Většina Američanů odmítá očkování proti wuhanskému koronaviru (Covid-19), ačkoli hluboký stát se ze všech sil snaží, aby je zmanipuloval. Možná to ale nehraje žádnou roli, neboť očkovací látky se mohou samy šířit, tzn. očkovaní mohou neočkované efektivně naočkovat tím, že na ně virus jednoduše „přenesou.“ Jedna studie university Johna Hopkinse (JHU) objasňuje, jak samošířící očkovací látky fungují, že se šíří jak v očkované, tak v neočkované populaci.

I když se očkování vzdáte, můžete být také naočkováni, když někdo, s kým přijdete do kontaktu, byl před nedávnem očkovaný.

Ironicky toto činí očkované lidi skutečnými „superpřenašeči,“ kteří přivádějí společnost do nebezpečí.

Protože stále ještě neexistuje skutečný důkaz pro to, že se viry vůbec přenášejí vzduchem, kdo je vlastně zodpovědný za šíření nemocí ve společnosti? Odpověď zní: očkovaní.

„Samošířící očkovací látky – také známé jako přenosné nebo samošířící vakcíny – jsou gentechnicky tak konstruované, že se populací pohybují jako přenosné nemoci, ale místo toho, aby zapříčinily nemoc, poskytují ochranu“, vysvětluje studie JHU.

 

[wp_ad_camp_2]

 

„Vize je taková, že může být v cílové populaci naočkován malý počet lidí, a kmen očkovací látky bude potom v populaci cirkulovat podobně, jako patogenní virus. Tyto vakcíny by mohly očkovací pokrytí v lidské nebo zvířecí populaci dramaticky zvýšit bez toho, že by každý jedinec musel být očkován.“

Ve studii jsou vysvětlené dva různé druhy samošířících vakcín: rekombinantní vektorové vakcíny a virální živé vakcíny. Vypadá to, že injekce wuhanského koronaviru (Covid-19) představuje to první.

„Rekombinantní vektorové vakcíny kombinují prvky patogenního viru, které indukují imunitu (přičemž odstraní část, která způsobuje nemoc)“, vysvětluje studie.

„Cytomegalovirus je kandidátem pro rekombinantní vakcíny, neboť je velmi specifický a mohutně přenosný.“

Můžete již být „naočkováni,“ aniž byste to věděli

Co se týče čínského viru, vědci přemýšleli již loni v létě, jak by se dala pro něj vyrobit samošířící vakcína.

Bulletin uvedl, že díky „pomalosti“ vakcíny se eugenici snaží zjistit, jak by se daly maximalizovat samomnožící vlastnosti injekcí.

„Již nejméně 20 let experimentují vědci s takovýmito samošířícími vakcínami. Tato práce trvá dodnes a vzbudila pozornost americké armády“, uvedl bulletin a shrnul, že rizika takovéto technologie jsou vysoká.

„Jakmile bude jednou vypuštěn, nebudou mít vědci již víc nad tímto virem kontrolu. Mohl by mutovat, tak jak to viry přirozeně dělají. Mohl by přesáhnout na jiné druhy. Bude překračovat meze. Bude to mít neočekávané výsledky a nežádané důsledky. To se děje vždy.“

Tak jako všechno, co vychází z Big Pharmy, jsou i samošířící vakcíny falzifikací.

Genetické inženýrství je nutné, aby „fungovaly“ a ony fungují jako virus, což poukazuje na to, že vakcíny jsou skutečným virem, který nás všechny ohrožuje.

„Myšlenka v podstatě je, naočkovat malou část populace přímým očkováním“, vysvětlil bulletin dále.

„Tito takzvaní zakladatelé budou potom očkovací látku pasivně předávat na další živé organismy, se kterými přijdou do kontaktu buď dotykem, sexem, sáním nebo dýcháním stejného vzduchu. Postupně by mohly tyto interakce vybudovat imunitu na populační rovině.“

 

[wp_ad_camp_2]

 

Samošířící očkovací látky byly vynalezeny jako prostředek k „hubení škodlivého hmyzu“

Ironicky se myšlenka na samošířící vakcíny zrodila z přání vědců vyvinout novou metodu ke kontrole populací škůdců.

JInými slovy: Samošířící očkovací látky existují díky hubení hmyzu.

Některé z dřívějších samošířících vakcín, které byly nasazeny u zvířat, tyto efektivně sterilizovaly.

Tato forma „imunitní antikoncepce“ se zmocnila imunitního systému očkovaných myší a zabránila jim v plození potomků.

To se děsivě podobá tomu, co se nyní děje s muži a ženami, kteří po injekci trpí na rozmnožovací problémy.

Oficiální narativ je, že samošířící vakcíny ještě nebyly „testovány“ na lidech, ale my víme lépe.

Když média informují, že existuje něco takového, je to pravděpodobně již nějakou dobu v provozu. Tak hraje establišment svoje hry.

Mike Adams, strážce zdraví, to nazývá vědou „vykolejenou mimo kontrolu“. Je to existenční hrozba pro lidstvo samotné, neboť když je jednou kočka vypuštěna z pytle, neexistuje žádná možnost, jak ji opět chytit.

„Když má akce nebo politika potencionální riziko škodit veřejnosti nebo životnímu prostředí, spadá břemeno důkazu, že NENÍ škodlivá, na ty, kteří akci provozují“, varoval Adams již v roce 2012.

„Jinými slovy, vědci musí dokázat, že jejich experimenty NEJSOU nebezpečné předtím, než je vypustí do světa!“

Jediný problém je, že se zdá, že dnešní vědci chtějí, aby jejich pokusy nebezpečné byly – to je celá pointa.

V tomto případě jde u pandemie wuhanského koronaviru (Covid-19) včetně komponentů masového očkování o to, vyhladit většinu lidstva a povolit jenom malou část přeživších.

Nepřekvapí vás, že miliardář a eugenik Bill Gates již odedávna v této agendě hrál roli.

Každá jednotlivá vakcína a každá jiná „lékařská“ intervence, kterou vyplodil, měla jeden účel, a pouze jediný účel: masovou genocidu.

„Pozorujeme, jak se lidskovražedný plán přesahující generace odvíjí. Bill Gates jej provádí v pověření mrtvých mužů a jiných, kteří tyto cíle sdílejí“, píše Vince Morreno.

„To je ďábelské. Satanské. Civilizace se nachází v obrovském, jednoznačném a aktuálním nebezpečí.“

Přeložila andrea | Zdroj: C.E.

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.