AKTUALIZACE 22:55 !!!!! !!!!! !!!!! !!!!! !!

…..asi před pěti lety jsem psal vysvětlení a rozbor o soše svobody stojící v New Yorku. Jaká bytost je touto sochou míněna a jaký má význam. Není to vůbec socha svobody. Opak je pravda. Názvy značně klamou a nemyslící lidstvo skočilo opět na špek….

QQ:QQ QQ:Q5Q5Q5

1) Dnes máme významný to den. Persefona podsvětí přišla o hlavu. Vše může začít.

Asi před rokem, a nějaký ten týden k tomu, jsem začal systematicky dekódovat skryté vzkazy Q-anona na jeho Tweetech.  Mnozí si určitě vzpomenou. Několik dní po rozkódování skryté mluvy a několika vzkazech Q jsem dostal mejlík. Nebyl jeden, ale byly krátce po sobě dva.

Nějaký muž z vlády či parlamentu USA (dle koncovky na adrese mejlíku) mně na mailovou adresu tadesca sdělil, že dekódování jejich vzkazů rozhodně nemáme dělat. Nemáme na to právo. A nemáme odkrývat něco co nepatří nám. V druhém mejlíku mně sdělil, že nás monitorují, že nám také fandí a popřál šťastnou cestu našeho webu. Bylo to dosti zajímavé a zároveň napínavé…..

 

[wp_ad_camp_2]

 

Jejich vzkazy a kódy čtu dodnes. Nedávám ale žádná data na tadesco. Nechávám si je pro sebe a nejbližší. Vždy se u nich usmívám a náramně se bavím. Nu což. Když psal, že nás monitorují, bylo mně jasné, že nás monitoruje i druhá strana. Proto asi to upozornění. Vždyť Prezident trump jim vzkázal, že je porazí jejich vlastními zbraněmi. Tož tak.

Dnes mi to nedalo a po nějaké době si dovolím něco maličko poodhalit.

Q4.Q2.2Q17 se v časopise Der SPIGEL na titulní straně objevila koláž Prezidenta trumpa, jak drží v pravé ruce useknutou hlavu „SOCHY SVOBODY“ rozumějte PERSEFONA PODSVĚTÍ. Krev z hlavy PERSEFONY padající dolů vytváří písmeno TT a tím přechod někam jinam do neznáma. Vše drží pevně ve svých rukou a v ruce. A právě v Americe vše začne. Q4.Q2. je číslice šest, která datem potvrzuje řečené.

Na snímku druhém, který je z Q7.11.2Q2Q můžete vidět koláž s BIDENEM. Obrázkem jednak říkají, že dotyčný nedorostl svému cíli, musel si vzít stoličku na které stojí a zároveň opět můžete pozorovat TT na kterém stojí (znázorněno černou židličkou). Právě TT, na kterém BIDEN stojí, znázorňuje jeho přechod někam a ve dvojité dualitě se jedná také o symbol šibenice.

Má také náhubek na ústech, čili je jejich otrok a nemá co říci.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Na dalším obrázku, kdy Prezident trump vstupuje do letadla, vidíte pozdrav pravé ruky s rukavicí a symbol černé ruky, která začala „řádit.“

Vzkaz poslán několikráte před odletem.

 

Ovšem na následujícím snímku je naprosto jiný a vysoce konstruktivní vzkaz. Každý z něho pochopí, že se jedná o Helloween 2Q2Q. Zdání řečeného ovšem klame.

Pod slovem HALLOWEEN je číslice 2Q 2Q. Jedná se tedy o vzkaz opět ve dvojité dualitě.

Tentokrát neznamená slovo HALLOWEEN to, co si lidé myslí, ale dvě slova, a to každé zvlášť.

První je slovo HALLO, každý ví co znamená, nemusím překládat. Druhé slovo je právě tím tajemstvím. Nebudu nyní rozebírat vzkaz od Q na kódované téma. WEEN znamená v arabštině právě výhru. Co tedy bylo řečeno?????

 

[wp_ad_camp_2]

 

Hallo, vyhráli jsme 2Q2Q

A při vzkazu WWG1 WGA (kam jde jeden, jdou všichni) jde trump se svou manželkou do Bílého domu nasvíceného zlatou barvou. Význam je následující: lidstvo bude díky této skvělé bytosti, seslané na záchranu lidstva „z jiných míst,“ zavedeno do zlatého věku.

Budete svědky zrození nového národa a nové éry na planetě Zemi.

článek Q Actus

2) Dnes bude velká podívaná na FOX NEWS

Podle vzkazu Prezidenta trumpa bude ve 21:00 hodin (myšleno čas na východním pobřeží USA, u nás plus šest hodin) velká podívaná, kde odhalí podvod století a bude se vysílat přímo na FOX NEWS. Asi v přímém přenosu. Nevím. Předesílal jsem v dnešním okénku, že máme velký den…..

 

Možná si na následujícím obrázku začnete všímat pravdy, která Vám byla Prezidentem trumpem sdělena. Neustále říkám, že všemu je jinak, a i zde ukázal, že správně je 1000% nikoliv 100%. Původní obyvatelé na povrchu země také používají k vyjádření celku vždy 1000%. Ale to je jen tak, aby řeč nestála…..

Pomalu docházíme k pravdám mnou zde roky avizované….

3) Pro důležitost vysvětlující video, komu uťal Prezident trump hlavu

Důležité se zabývat symbolikou aby člověk pochopil, jak si veškeré lidstvo omotalo kolem prstu °šest padlých andělů. Pod taktovkou luciferiánů, Vatikánu, SVOBODNÝCH ZEDNÁŘŮ a mnoha dalších. Za tímto účelem byly vyrobeny různé okultní sochy, symboly…..

Svobodní Zednáři – symbolika Sochy Svobody

 

tm komentuje

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.