Věděli jste, že v Austrálii existují obrovské tunelové systémy? Zdá se, že se v Austrálii děje strašně moc toho, o čem jsme nikdo neměli tušení. Podívejme se, co se přímo před našima očima děje …

Slyšeli jste o „Pine Gap“? Je to obrovská tajná vojenská základna zvaná D.U.M.B, což znamená hluboká podzemní vojenská základna), kterou vlastní australská vláda ve spolupráci s U.S?

Věděli jste, že za budováním tohoto zařízení stojí OSN?

Než Trump převzal předsednictví USA, naše „vláda“ uzavřela dohodu se členy The Cabal, Illuminati, Deep State, to je fuk … aby tato tajná zařízení v naší zemi vybudovali! Tato organizace se zabývá výrobou a údržbou tunelů … viz zde: Skupina společností v rámci této organizace: https://www.ita-aites.org/

Lidé jsou zabíjeni, když o tom, co se v Pine Gap skutečně děje promluví. Není divu, že o tomto místě jsou k dispozici jen omezené informace!

Našla jsem nějaké informace a tak si můžete spojit některé tečky. Mohli bychom se zeptat Phila Schneidera, který zařízení pomáhal budovat, ale ten už mezi námi není, poté, co o tom napsal přednášku, byl zabit…

[wp_ad_camp_2]

 

Tato struktura není malá, říká se, že je pod zemí 12 úrovní a na její stavbu se nepodíleli žádní australští pracovníci. O zařízení není mnoho podrobností a já vím proč. Jeho přednáška byla také vymazána i z internetu – stránka nebyla nalezena, toto se zobrazí, když kliknete na odkaz přednášky Phila Schneidera:

http://www.abovetopsecret.com/forum/thread324891/pg1


(Phil Schneider, velmi statečný muž, nedávno zesnul způsobem, který se jevil jako poprava ve vojenkém-stylu v lednu 1996. Byl nalezen mrtev ve svém bytě s ještě stále omotanou klavírní strunou kolem krku. Dle některých zdrojů byl před tím než byl zabit opakovaně brutálním způsobem mučen. Phil Schneider byl bývalým vládním inženýrem, který byl zapojen do budování podzemních základen. Byl jedním ze tří lidí, kteří přežili bojový konflikt mezi velkými Greys, americkou zpravodajskou službou a vojenkými silami v podzemní základně v Dulce v roce 1979.

„V květnu 1995, Phil Schneider přednášel o tom, co objevil. O sedm měsíců později byl těmi, pro které předtím pracoval, umučen a zavražděn.“)

Ale počkejte je toho víc. Mnohem mnohem víc. Potvrzuji také, že v Modrých horách je podzemní zařízení D.U.M.B. Pravděpodobně je třeba sejít více dolů. Tunely jsou v Austrálii i v dalších městech. Mám důkazy o Adelaide a Canberře, takže se budu pro tento blog držet těchto dvou. A je to dost informací, aby nám poskytl celý obraz. Víc než dost…

Možná vás znepokojí, když zjistíte, že existují města a tunely po celém světě. Je to masivní systém a Trump a Co. využívají vojenských operací k jejich „vyhození do vzduchu“ a zničení.

Tohle se teď děje. Podívejte se na aktualizaci US Military Intelligence níže. Podrobný přehled s důkazy o vyhořelých tunelech, požárech vycházejících z průrv, kanalizací a z výpustí. Nemluvě o obrovském množství zemětřesení hlášených po celém světě:

https://www.youtube.com/watch?v=l5cUsNTr4Yw

Odkrývají nám technologii, která před námi byla zatajována. Technologie, která může změnit lidstvo a učinit ze země pro každého úžasné místo. Jen si to představte …

Abychom to shrnuli, vyhodili do povětří tunely, které jsou připojeny k OSTATNÍM ZEMÍM. Museli bojovat v boji na blízko, aby mohli tyto tunely zlikvidovat, protože kdyby všechny tunely vyhodili do vzduchu a naplnili vodou z oceánu, došlo by k poklesu hladiny oceánu natolik, že by to mohlo způsobit dobu ledovou!

[wp_ad_camp_2]

 

Kdo tedy v těchto tunelech bojuje ?

