…..se skupinou dalších poslanců, kteří měli navštívit na týdením pobytu v Evropě různé země….

13:54

MADAMME PELOSI celé týdny bědovala a neustále si stěžovala, že 800.000 úředníků státní zprávy nedostalo výplaty. Prezident D.Trump obdržel pár hodin před jejím odletem informaci, že MADAMME PELOSI má zájem odletět do EU státním vojenským letadlem se skupinou Demokratů. Proto okamžitě napsal dotyčné DÁMĚ dopis, ve kterém se vyjádřil, že zajisté musí pochopit, když stát nezaplatil pracující úředníky, tak jí nemůže dát na cestu státní letadlo. Bylo by to nefér vůči 800.000 úředníkům, kteří nedostali výplaty. Ale navrhl jí, že může s nimi klidně odcestovat nějakou běžnou leteckou linkou, že v tom jí nemůže samozřejmě bránit.

Dopis Trumpa MADAMME PELOSI

 

[wp_ad_camp_2]

 

Trump CANCELS Pelosi's International Trip

Pelosi told President Trump he couldn't give his State of the Union address until the government shutdown is over… So Trump returned the favor, denying her a military aircraft and postponing her international "public relations" trip.😂😂😂

Posted by White House Brief on Fimmtudagur, 17. janúar 2019

 

Mimo jiné má Trump v rukou další možnost, která nastane právě po 30 dnech zavřené „vypnuté“ vlády. Poslanci, kteří se neukázali jako loajální vůči prezidentovi a jeho vládě, jsou to takoví, kteří dělají úkony ještě na pokyn Obamy a Deepstate, za zády Trumpa a podkopávají jeho pozici. Po 30 dnech má možnost kohokoliv, kterého označí jako „nepřítele státu“, vyloučit bez náhrady a jakéhokoliv vysvětlení.

Dnes 18.01.2019 se uzavřely soudní síně federálních soudů v USA, protože soudci nedostali zaplaceno. Tento krok právě fantasticky nahrává na smeč prezidentu Trumpovi. 22.01.2019 nemusejí otevřít své úřady a mohou být právě nahrazeny vojenskými tribunály celostátně. Uvidíme co bude v platnosti po 22.01.2019.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Jedno je ale jisté. MADAMME PELOSI si perfektně nahrála na smeč. A to hned dvakrát. Byla jednou z těch, kteří nechtěli povolit financování zdi na jihu Ameriky. Samozřejmě zeď je dávno zafinancovaná, ale jako trik vytažení žolíka z rukávu Trumpa, je přímo geniální tah. A to byl právě důvod na odstavení vlády (shutdown). Trump potvrdil celé jednání bouchnutím sevřenou pěstí do stolu a odchodem z Kongresu bez rozloučení. A ta pěst a bouchnutí do stolu byla tečka. Jaká, to nyní v blízké době uvidíme. A nyní si opět MADAMME PELOSI stěžovala a kvičela celou dobu, že 800.000 úředníků nedostalo peníze. Proto se velice zdvořile vyjádřil prezident v dopise pro MADAMME PELOSI, že zajisté pochopí, když nejsou peníze pro výplaty, nemůže jí poskytnout vojenské letadlo…..

Tak si dala ještě ke svému odchodu vlastní facku. Uvidíme, jestli koncem ledna při Trumpově promluvě k národu bude MADAMME PELOSI stát vedle prezidenta…..

tm

 

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.