Zcela zničit a zruinovat americký volební systém a volební proces.

Ale proč?

Protože americký volební aparát je neuvěřitelně zkorumpovaný a volební proces je tak zpronevěřen, že Americká republika je nyní ve velkém ohrožení.

Proto!

Poznámka redaktora:

Je důležité zdůraznit, že autor nemluví o eliminaci Volební Školy, která byla zřízena americkou ústavou. Nebýt Volební vysoké školy Spojených států, zvítězila by Hillary Clintonová ve volbách v roce 2016 většinou lidových hlasů, ačkoli miliony těchto volebních lístků byly nelegitimní. Otcové zakladatelé věděli, že proti nelegitimitě voleb musí neustále hlídat právě mezinárodní bankéře a jejich globalistické plány. A tak docela prozřetelně udělali volbu Donalda Trumpa prostřednictvím funkční Volební Školy!

 

[wp_ad_camp_2]

 

Mnoho lidí má oprávněně zaostřeno na to, co se má stát v den voleb.

Hnutí Patriotů i ve svých kostech ví, že úsek od 3. listopadu do 20. ledna bude pravděpodobně nejvíc turbulentní a bouřlivý v historii USA.

Většina konzervativců si je dobře vědoma toho, že i po Inauguračním dni mohou být věci v USA stále zcela mimo kontrolu.

Ale o co tu vlastně jde?

Podívejte: Prezident Donald Trump byl zvolen především jako demoliční koule. On je něco jako nebeský developer a každý developer ví, že než si budete moci postavit vysoký zářivý mrakodrap, musíte prostě vzít svou demoliční kouli a vzít s ní všechny zastaralé a zchátralé budovy.

A neudělal tento prezident svou SKVĚLOU práci tím, že vzal svou světově proslulou demoliční kouli a rozbil s ní převládajících MSM (MainStreamMasmedia) média hlavního proudu? Přímo do záludného a zrádného Deep State. Do zrádných čachrařů a ilegálních kšeftařů známých jako FBI a Ministerstvo spravedlnosti. Do všech barevných revolucí a atentátů zorchestrovaných CIA. Do ministerstva zahraničí. Do zrádné a komunistické Demokratické strany. Do „Severoatlantické teroristické organizace“ známé jako NATO. Do naprosto podvodného dokumentu OSN o změně klimatu pod názvem Pařížská dohoda. Do americkou ekonomiku decimující dohody NAFTA. Do beznadějně bezcenné OSN. Do dnes již zcela obnaženého skandálu a ohromně represivní OPERACI COVID-19. A tak dále a tak dále….

A to je ten kratší seznam!

V poslední době mohli voliči vidět na vlastní oči, jak Trump dramaticky vzal svou demoliční kouli a pustil ji do Komise pro prezidentské debaty. V zásadě vyhodil do povětří všechny prezidentské debaty POTUS, jednou provždy. Luxusní zbavení se všech těch naprosto zmanipulovaných debat ve prospěch globalistických kandidátů NWO!

 

[wp_ad_camp_2]

 

Co je zde kritickým bodem?

Není na čase, aby prezident Trump vzal svou demoliční kouli k americkému volebnímu systému, zejména na volební proces prezidenta ?!

No, hádejte! A ať už se vám to líbí nebo ne, tady to prostě přichází. Demoliční koule Trumpa se chystá porazit nejzkorumpovanější a nejzločinnější volební systém, jaký kdy svět viděl.

Skutečně je třeba si klást otázku, zda prezident dělá tuto konkrétní demolici záměrně nebo nevědomky.

Americká volební mašinérie, volební proces a volební systém jsou nicméně vyčkávající svou totální destrukci. Doufejme, že Trump předem umístil správné všechny „demoliční nálože a výbušná zařízení“ (obrazně řečeno, samozřejmě) do každého volebního okrsku v celé zemi, aby zajistil dokonale kontrolovanou demolici celého Bohem zapomenutého systému.

Fakt, chápejte lidi, existuje nějaký způsob, jak může Americká Republika pokračovat s ohledem na naprosto narušený volební proces ?!

ZÁVĚREČNÝ KLÍČOVÝ BOD

Vzhledem k současnému stavu věcí jednoduše v našich Spojených státech neexistuje žádná zastupitelská demokracie ani ústavní republika. Jak to může taky fungovat, když nikdo nikdy neví, zda bude hlasování spravedlivé nebo podvod? To, co v současné době existuje jako volební systém US a volební proces prezidenta, musí být proto zcela zlikvidováno jen proto, aby bylo možné vytvořit nový a spravedlivý a také vysoce integrovaný systém.

A tak si teď všichni sedněte, dejte si nohy na stůl, popadněte popcorn a buďte připraveni sledovat, co bude pozitivně NEJVĚTŠÍ SHOW NA TÉTO PLANETĚ……… která ještě ke všemu přijde letos na podzim i do města poblíž vás.

 

[wp_ad_camp_2]

 

A konečně důvodem, proč volební cyklus 2020 představuje perfektní příležitost pro Trumpa, aby zase házel svou demoliční koulí, je to, že každý americký volič velmi brzy pozná, že:

SYSTÉM NÁS PODVEDL.

Poznámka editora: Muselo se to stát tímto způsobem. A dokázal to pouze prezident Trump. Bez ohledu na to, co se stane po zbytek roku 2020 a do roku 2021, je důležité si uvědomit, že nadcházející dramatická demolice amerického volebního systému je pro kontinuitu Republiky naprosto nezbytná.

Ano, bude to ošklivé – SKUTEČNĚ Ošklivé! Ale na jakou demoliční kouli v akci bylo kdy hezké se dívat ?! Jak navrhuje místní volební analytik deníku SOTN: Jen se posaďte, sledujte show a užijte si každý okamžik této dlouho opožděné volební demolice a následné národní katarze.

Po skončení této show bude na tom země mnohem lépe; a Američané budou mnohem šťastnější, když budou vědět na tutti, že jejich hlas bude v budoucnu správně počítán.

Přeložil pedro | Zdroj: State of the Nation

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.