Ilumináti, Cabal nebo jakkoliv jim chcete říkat. Osobně mě pro ně pár slov napadlo … toto je jejich operace, která je satanská, zvrácená, zahrnující obchodování s lidmi, zotročování lidí různými prostředky včetně pokročilých technologií, MK Ultra, ovládání mysli a klonování. Zůstaňte se mnou, má to smysl a já to o něco později dokážu … pojďme dál hledat rozsah této operace, abychom jmenovali jen několik:


(Zařízení Northrop (v blízkosti pohoří Tehachapi) je přísně tajnou základnou Iluminátů pro pokročilé technologie. Letecký výzkum a genetické experimenty. Je hluboká 42 úrovní, to je 800 mil nebo 1287 K/ms. A co je to nejdůležitější a nejvíce znepokojující, armáda odtud ZACHRÁNILA 35 927 DĚTÍ! A TO JE JEN 1 ZÁKLADNA! Ten počet je děsivý. Jen aby se z nich stali „otroci“ pro jejich nemocnou společnost. Bydleli v klecích. Byli mučeni a ovládáni pomocí zhasínajících světel a zvonů a jako další metoda používali elektrickou energii. A kdo ví, co dalšího … tohle může člověk ztěží pochopit …)

(Lawrence – Zařízení Livermore se zabývá geo-mapováním lidí, klonovací zařízení. (Zůstaňte se mnou, všechno to dává smysl, později se k tomu vrátím). Stavba nového zařízení stála 1,2 miliardy dolarů. A lidé hladoví …) (Palmdale Facility – je na výzkum antigravitačních technologií a nových leteckých technologií. Zní to zajímavě … nestaví ty podivné kosmické lodě nebo jo? Hmmm … )


(Boulder Facility – Tady to jasně říká vše o tom, co bylo naplánováno, kdyby Hillary Clintonová dosáhla svého. Tenhle je větší než město nad ním, zamýšleno býti novým DC. Je to hlavní centrum pro VŠECHNY U.S. zařízení a také hlavním centrem pro vlaky MAGLEV (aka antigravitační). Tyto vlaky jsou propojeny s tunely po celé zemi! Mají úložiště veškerého materiálu na podporu 1 milionu po dobu 150 let! Město je kompletní s obrovským jezerem, parky a svěží flórou a faunou. Všechny jsou zdarma napájeny energií Tesla! Páni. Zní to jako krásné, rušné místo … kompletní s masivním zařízením pro ovládání mysli MK Ultra. Očekávám, že k provozu tohoto velkého města potřebují hodně otroků … )

[wp_ad_camp_2]

 

Všimli jste si té části o Hillary Clintonové a jejím plánu zahájit další válku kdyby byla zvolena, jo? V případě, že jste to zmeškali, součástí plánu řádu Oneworld nebo Agendy 21/30 bylo touto špínou převzít vládu nad planetou! Plánovala všem v USA poslat dopis s modrou nebo červenou tečkou. Modrá znamenala – budete žít, protože byste mohli být kontrolováni a být užiteční a červená znamenala, že budete zabiti. Osobně nevím, co by bylo horší … a co zbytek světové populace?

Zhluboka se nadechněte. Nyní zpět do Austrálie.

Myslíte si, že je možné, aby tato města a tunely byly i v Austrálii? Kolik dolů a tunelů v Austrálii je…?

Myslíte si, že výletní lodě, které jsou strategicky rozmístěny kolem australského pobřeží, by s tím mohly mít něco společného? Všechny nemocnice jsou prázdné. Pro koho jsou tyto prázdné postele?

Nyní než půjdeme do tunelů. Musím vám někoho představit. Mohli byste znát jeho dceru Nicole Kidman. Její otec je Dr. Anthony Kidman.

Anthony Kidman šel na St. Aloysius College v Sydney – jezuitskou školu.

Jezuit je španělský Iluminát, založeno Adamem Weishauptem.

[wp_ad_camp_2]

 

Dr. Anthony Kidman zkoumal, studoval, prováděl experimenty zahrnující LSD a kontrolu mysli. Zjištěná bezmocnost (LH) je definována jako „stav, ve kterém člověk trpí pocitem bezmocnosti, který vyplývá z eventuálního přetrvávajícího atraumatického neúspěchu.“ Tento termín byl vytvořen Dr. Martinem Seligmanem, expertem na mučení CIA, který tyto objevil jevy při elektrošokování psů.

