představuje světelný maják, které lodě naviguje. (Dnes znamení a návěstí pro lidi, kteří se celého děje zúčastní 555 – hned vysvětlím).  Jsou zde použity velmi důležitá znamení. První z nich je symbolem roztříštěné věže, která praskla úderem blesku a vytvořila v první řadě okamžitě oheň (na střeše) – palmeny a v druhé řadě dvě písmena V jedno bílé a jedno černé.

Jak vpravo tak vlevo máte 5 plamenů červené barvy. Čili číslice 5 5.  Přitom k tomu je nutné brát v úvahu znak dvojité duality: vlevo je 5 plamenů žlutých a vpravo 4 prameny žluté. Což znamená číslici 5 5 5 4.

555 jsou číslicí lidstva žijících v 4 dimenzionálním prostoru. (Nezapomeňte, že 4 rozměr se nám tají, je to vákuum. Člověk se skládá z největší části z vákua 999,9% vákua a 0,1 % hmoty, viz články které jsem kdysi napsal o návodu na lidskou bytost). Najdete je na stránkách alušky Návod na lidskou bytost. 554 je velmi konstruktivní číslo, které dává lidstvu velkou naději.

Čili vzkaz pro lidstvo.

V druhé řadě je vzkaz pomocí symbolu V. V symbolice písmeno V je symbolem pro ženu, pro ženství. (viz film Šifra mistra Leonarda). Bude se jednat o bleskové akce. Rychlé akce a jednání. Když jsem nakousl ženství, bude se jednat o likvidaci žen bílé rasy. Hned vedle je symbolické černé V které vypovídá směr a dokončení zkázy bílé rasy. Černé písmeno V obklopuje bílé písmeno V. Tímto způsobem si to elity naplánovaly.

Další návěstí dvojité duality jak vlevo, tak vpravo je znázorněno  padajícími kameny od věže. Dva zástupy lidí jak vlevo, tak vpravo. Jeden zástup s křížem v levo, který nese dav, znamenal v minulosti vždy křižácké války. Křižácká výprava je organizovaná na pravou stranu, čili zástup nesoucí znak bývalé SSSR.  Znamená to rozpoutání třetí světové války tažením na Rusko. Jak sami vidíte, přesně to se dnes děje.

Dalším posledním zajímavým znamením je kříž namalovaný na věži, který potvrzuje pátou dvojitou dualitu na prvním snímku společně s křížem který nese dav.

555 je tedy také ve dvojité dualitě a znamená velmi silný znak pro lidstvo!!!!!

 

Další velmi důležitou kartou je právě karta soud, na které se nachází Trump

Když elitáři vydávali časopis The Economist, moc dobře věděli, že bude prezidentem Trump. Soud se může ve dvojité dualitě odehrát jak nad planetou Zemí, tak nad samotným Trumpem. Je nutné si povšimnout šálu, na kterém sedí, protože se pod jeho zadkem nachází část kontinentu, na kterém sedí. I vpravo od jeho ruky, ve které drží symbolický terč či zeměkouli, je šál s náznaky kontinentů. Vlevo se nachází originální barvy šálu. Což naznačuje na krvavý konflikt v Evropě či v Rusku.

V minulém popisu od jiných odborníků jsem napsal:

„Vzhledem k tomu, že karta s Trumpem je nakloněná na obrázku doprava, tedy proti směru hodinových ručiček, budou se snažit všemožnými silami svrhnout nově zvoleného prezidenta a nastolit na planetě Zemi, na které taky sedí Trump, krvavý světový NWO. Proto šál má také dvě barvy a je jeho trůnem. Bílá pro čistotu a červená je krvavá čistka na planetě Zemi.  V pravé ruce drží symbol zeměkoule, která je také zároveň symbolem terče.

V levé ruce drží kouzelnou hůlku, kterou ovládá pravá hemisféra a tím je naznačeno, že všechny jeho kroky nemusejí být logické a pro mnohé se mozaika složí až za několik měsíců či roků, když se mu podaří za velkou louží dostat na trůn….“

 

Největším tajemstvím zůstává ale karta objevující se na mobilech, kde je nahrazen Trump orlem.

Právě zde je symbolicky naznačeno převzetí moci. Je to další vzkaz lidem, kteří se mohou na obrázky jenom dívat a nevědí, co znamenají….

 

Ve dvojité dualitě znamená jednou orla a také padlého černého anděla. Tím je nepřímo potvrzeno sesazení Trumpa, a také vyrvání moci z jeho rukou do původních kolejí. Budeme pevně věřit že se jim zmíněný pokus nepovede a dojde ke zlatým časům na planetě Zemi…..

Šest padlých andělů se opět bude snažit nastolit  jejich moc nad lidstvem a dosáhnout cíle, přesně tak jak to bylo popisováno ve videu KARDINÁL JUDAS z roku 2003. Z toho plyne, že všechno je ve hře a zatím vývoj nejasný a nejistý.

 

Bylo by dobré se podívat na následující video, jak zlikvidovali prezidenta Kennedyho. Něco podobného mohou nachystat i na Trumpa…..

Psali jsme dnes ZDE: https://tadesco.org/trumpa-muze-stihnout-osud-kennedyho-tom-hovori-symbolicky-i-obalka-casopisu-the-economist/

 

https://youtu.be/QszdkZNDOus

 

tm děkuje za čas věnovaný čtení tadesca…..

 

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.