Díl První nalaznete ZDE.

Otázka: Všichni chápeme, že NSA a její partneři, jako je GCHQ ve Velké Británii, CSEC v Kanadě, a také jisté evropské prvky, které jsou částečně financovány NSA, shromažďují všechny druhy elektronické komunikace, včetně šifrované komunikace. Ale údajné Signální info z rozvědek (SIGINT) však v soudním řízení nelze použít. Jaká je vaše strategie pro prezidenta?

Odpověď: Osobně jsem viděl e-maily, ve kterých pracovník pro dodržování předpisů pro velkou investiční společnost z Wall Streetu informuje vedení o tom, že jejich tzv. prázdný prodej je nezákonný, a radí jim, aby tak nečinili. Také jsem viděl odpověď na tento e-mail od vedení společnosti, který v podstatě říká: „Vycedíme každou unci krve z našich nic netušících klientů, a ty budeš držet hubu a bude se ti to líbit.“

[wp_ad_camp_2]

 

NSA je velmi špatně řízená – ředitel Národní bezpečnosti (Director of National Intelligence / DNI) Jim Clapper podporoval ředitele NSA Mikea Haydena při předávání NSA dodavatelům a místo toho, aby se soustředil na produkci podpory rozhodování a zpracování toho, co shromáždili, soustředil se na výběr kvůli rozpočtu na budovy, a nikdy neinvestoval do zpracování nashromážděných materiálů. NSA zpracovává méně než 1% toho, co shromažďuje – zdá se však, že zpracovává hlavně vše, co potřebuje k vydírání členů Kongresu.

Domnívám se, že NSA by mohla být úžasnou silou, kdyby prezident znovudosadil mého přítele a kolegu Williama Binneyeho do NSA s mandátem, aby okamžitě zpracoval všechna data související s identifikací zrádců, elitních pedofilů a kriminálníků v bílých i černých límečcích. Jmenovitě Bill a já jsme o tom diskutovali – můžeme sejmout každého prodejce prázdných prodejů na Wall Streetu do 30ti dnů.

Tyto informace by nebyly použity pro právní proces. Byly by použity ke konfrontaci s vůdci v této dobře zavedené a dobře chráněné zločinecké síti. Mezi ně patří přední prodejci neexistujících akcií a pračky špinavých peněz: Goldman Sachs, Merrill Lynch, JP Morgan, Credit Suisse, Deutsche Bank a UBS. Návrh je poměrně jednoduchý: okamžitě vraťte do státní pokladny USA, ne méně než 50 bilionů dolarů, nebo budete zlikvidováni.

Otázka. Co tím myslíš, být zničen?

Odpověď: Dovolte mi nejprve zdůraznit, že jsme nediskutovali o druhé linii prezidentského útoku – povinného auditu DTCC a každého jednotlivého „neuspokojení.“ Jsem spolehlivě informován, že můžeme auditovat všechny nedostatky společnosti Goldman Sachs, které se během několika dnů vypořádaly s několika lidmi, za cenu nižší než 1 milion USD. Jakmile uděláme všech šest velkých zločineckých podniků, které mají od vlády USA „licence na krádeže“ (stát New York včetně současného guvernéra Andrewa Cuoma), je jen otázkou času, kdy každá další organizace bude vědět, že jsme je právně zlikvidovali.

[wp_ad_camp_2]

 

Moje vize používání dat NSA je poměrně jednoduchá. Zdokumentovat prezidentovi a vedení ministerstva spravedlnosti – a členům Kongresu, kteří byli spoluúčastníky této přetrvávající masivní kriminality proti americkým penzijním fondům a jednotlivým investorům a podnikatelům – kompletní a přesvědčivou mapu jmen okolo 1 000 největších zločinců.

Pokud šest velkých firem nepřevede okamžitě 50 bilionů dolarů zpět na americké ministerstvo financí, představuji si, že každý den bude zveřejněna některá prezidentem odtajněných, zachycených informací (například nějaký usvědčující e-mail od generálního ředitele Goldman Sachs), s konečným výsledkem, že pokud zbylé firmy nebudou kapitulovat během následujícího týdne, budou následovat Bear Stearnse a Lehman Brothers do pekla.

Warren Buffett prodal celý svůj podíl v Goldman Sachs. Ví, co přichází.