(Dr. Antony Kidman měl s mužem stojícím za mučením v programu CIA a za odbornou teorii Bezmocnosti silné vazby)

https://fionabarnett.org/kidman-trauma-research-his-abuse-of-fiona-barnett/

Mohu naprosto JASNĚ vidět, proč na obrázku Nine News nahoře na něj v titulku odkazují jako na „respektovaného psychologa“. Grrrr …. pokračujte ve čtení, bude to jen lepší …

Pokud si myslíte, že chudáček Nicole do toho není zapojena, zamyslete se znovu. Nejsem si jistý Keithem. Možná je pod kontrolou mysli …

Nicole a Keith se vzali v roce 2006 v JEZUITSKÉM kostele Hvězdné moře od otce Paula Colemana. Je jejich rodinným knězem. Nezapomeňte, že Nicole má také vazby na Scientologickou církev, kultem spojeným s CIA / MK ULTRA (kontrola mysli). Jaká to ale Superstar …

A…..


(Nicole Kidman hrála v roce 1999 v Kibrickově filmu „Spalující touha“, je to příběh založen na sexuálním kultu elit, které zahrnují satanistické rituály. Rituály představené ve filmu korespondují s dokumentovanými popisy přeživších a obětí.

Další Kidmanina podivná napojení na Satanismus je žena, která přinesla Nicole mezinárodní slávu. Je to Liz Mullinar, která se zasloužila o Nikolin mezinárodní úspěch, je zakladatelkou Heal of Life, přední australskou kliniku pro zneužívané satanistickými rituály, bylo nahlášeno, že členové satanistického kultu byli na klinice zaměstnáni. Mullinar byla objetí pedofilního kruhu a tvrdila, že odpovědným za to byl Otec v anglikánském kostele.

Millinar byla v roce 1987 zodpovědná za obsazení pro film „Pravá ruka“. Natáčení se pro tento film odehrálo v roce 1985 v Bathustu, ve stejném týdnu kdy Fiona Barnett tvrdila, že se na místě Barthustovy radnice odehrávaly satanistické rituály.)

Kdo je Fiona Bartlett? Jsem ráda, že jste se zeptali!

[wp_ad_camp_2]

 


(Když vezmeme v úvahu Kidmaninu dlouhodobu spolupráci se Seligmanem – Seligmanova role v rozvíjejícím se CIA programu mučení s jeho LH výzkumem, a taky Kidmanino očividné zapletení s CBT, pozitivní psychologii, – přiřadíte obviněním Fiony Barnett opravdovou váhu. Fiona tvrdí, že v 70. letech Dr. Antony Kidman v super tajných výzkumech pro kontrolu mysli užíval násilných technik mučení, které jí způsoboval v době, kdy byla dětské pokusné morče. Tvrdí, že to bylo vedeno globální hlavou psychologie CIA Dr. John W. Gittingerem)

https://pedophilesdownunder.com/ritual-abuse-in-australia/

Myslíš si, že se to v Austrálii neděje? Dá se pochopit, proč si lidé myslí, že to není možné. Většina z nás má dobré srdce a nemohla by to jiné osobě udělat. To, co tito lidé dělají, je nepopsatelné a musí být buď sami pod kontrolou mysli, nebo posedlí démony, které uctívají.

Jak řekl H. Jackson Brown – Největší nevědomostí je odmítnout něco, o čem nic nevíte.

Kdo je tedy zapojen, jak se to děje a jak to, že o tom nic nevíme?


(Pevně organizovaná, styl mafie, hiearchicky strukturovaný zločinný syndikát se infiltroval do každého aspektu australské společnosti, včetně parlamentu, justice, církve, vymahatelů práva, armády, ochrany dětí, nemocnic, vzdělávacích zařízení a center péče o děti. Síť je hojně

rozvětvená a má mnoho tisíců členů, kteří na četných nelegálních aktivitách profitují – včetně drog, zbraní, obchodování s dětmi. Je to dobře promázlé, skrytá machina poháněná ignorací a prozptylováním veřejnosti.)

https://pedophilesdownunder.com/kidman-trauma-research-his-abuse-of-fiona-barnett/

Mainstreamová média o tom většinou neinformují a pokaždé, když se tyto oběti dostanou k úřadům, nikdo s nimi nechce jednat. Z toho, co vidím ve všech důkazech, je to, že jsou zapojeni až po krk, nebojí se s tím mít COKOLI společného. Koneckonců, nechceme teď skončit jako Phil Schneider a tisíce dalších …..?

