Pozn. př.: Článek je z listopadu 2017, ale to nic neubírá na jeho zajímavosti.

Prezident Trump je tím, kdo představuje 32. stupeň vnitřní struktury Skotského ritu, jednoho z nejznámějších rituálů svobodných zednářů. V tajném zednářském obřadu v zakázaném městě v Číně byl během své nedávné návštěvy Asie přijat jako člen Společnosti Bílého Draka, asijského ekvivalentu zednářství.

Došlo tak k ukončení rozporu mezi Gnostickými Illumináty a Společností Bílého Draka, který začal nečestným válečným zločinem – svržením dvojice nukleárních zbraní na civilní cíle poraženého japonského národa, a to navzdory slibu Společnosti Bílého Draka, že takové zařízení použijí jedině proti izolovanému vojenskému cíli.

Takzvaní strážci civilizace kvůli tomuto rozporu po nějaký čas drželi obrovské podíly akcií asijského královského zlata, které mohly být využívány k přestavbě ekonomik otřesených a dotčených hlubokým válečným dluhem (tedy dluhem satanských iluminátských bankéřů).

Namísto toho došlo až po brettonwoodských dohodách, kdy satanští Illumináti pronikli do Ameriky, k jejímu prohlášení za supervelmoc a druhá světová válka mohla skončit. Výzkum a vývoj však na všech stranách pokračoval dál pořád stejně.

 

Příběh v pozadí:

Manipulátoři prezidenta Trumpa jsou známí jako Gnostičtí Illumináti. Jejich symbolem je bohyně LuSophia-Gaia-Saraswati-Amunet držící ve vzduchu pochodeň osvícení, právě jako socha Svobody, která je dominantou jejich národa.

Tento obraz je falešně spojen se lží, že Lucifer je nějakým způsobem spojený s nepřítelem lidstva Satanem skrze vatikánskou lež o Evě a Luciferovi a zkáze lidstva. Gnostičtí Illumináti jsou uzavřeni ve smrtelném zápase se satanistickými pedofilními Illumináty, kteří prosákli do všech bank a vlád světa.

Velké Bílé Bratrstvo, které proslavila Helena Blavatská z Teofilozofické společnosti a Alice Bailey z neziskové společnosti Lucis Trust, má dvě vnější hnutí, jedno na západě – Gnostičtí Illumináti, a jedno na východě – Společnost bílého draka.

Tyto dvě společnosti byly odděleny po druhé světové válce, kdy satanisté úspěšně pronikli do projektu Manhattan a porušili slib Společnosti bílého draka využít jaderných zbraní nanejvýš proti jednomu izolovanému japonskému vojenskému cíli, a namísto toho zamířili dvojicí nukleárních bomb na japonské civilní cíle – což bylo válečným zločinem. Dva sloupy kouře, dvojčata z 11. září, jsou satanistickým zednářským symbolem představujícím dva pilíře zednářského chrámu, který chtějí postavit a v něm korunovat jejich „Krále světa.“

Gnostikové a Společnost bílého draka se oddělily poté, co se satanističtí Illumináti pokusili vytvořit speciální biologické zbraně založené na DNA, jako jsou viry SARS a ebola, aby eliminovali populaci asijských a afrických společností. To bylo tím stéblem, které zlomilo velbloudova záda a zapojilo spícího draka do akce proti temným silám, takzvanému Deep State (stínová vláda), které zamořily západní národy.

 

Historická síla obou těchto společností se datuje do období hedvábné stezky. Templářští předchůdci zednářů měli výsadu k ochraně obchodníků v Benátkách (pozůstatků pokrevních linií Římské říše), evropské části hedvábné stezky, která vedla až do dnešního Izraele a byla prosazována jako ochrana křesťanů. Východní konec byl v Severní Koreii a uprostřed se setkávaly v současném státě Bhútán, nejméně korupčním státě na světě. Společnost Bílého Draka ochraňovala asijské kupce a asijské královské pokrevní linie Číny, Koree, Japonska, Thajska, Vietnamu, Filipín a Indonésie.