Pak samozřejmě máte vždy Armádní Rangery s pevnými bajonety. Vzhledem k tomu, že USA jsou dnes oficiálně ve vyhlášeném válečném stavu a prezident Donald Trump má válečnou pravomoc zaručenu (přidělena již předchozímu prezidentovi Kongresem), vyplývá z toho, že vzhledem k dostatečnému množství důkazů od NSA a auditu DTCC neexistuje absolutně žádná realistická překážka pro to, aby se dalo těch 1000 lidí pod zámek na Guantánamo, a zahodily se klíče od cel. Jsou to zrádci. Nemají kam utéct.

Otázka: Nezdá se být spravedlivé pro miliony lidí, aby peníze vytvořené na Wall Street získal prezident jen pro to, aby je použil na federální úrovni. Co myslíte?

Odpověď: Zvážil jsem to. Audit časem identifikuje všechny akcie, které byly nakoupeny v prázdných prodejích, se zvláštním zřetelem na dva druhy investorů: na ty, kteří ztratili všechno proti padělaným akciím; a – to by vyžadovalo povinné audity interních knih primárních makléřů a rozsáhlý veřejný průzkum – ty, kterým bylo řečeno, že vlastní akcie ve spravovaných portfoliích, ale akcie se ve skutečnosti nikdy nekoupily, což je jednodušší podvod.

[wp_ad_camp_2]

 

Představuji si, že prezident Trump vytvoří národní reparační fond s formální strukturou řízení, kategorie oběti včetně vynálezců, jejichž firmy byly zničeny, aby buď udržely své inovace na trhu, nebo aby je zpětně levně vykoupily, a proces, který výslovně respektuje ty, kteří zemřeli v chudobě, a zajišťuje jejich dědice.

Pokud je prezident Trump tak moudrý, jak věřím, bude vyčleněno několik bilionů pro více obětí takových zásahů a nebude akceptovat šest společností, které jsem zmínil, a dalších sto nebo alespoň tak snadno identifikovatelných, aby bylo těchto nejméně 50 bilionů dolarů vynaloženo na obnovu naší ekonomiky a naší společnosti. Je také otázkou, jak vrátit místním komunitám veškeré pozemky a další fyzické majetky nakoupené za nakradené peníze, a to by mohlo být samostatně nějakých dalších 25 bilionů dolarů, které se nám tak říkajíc válí na ulici.

Otázka: Možná jsem se na to měl zeptat dříve, ale co je to tzv. nahý krátký prodej?

Odpověď: Nejlepší analogie, kterou jsem slyšel, je od Wese Christiana. Představte si, že vlastníte jedno auto s potvrzením o vlastnictví. Nyní si představte, že si vytvoříte jeden milion nebo deset milionů kopií tohoto potvrzení a prodáte je milionům investorů, kteří nikdy nedostanou auto ani peníze zpět. To je tzv. prodej na prázdno. Dělá to většina hlavních hráčů na všech burzách na světě, ale USA a Velká Británie jsou z nich nejhorší.

Nebo jinými slovy: představte si, že jste prodali akcie za 5 USD (bez vlastnictví k akciím), a pak lžete, podvádíte a kradete – manipulujte s informacemi s falešnými právními tvrzeními, falešnými vládními vyšetřováními, falešnými zprávami v médiích – dokonce i pomocí krtků (infiltrantů) uvnitř cílené společnosti, aby nastrčila důkazy o špatném jednání, a když akcie klesnou na 2 dolary, koupíte si je, splníte své závazky a utržíte zisk 3 dolary. Jedná se o „vysokou“ finanční „vraždu“ společnosti za účelem zisku.

Prázdný prodej je jedním z několika způsobů, kterými bankéři z Wall Streetu a hedgeové fondy manipulují s trhem. Manipulace s trhem jsou nezákonné, běžné a umožněné jistými elementy ve vládě USA, které nečiní dost a často se spoluúčastní na finančních podvodech. Zpětné odkupy akcií (po manipulaci s cenou), hromadění hotovosti na off-shore účtech, aby nedošlo ke zdanění; manipulace s cenami v dodavatelském řetězci s cílem požadovat falešné vyšší ceny za příchozí produkty a služby, a falešné nižší ceny za odchozí produkty a služby – to se nazývá podvody s dovozem a vývozem – a přímé lhaní veřejnosti ve spolupráci s novináři, z nichž někteří jsou placení, je součástí toho, co se nazývá „kasino“ na Wall Streetu.

Pro tadesco přeložil Pedro | Zdroj: Veterans Today

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.