[wp_ad_camp_2]

 

Fiona je OPRAVDOVOU australskou hrdinkou. Jako země jsme jejími velkými vděčnými dlužníky, že o svém strašném dětství promluvila. Její světlo, které zasvítilo na temnotu umožní, že se to ostatním dětem přestane stávat. Mohlo to být jedno z vaších dětí. Stalo se to mnoha dalším rodinám. Myslete na Williama Tyrrella. Dítě Beaumontu. Je jich tisíce … každý rok.)

https://pedophilesdownunder.com/about-fiona/

Úryvky z Fioniných memoárů, nyní ve věku 40 let:

Píšu s odvahou toho, kdo 40 let putoval sám přes australskou divočinu. Píšu s houževnatostí nezbytnou pro vydržení celkového náporu ze strany organizace s neomezenou světskou mocí a zdroji. Píšu s nulovou tolerancí pro pachatele, s menší úctou k těm, kteří ovládají naše zdravotnické, soudní a vzdělávací systémy, a s nejmenším příspěvkem pro ty, kteří zahřívají naše nedělní lavice. Ohrazuji se smyslem spravedlivého hněvu, který by měl zajímat každého australského občana vystaveného tichému holocaustu, který narušuje naši společnost, místo toho, aby se rozhodl setrvat v nevědomosti.

Píšu to jako projev uznání mým spoluobětem, které již nežijí, aby se mohly o své příběhy podělit: bezpočet dětí chovaných pro potrat a obětování; dospělí snašející rituální znásilnění, mučení a vraždu; děti vychované v zajetí, považované za nehodné rodného listu, které na své kůži nikdy nepocítily slunce – píšu, abych těmto duším dala hlas.

Píšu, abych vyprovokoval oběti stále uvězněné v „Matrixu“. Ti, kteří jsou svázáni a umlčováni bezohlednými metodami a kteří cítí, že něco není zcela v pořádku, ale nedokážou si vzpomenout, co nebo proč. Vyzývám tyto oběti, aby byli dostatečně stateční, aby spolkli červenou pilulku, a postavili se strachu, který zakrývá skutečný zdroj jejich vnitřní touhy a nespokojenosti.

Plná verze je zde: https://pedophilesdownunder.com/candy-girl/

Teď vím, že pravda způsobuje, že někteří lidé jsou trochu nepříjemní, a tak jsem z výkresů Fionina zneužívání uřízla úryvky. Jediný důkaz, který má, jsou kresby. Vyprávějí otevřený příběh o tom, co se kurva, A kdo je kurva, do toho v Austrálii zapojen:

https://pedophilesdownunder.com/hang-on-for-the-ride-abuse-drawings/

[wp_ad_camp_2]

 

Část 1:

Prodána australskáou vládou RICHARDU NIXONOVI na vojenském letišti RAAF Fairbairne v Canberře. Jednotka australské federální policie „Operation Attest“ odmítla tento incident vyšetřit. Slíbili, že to alespoň prozkoumají a řeknou mi, zda byla odstředivka na základně, ta která byla používána pro výcvik pilotů – ověřování mých vzpomínek. Bývalý člověk od vojáků, který pracoval na základně její existenci potvrdil.

(na obrázcích je znázorněna holčička, která byla mučena v turbíně „Spun untill passed out in vomit“ – točená dokud ve zvratkách neomdlela. Pozn.překl.)

Další spojení mezi australskou a americkou vládou. Jsou tak velcí kamarádi, že ano ?!

Počkej si na jízdu! Část 2:

Používána jako morče, podrobena znásilnění, úrazu elektrickým proudem a mučení na jaderném reaktoru vojenské základně Holsworthy & Lucas Heights, pro PROJEKT JASON od Johna GITTINGERA a Dr. Antonyho KIDMANA – s plným vědomím a schválením australské vlády.

