Zcela zničit a zruinovat americký volební systém a volební proces.

Ale proč?

Protože americký volební aparát je neuvěřitelně zkorumpovaný a volební proces je tak zpronevěřen, že Americká republika je nyní ve velkém ohrožení.

Proto!

Poznámka redaktora:

Je důležité zdůraznit, že autor nemluví o eliminaci Volební Školy, která byla zřízena americkou ústavou. Nebýt Volební vysoké školy Spojených států, zvítězila by Hillary Clintonová ve volbách v roce 2016 většinou lidových hlasů, ačkoli miliony těchto volebních lístků byly nelegitimní. Otcové zakladatelé věděli, že proti nelegitimitě voleb musí neustále hlídat právě mezinárodní bankéře a jejich globalistické plány. A tak docela prozřetelně udělali volbu Donalda Trumpa prostřednictvím funkční Volební Školy!

 

 

Mnoho lidí má oprávněně zaostřeno na to, co se má stát v den voleb.

Hnutí Patriotů i ve svých kostech ví, že úsek od 3. listopadu do 20. ledna bude pravděpodobně nejvíc turbulentní a bouřlivý v historii USA.

Většina konzervativců si je dobře vědoma toho, že i po Inauguračním dni mohou být věci v USA stále zcela mimo kontrolu.

Ale o co tu vlastně jde?

Podívejte: Prezident Donald Trump byl zvolen především jako demoliční koule. On je něco jako nebeský developer a každý developer ví, že než si budete moci postavit vysoký zářivý mrakodrap, musíte prostě vzít svou demoliční kouli a vzít s ní všechny zastaralé a zchátralé budovy.

A neudělal tento prezident svou SKVĚLOU práci tím, že vzal svou světově proslulou demoliční kouli a rozbil s ní převládajících MSM (MainStreamMasmedia) média hlavního proudu? Přímo do záludného a zrádného Deep State. Do zrádných čachrařů a ilegálních kšeftařů známých jako FBI a Ministerstvo spravedlnosti. Do všech barevných revolucí a atentátů zorchestrovaných CIA. Do ministerstva zahraničí. Do zrádné a komunistické Demokratické strany. Do „Severoatlantické teroristické organizace“ známé jako NATO. Do naprosto podvodného dokumentu OSN o změně klimatu pod názvem Pařížská dohoda. Do americkou ekonomiku decimující dohody NAFTA. Do beznadějně bezcenné OSN. Do dnes již zcela obnaženého skandálu a ohromně represivní OPERACI COVID-19. A tak dále a tak dále….

A to je ten kratší seznam!

V poslední době mohli voliči vidět na vlastní oči, jak Trump dramaticky vzal svou demoliční kouli a pustil ji do Komise pro prezidentské debaty. V zásadě vyhodil do povětří všechny prezidentské debaty POTUS, jednou provždy. Luxusní zbavení se všech těch naprosto zmanipulovaných debat ve prospěch globalistických kandidátů NWO!

 

 

Co je zde kritickým bodem?

Není na čase, aby prezident Trump vzal svou demoliční kouli k americkému volebnímu systému, zejména na volební proces prezidenta ?!

No, hádejte! A ať už se vám to líbí nebo ne, tady to prostě přichází. Demoliční koule Trumpa se chystá porazit nejzkorumpovanější a nejzločinnější volební systém, jaký kdy svět viděl.

Skutečně je třeba si klást otázku, zda prezident dělá tuto konkrétní demolici záměrně nebo nevědomky.

Americká volební mašinérie, volební proces a volební systém jsou nicméně vyčkávající svou totální destrukci. Doufejme, že Trump předem umístil správné všechny „demoliční nálože a výbušná zařízení“ (obrazně řečeno, samozřejmě) do každého volebního okrsku v celé zemi, aby zajistil dokonale kontrolovanou demolici celého Bohem zapomenutého systému.

Fakt, chápejte lidi, existuje nějaký způsob, jak může Americká Republika pokračovat s ohledem na naprosto narušený volební proces ?!

ZÁVĚREČNÝ KLÍČOVÝ BOD

Vzhledem k současnému stavu věcí jednoduše v našich Spojených státech neexistuje žádná zastupitelská demokracie ani ústavní republika. Jak to může taky fungovat, když nikdo nikdy neví, zda bude hlasování spravedlivé nebo podvod? To, co v současné době existuje jako volební systém US a volební proces prezidenta, musí být proto zcela zlikvidováno jen proto, aby bylo možné vytvořit nový a spravedlivý a také vysoce integrovaný systém.

A tak si teď všichni sedněte, dejte si nohy na stůl, popadněte popcorn a buďte připraveni sledovat, co bude pozitivně NEJVĚTŠÍ SHOW NA TÉTO PLANETĚ……… která ještě ke všemu přijde letos na podzim i do města poblíž vás.

 

 

A konečně důvodem, proč volební cyklus 2020 představuje perfektní příležitost pro Trumpa, aby zase házel svou demoliční koulí, je to, že každý americký volič velmi brzy pozná, že:

SYSTÉM NÁS PODVEDL.

Poznámka editora: Muselo se to stát tímto způsobem. A dokázal to pouze prezident Trump. Bez ohledu na to, co se stane po zbytek roku 2020 a do roku 2021, je důležité si uvědomit, že nadcházející dramatická demolice amerického volebního systému je pro kontinuitu Republiky naprosto nezbytná.

Ano, bude to ošklivé – SKUTEČNĚ Ošklivé! Ale na jakou demoliční kouli v akci bylo kdy hezké se dívat ?! Jak navrhuje místní volební analytik deníku SOTN: Jen se posaďte, sledujte show a užijte si každý okamžik této dlouho opožděné volební demolice a následné národní katarze.

Po skončení této show bude na tom země mnohem lépe; a Američané budou mnohem šťastnější, když budou vědět na tutti, že jejich hlas bude v budoucnu správně počítán.

Přeložil pedro | Zdroj: State of the Nation

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.