Nižšími úrovněmi zednářství a Společnosti bílého draka jsou šedé organizace, v níž jsou zasvěcenci testováni pro povýšení prostřednictvím rozmanitých iniciací k zasvěcení, pro které má Skotský rit, jež ovládá americké zednáře, 33 stupňů. Tyto iniciační úrovně Společnosti bílého draka nejsou odhaleny obyvatelům Západu, takže budeme muset na další poodhalení čekat. Spekuluje se, že se blíží spíše desáté úrovni Yorského ritu (viz Bílá růže rodu Yorků či role asijské Bílé růže v seriálu Mr. Robot) než Skotskému ritu. Devítka je příznivým číslem v asijské numerologii.

32. stupeň Skotského ritu je nejvyšší čistě zednářský stupeň. 33. stupeň je prvním zasvěcením satanských Illuminátů. Během toho je kandidát 32. stupně (jímž Trump je) v určité části obřadu vyzván ke zodpovězení správného hesla a předvedení správného uchopení symbolu náboženství, v němž byl zrozen nebo k němuž konvertoval – krucifixu v případě křesťanství, tóry v případě židovství, koránu v případě islámu, anebo malého zlatého Buddhy v případě budhismu. Ateisté nejsou přijati do zednářství.

Kandidát je požádán, aby na tento symbol plivl. Pokud se mu to nepodaří, je mu poblahopřáno k pevné víře a ceremonie se přesouvá do dalšího kola hesel a úkolů správného uchopení navržených tak, aby kandidát snadno selhal. Pokud kandidát selhává v závěrečném úseku, není přijat do 33. stupně. Tento kandidát není už nikdy znovu pozván, aby zahájil 33. iniciační stupeň.

 

Kandidát, který plivne na ikonu, je přijatý do 33. stupně, a to s uznáním „Vidíte skrze iluzi náboženství a jste hoden zvednout závoj!“

Trump nebyl přijat do 33. stupně, ale připojil se k exkluzivní skupině 32. stupně zednářů, kteří se vzájemně podporují v rytířském bratrství plném vojenských a bezpečnostních agentur. Právě ty se k němu přiblížily, ke společníku bratrovi, a přesvědčily milionáře v důchodu, aby se pustil do nejvíce stresující práce na planetě, uložil sebe a svou rodinu ve smrtelné nebezpečí a sloužil zemi, kterou miluje jakožto prezident.

Symbolem zednářských Illuminátů je orel se dvěma hlavami, jednou směřující nalevo a druhou napravo. To je symbol, který zasvěcuje k nutnosti vybrat si mezi levou cestou sloužení sám sobě nebo pravou cestu sloužení ostatním.

Levá cesta vede hlouběji do zhýralých a krutých obřadů, dokud po dalších devíti zasvěceních nejsou přijati do 9. kruhu.

V devátém kruhu se vstupní ceremonie sestává z toho, že musí být vypita krev znásilněného a obětovaného dítěte. Dítě je nuceno vypít jílovou infuzi obsahující jedno-atomové zlato pár hodin před ceremonií, takže je v krevním oběhu dítěte, když ji pijí účastníci. Tito zvrácení psychopati věří, že je to elixír života a pomáhá jim žít dlouhé životy. Tento ceremoniál je zbožňován evropskými členy královských rodin a bankéři a provádí se v bankovních čtvrtích New Yorku, Londýna, Paříže a Vatikánu. Viz vyšetřování případu „Chlapec jménem Adam,“ mladého černošského chlapce, bezhlavého, bezrukého a beznohého, oblečeného pouze ve světle oranžových šortkách, jehož torzo těla našli v řece Temži, v blízkosti pyramidového mrakodrapu.

Při poslední návštěvě Filipín bylo Trumpovi fyzicky předáno osvědčení o vlastnictví 640.000 tun tallánského zlata, aby podpořil nový mezinárodní dolar a obešel tak Korporaci Spojených států s jeho petro-dolarem, řízeným americkým Federálním rezervním systémem v soukromém vlastnictví globalistické rodiny Rothschildů.

Zlato bylo před druhou světovou válkou odvezeno z Filipín z důvodu, aby se předešlo jeho spadnutí do rukou Osy Berlín-Řím-Tokio ovládané Vatikánem.

překlad jena | zdroj: 1

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.