Podle toho to nevypadá, že by Dr. Kidman experimentoval pouze s ovcemi, že? A nezmiňuje nás i Bill Gates jako ovce ?! Hmmm ….

Počkej si na jízdu! Část 3:

Bývalý Holsworthy důstojník potvrdil, že asijský muž jménem Chan byl přijat do armády Holsworthy. Tento muž byl veden jako pracovník v armádních rezervách, ale když jsem ho viděl, vypadal, že převyšuje všechny australské vojáky, kterých jsem byl pod jeho velením svědkem. Chan přijal mrtvé tělo dívky jménem Michelle, která byla unesena pedofily Engadine Boystown, zavražděna vedle jezu na silnici Heathcote a doručena Chanovi přes boční bránu u Holsworthy.

Všimněte si, že dívka visela v mrazáku. Prodána na maso.

[wp_ad_camp_2]

 

Počkej si na jízdu! Část 4

Dr. ANTONY KIDMAN byl vyškolen Gittingerem a dalšími v používání mučení, neetické hypnózy a drog k tomu, aby umělým způsobem vyvolal u dětí stav disociace. Také byl v kultu zabíjení dětí. Jeho programování MK-Ultra bylo strukturováno na pentagramu – na stejném znaku, který se objevil v jeho vnitřním kultu v Sydney a v Kidmanově místním „Řádu velikonoční hvězdy“ Freemason Lodge, která vyhořela hned poté, co byla tato skutečnost poprvé zveřejněna.

A neměl doktor Kidman v zahraničí náhlý infarkt měsíc poté, co Fiona tato obvinění zveřejnila? Hmmm …

Počkej si na jízdu! Část 5

Předseda vlády GOUGH WHITLAM a jeho milenec generální guvernér JOHN KERR mě znásilnili na pedo párty v budově parlamentu. Operace Attest to odmítla vyšetřit z důvodu, že jsou mrtví – přestože byla zřízena federální policejní pracovní skupina pro vyšetřování HISTORICKÝCH sexuálních trestných činů.

Toto je jedna z mých oblíbených! John Kerr, rodinný typ, co se oženil a měl 3 děti. Královský rada má poměr s australským premiérem? Stejný předseda vlády, který byl vyhozen ze své funkce premiéra a nahrazen vůdcem opozice ????

Počkej si na jízdu! Část 6

Byla jsem převezena do USA, do bohémského háje, kde jsem byla omámena a znásilněna během túry BILLYM GRAHAMEM – kamarádem Richarda Nixona, v růžové bublinkové místnosti. Byla jsem také nucena se oblékat jako medvídek a hrát si na schovávanou a znásilňovanou (hide, seek & rape). Také jsem byla svědkem rituální vraždy člověka politiky oblečenými v rouchu. Vzali mě přes letiště v Sydney, v bedně jako zvíře. Cestou domů jsem byla omámena, znásilněna a zbita (bylo po zavíračce) na exkluzivním zasedání pedofilů v Disneyworldu. Ano, Walt Disney byl pedo. Proč si myslíte, že Mickey Mousketeers dělají nesmysly a holí si hlavy? Proč pedo Whacko Jacko postavil Neverland na základě Disneylandu?

[wp_ad_camp_2]

 

Počkej si na jízdu! Část 7

Ano, v Austrálii existuje rituální zneužívání. Kult zabíjení dětí je základem římskokatolické církve, Engadine BoysTown, vojenská základna Holsworthy, jaderný reaktor Lucas Heights. Zde jsou jediné fotky, které mohu předložit jako důkaz. Nejprve tu máme Leonase Petrauskase (aka Dr. Mark), který mi prováděl potrat pod Engadine BoysTown. Dále máme sochu „DAGON“ umístěnou v přízemí podzemního zařízení 6-7 podlaží v Holsworthy, které se nachází daleko od hlavní vstupní brány. Pak máme v přízemí jaderného reaktoru Lucas Heights sochu Dagona ve formě ryb, klečícího vedle kalné kaluže. Lucas Heights, stejně jako základna Pine Gap, jsou zařízení CIA, kde byl realizován projekt Jason. Obě zařízení byla postavena stejnou skupinou.

Počkej na jízdu! Část 8

Zde je několik rituálů kultu pro jejich boha „Molocha“ – to samé, když předstírají, že obětují lidi v bohémském háji. Podle jejich náboženského přesvědčení je Moloch zřejmě šťastný, když jsou lidé v jeho jménu spáleni zaživa. Jeden rituál se konal v Caltex Oil Refinery v Kurnell. Druhý na odlehlé pláži Kurnell.

Počkej na jízdu! Část 9

A tady je ta nejhezčí osoba, kterou jsem v pedo organizaci potkala – Grande Dame Veronica. Nemám ponětí, jestli to bylo její pravé jméno, vzhledem k tomu, že jména lidí změnili, takže jsem je později nemohla snadno identifikovat. Veronica byla moje náhradní matka, učitelka, mentorka v síti pedo, od 5 do 14 let, když byla rituálně zavražděna na oltáři v katedrále St Mary v Sydney City. Kostel byl plný Sydneyské sociální elity. Hrály varhany, sbor zpíval a policie hlídala dveře. Veronica se rozhodla zemřít mladá, protože byla nemocná ze zneužívání dětí, jako jsem já. Byla obětí nucenou obrátit se na pachatele. Žila v soukromých obydlích na Sancta Sophia College univerzitě v Sydney.

Počkej na jízdu! Část 10

A tady je moje nejoblíbenější – ta, která symbolizuje postoj australské vlády k obchodování s dětmi, znásilnění a vraždění dětí v této zemi.


(měla by ses cítit poctěna! Jsi národním přínosem!)

Dobře, musela jsem vložit tento jeden obrázek. Bez vizuálu by to nedávalo smysl. Jsem si jístá, že to za daných okolností, čím si tyto děti prošly, zvládneme, ….

Počkej na jízdu! Část 11

A teď na něco úplně jiného! Další tajemství Holsworthy – podzemní železnice spojuje hlavní města Austrálie, včetně Pine Gap, Lucas Heights / Holsworthy. Gittinger také použil nějaké dítě z programu pro propagaci virtuální reality, které se jmenovalo Candyland, na kterém bylo napsáno označení „Disney“.

[wp_ad_camp_2]

 

POČKAT, COŽE? NEŘEKLA TEĎ FIONA NÁHODOU, ŽE EXISTUJE SYSTÉM PODZEMNÍ DRÁHY, CO SPOJUJE VŠECHNA HLAVNÍ MĚSTA V AUSTRÁLII?! VČETNĚ PINE GAP?!

Počkej na jízdu! Část 12

A nyní pro rezistenci! V 5ti letech jsem byla znásilněna budoucím premiérem BOBEM HAWKEEM v cuketovém poli, na BBQ (barbeque), na předměstí Canberra.

Další oběť Boba Hawke, dcera Hawkova architekta Kevina Borlanda, byla Hawkem napadena po párty v jejím rodinném domě, když jí bylo 14. Hawke vstoupil v noci do jejího pokoje, probudil ji v posteli a začal prsty penetrovat. Okamžitě to řekla celé své rodině, která si dnes na incident vzpomněla.

Když mi bylo 8, dr. Leonas Petrauskas mě vzal na místo činu na odlehlé pláži Kurnell. Tam se setkal s premiérem Paulem Keatingem, který znásilnil a zavraždil pětiletého chlapce a mělce ho pohřbil v písku. Keating byl na nekrofilii. Keating zavolal Petrasukase, aby provedl úklid. Petrauskas mi nařídil tělo vykopat. Když jsem to dělala, slyšela jsem, jak muži vymýšlí příčinu smrti dítěte – jako kousnutí jedovaté chobotnice Blue-ringed.

Operace Atest lhala v jejich odpovědi na mou stížnost a řekla, že nebudou mé stížnosti vyšetřovat, protože údajní pachatelé už byli všichni mrtví. Poslední, které jsem zkontrolovala, Keating a Hawke byli stále naživu.

Část 13

WOAH, WOAH, WOAH !!! PAUL KEATING MUČIL, ZAVRAŽDIL & ZNÁSILNIL 5TI LETÉHO CHLAPCE, protože rád ZNÁSILŇUJE MRTVÉ DĚTI ?!

TEN PAUL KEATING, KTERÝ BYL V LETECH 1991-1996 PREMIÉREM AUSTRÁLIE?

TEN PAUL, KERÝ BYL POKLADNÍKEM VE VLÁDĚ BOBA HAWKA, KTERÝ BYL PREMIÉREM V LETECH 1983-1991 ??? !!!

Tohle vše rozeznivá zvon, když ORIGINÁLNÍ AUSTRALSKÁ ÚSTAVA byla unesena jejich chytrým AKTEM pro Austrálii, že?

A POČKEJTE MINUTU !!

GOUGH WHITLAM BYL PREMÉREM mezi lety 1972 – 1975 (viz část 1. výše, on a jeho „milující generál guvernér John Kerr)

Neodstavili náhodou v Austrálii královnu od moci ???!!!

[wp_ad_camp_2]

 

Neodstavil John Kerr Gougha z pozice premiéra a nepředal jej vůdci opozice … ???

Byl to milenecký spor nebo naprosto chytrá manipulace se zemí?

Tak a teď! Sir John má docela „profesionální“ repertoár! Nejen, že byl právníkem a soudcem (více méně přes QC), který měl rád orgie s dětmi. Během 2. světové války pracoval pro Australskou zpravodajskou agenturu. Ředitelství pro výzkum a občanské věci je na Wiki popsáno jako:

Ředitelství pro výzkum a občanské záležitosti bylo záhadnou a obtížnou kategorizací think tanku a možné zpravodajské organizace ve druhé světové válce uvnitř australské armády.

https://en.wikipedia.org/wiki/Directorate_of_Research_and_Civil_Affairs

A co tohle!

Později v padesátých letech se připojil k antikomunistické advokační skupině zřízené sdružením Asociace pro kulturní svobodu Spojených států, v roce 1957 se připojil k jeho výkonné radě.

A bude to ještě lepší!

(V roce 1966 byl Kerr jmenován soudcem průmyslového soudu Společenství a později několika dalšími soudními funkcemi. Stal se přítelem Sira Garfielda Barwicka, liberálního právního zástupce, který se v roce 1964 stal hlavním soudcem Nejvyššího soudu Austrálie. Kerr byl prvním předsedou asociace práva pro Asii a západní Pacifik (LawAsia), kterou založil Justice Paul Toose a John Bruce Piggot v roce 1966. Kerr byl předsedou této organizace až do roku 1970. [9]: str .72)

Měl tento chlap hodně společného s platnými zákony, které chrání pedofily? Kamarádičkoval s hlavním soudcem Vrchního soudu! To není ani trochu podezřelé … totální střet zájmů …

Měl tento chlap hodně co do činění s těmi všemi zmatky současných událostí s celým naším

právním systémem, zákony a nepořádku vytvořený touto FAKE vládou?

[wp_ad_camp_2]

 

Má tento chlap něco společného s tím, že jsou oběti umlčeny, potlačeny a Pedos zachráněni?

Pamatujte na jejich vládu. Naše falešná vláda, je společnost registrovaná v USA! Jak chytrý chlap. Vsadím se, že jeho matka je na něj pyšná!

Vsadím se, že k tomuto příběhu je toho mnohem víc, ale musíme to prozatím nechat. Vytvořte si vlastní názor: https://en.wikipedia.org/wiki/John_Kerr_(governor-general)

Nyní zpět k příběhu Fiony. 13. a závěrečná část:

Byla jsem také znásilněna hercem BRUCE SPENCEEM v Bathurst City Hall, když mi bylo 15 let. Potkala jsem učně, pokrýval koberce, který položil koberec do bytu Spence v Sydney. Řekl, že stěny Spence v obývacím pokoji byly pokryty dětskou pornografií.

V předvečer mých 15. narozenin mě také znásilnil shakespearovský herec JOHN BELL ve společnosti dr. Antonyho Kidmana, po postprodukční divadelní inscenaci divadla Nimrod, která se konala v Kidmanově domě a které se zúčastnili velmi známí účinkující Shakesperovské hry. Následující ráno mě Kidman přivázal k židli a zmlátil mě před svou dcerou NICOLE KIDMAN, která tam stála a samolibě se na mě šklebila se zkříženýma rukama.

Byla jsem svědkem na pedo rituálních shromážděních v Sydney herečky JACKI WEAVEROVÉ, dramatika JOHN WILLIAMSONA a autorky Puberty Blues KATHY LETTE. Kathy sídlila v katedrále Regina Coeli v Beverly Hills.

Další oběti identifikovaly Jacki Weaver u Dr. Reiny Michaelsonové, na kterou australská vláda uvalila „roubík“ sekce D (rozkaz mlčenlivosti), protože veřejnosti prozradila zapojení australské vlády do obchodování s dětmi, atd. A to by narušilo důvěru veřejnosti v australskou vládu.

Takže si to shrňme. Mimo dalších věcí, které jsme četli, jako že si Nicole Kidman myslí, že je zábavné sledovat, jak jsou děti zneužívány.

Australská FAKE vláda může vydat „Rozkaz mlčenlivosti“ obětem pedofilů, které se snaží promluvit ?! Jejich argumentace je taková, že odhalení Jacki Weaver (existuje mnohem více takových jako Jacki) o zapojení FAKE vlády do DĚTSKÉHO OBCHODOVÁNÍ ATD by způsobilo, že by falešná vláda ztratila důvěryhodnost vůči USA,

LIDÉ A USTRÁLIE ??? !!!!! Kdo si myslí, že jsou, že si dávají taková práva?

Z dlouhého seznamu důvodů, proč Fiona vypráví svůj příběh. Tenhle zasáhl mé srdce nejvíce:


(6. A co je nejdůležitější – mluvím, abych dala hlas 100+ dětem, byla jsem svědkem jejich znásilnění, mučení a zavraždění během mého dětství v noční můře. Viděla jsem děti chované v zajetí pod Holsworthy, aby byly použity jako lidská morčata při strašlivých neetických lékařských experimentech – to vše ve jménu národní bezpečnosti. TYTO DĚTI VSKUTKU ŽILY !!)

[wp_ad_camp_2]

 

Celý seznam je zde. Ve spodní části stránky pod výkresy zneužívání:

https://fionabarnett.org/abuse-drawings/

Bůh Ti žehnej krásná Fiono …

Jsi anděl seslaný na Zemi, abys pomohla lidstvu …

Z celých naších srdcí Ti děkujeme ..

Teď už mám na blogu nedostatek místa, kousek jsme se od tunelů Adelaide a Sydney vzdálili, ale jsem si jistá, že souhlasíte, že po přečtení výše psaného to stojí za to a je to velmi přínosné.

O těchto tunelech získám další informace, protože je to velmi důležité pro spojování bodů, aby byl vidět celý obrázek. Vyhlížejte to už v příštích několika dnech.

Do té doby, pokud vás stále zajímá, že to může být všechno skutečné… Koneckonců, bylo by pochybné vidět příběh jen jedné osoby. Existuje mnoho dalších lidí, kteří o tom mluví po celém světě. Udělala jsem svůj výzkum, takže vím, že Fiona je více než opravdová. Doporučuji, abyste také dělali svůj vlastní. Měli byste důvěřovat pouze jednomu člověku a to jste vy sami!

Existují celebrity, které se ozvali a promluvily o pravdě toho, co se v Hollywoodu skutečně děje. Mel Gibson veřejně na tento buben bije téměř 2 roky. A skončil ponižován médií hlavního proudu, aby ho diskreditovali.

Než se podíváte na Mel Gibsona a Roberta Downey Jr. níže. Moje rada (zejména pokud jsou tyto informace pro vás nové) podívejte se na video o médiích a jak nás ovládá. Je to z první ruky, přímo od někoho, kdo mezi nimi žije. Možná poznáte tohoto chlapa z nějakých známých filmů …. Změní se způsob, jakým se na tu černou skříňku sedící ve vašem obývacím pokoji díváte. Zaručuji to!

https://www.youtube.com/watch?v=0wTiCxXgrJw

OUT OF SHADOWS OFFICIAL ( Share )

https://www.youtube.com/watch?v=A3YNKaBemUM

(Mel Gibson/Rob Downey Jnr Expose Cannibalism and Pedophilia in Hollywood)

Tak příště. S láskou a světlem, Lynda

Pro tadesco přeložila adri | Zdroj: lyndaeveringham.com

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.