Jak se to může stát? Naše vlastní policie, která má své vlastní děti a rodiny, napadá lidi. Koho chrání? Odkud to přišlo? Proč? Pojďme si spojit tečky …

Nejprve se podívejme na policii, která dělá správnou věc.

Gary Jubelin byl hlavním detektivem případu Williama Tyrella a je naším prvním příkladem skutečného muže zákona.

Mají příkaz mlčenlivosti ohledně případů pedofilie, takže je nelze jmenovat.

Takže, když se skutečný policejní detektiv s nejlepším zájmem dítěte snaží najít pachatele, uzavřeli jim případ za „nelegální nahrávání bližního… ??? !!!

Tento komentář je v tomto případu můj osobní favorit. Z úst policejního prokurátora; (Argumentoval, že žádný policejní úředník nestojí nad zákonem a jeho obhajoba byla nepodložená)

[wp_ad_camp_2]

 

Žádný důstojník nestojí nad zákonem …. OK … Kdo je zákon ?!

https://www.theguardian.com/australia-news/2020/apr/06/gary-jubelin-former-detective-found-guilty-of-illegal-recording-in-william-tyrrell-case

https://www.youtube.com/watch?v=guy6hJzX44o

Pěstounská matka William Tyrella vypovídala v obhajobě Garyho Jubelina. Říká, že Scott Cook, vedoucí oddělení vražd jí v roce 2017 řekl: „nejste jediná rodina, která je obětí trestných činů.“

Páni, vypadá jako velmi empatický člověk podporující oběti zločinu!

Garyho obhajobou bylo, že nahrál rozhovory se zaujatou osobou případu proto, že nedůvěřoval svým kolegům, že mu kryjí záda! Magistrát dal samozřejmě vědět, že Gary jednal nezákonně … překvapení, překvapení …

Gary Jubelin byl z případu stažen. Samozřejmě. Pak tu byl další detektiv.

Co se stalo se všemi důkazy, které Gary Jubelin v průběhu let shromažďoval?

Neexistuje žádné předání případu? Pak se případ vychýlil přímo na oddělení nevyřešených případů … hmmm ….. ani trochu podezřelé …

Toto jsou některé z „klíčových bodů“, které Gary Jubelin učinil během svého soudu;

(Pan Jubelin řekl, že viděl lidi kvůli vadnému systému „vyváznout z vraždy“

[wp_ad_camp_2]

 

Je obviněn, že 4 krát nahrával údajnou zapletenou osobu bez oprávnění

Stěžoval si, že údajné zneužití moci „lovců čarodějek“ vykolejil vyšetřování případu Tyrrell)

Zní to jako by ho někdo chtěl, aby se tento případ nevyřešil …. ???

(Pan Jubelin v roce 2017 soudu řekl, že detektivní dozorce Scott Cook ukázal na obrázek Tyrrella a řekl: „Nikdo se o to malé dítě nestará. Hoď ho do neobjasněných případů.“
Odpověděl jsem: „ Myslím, že zjistíte, že se o Williama lidé zajímají,“ řekl Jubelin soudci.
Scott Cook, který byl v prosinci 2019 povýšen na pozici pomocného komisaře, prohlášení popřel.

Policejní komisař NSW Mick Fuller včera vydal prohlášení podporující komisaře Cooka.)

No tak! Je dobře známo, že policie své vlastní lidi brání! Vypadá to však, že Gary Jubelin byl a přesto nebyl „jedním z nich“ … ???!

Ten chlap má 35 let velmi úspěšné detektivní práce. Zaznamenal do zločinu zapletenou osobu a pak se vrhl pod autobus … hmmmm …. tohle není vůbec podezřelé, … a nám předstírali, že porušuje zákon! Co je to za vtip, proboha!
Pokud by ten muž na mušce neměl co skrývat, proč by to měl být problém? Určitě by udělal absolutně všechno proto, aby tomu detektivovi v tom případu pomohl…. ???

Vypadá to, že v tomto případě není mnoho lidí, kteří by se postavili, aby udělali správnou věc …

A proč bychom měli „vadný systém“ ??? Neměli bychom tato vyšetřování považovat za nejvyšší prioritu?

[wp_ad_camp_2]

 

Jsem si jistá, že bychom všichni souhlasili, ráda bych viděla, že je za naše daně taková práce podporována. Proč je to všechno „zameteno pod koberec?“

Každý rok v Austrálii zmizí asi 22 000 dětí! Kam….??? Proč v médích nejsou reportáže??? Proč je naše policejní úřady nehledají?

Vlastně se na to díváme velmi pečlivě. Proč nás média neinformovala, že Westpac a Commonwealth Bank of Australia jsou vyšetřovány kvůli OBCHODU S DĚTMI, praní špinavých peněz a teroristickým aktivitám ???

Viz bod 4 Fiony Bartlettové s odkazem na novinový článek.

https://gumshoenews.com/2019/12/19/fiona-barnetts-nine-days-of-christmas/

Zatímco všechny body mě přimějí zvednout obočí, možná byste si měli obzvlášť všimnout těchto bodů;

Bod 5 – Předseda vlády Bob Hawk zatajoval znásilnění dcery ministrem Dělnické Strany

(Bylo zaznamenáno, že dcera Bob Hawke, Rosslyn Dillon, byla v 80. letech třikrát znásilněna poslancem Viktoriánské Strany Práce Billem Landeryou, a že Bob Hawke zabránil své dceři ohlásit znásilnění policii, aby si zachoval svou politickou kariéru. Poznámka: Jedna spoluoběť obchodování s dětmi CIA mě v roce 2015 informovala, že se zúčastnila v podpůrné skupině v USA satanského rituálního zneužívání s Rosslyn Dillon.)

Wow Bobe! Jste schopný pro ochranu své kariéry zajít opravdu daleko! Nebo zkrátka nejste vůči tomuto druhu incidentů citlivý? Obzvláště se svým kruhem přátel …… Dostal jste funkci premiéra Austrálie a stejně jste námi s tím svým ACTem Austrálie vyjebal. Zajímalo by mě, kolik jste výměnou za rozprodání naší země a převrácení naší SKUTEČNÉ Ústavy dostal ..? Jak daleko byste dopravdy zašel, když jste schopný se dopustil zrady na vlasti a vystavit svou vlastní dceru RITUÁLNÍMU ZNEUŽITÍ ??? Bravo Bobe! Zasloužíte si cenu otec roku !!!

Bod 6 – Soudce James Wood uděluje pedofilovi ze Strany Práce dočasné propustění (Grant Parole)

(Moje kniha Eyes Wide Open podrobně popisuje obvinění proti královskému komisaři … Jamesu Woodovi, který zakrýval aktvity CIA v oblasti obchodování s dětmi v Sydney, do nichž byli zapojeni: vládní Daruk Boys Home, kostel Hillsong, Ivan Milat a Costellos Boy Brothel v Kings Cross.

V prosinci roku 2019 Jamesu Woodovi předal listinu Parole, čímž pedofila politické strany Práce Miltona Orkopoulose propustil, byl odsouzen k minimálnímu trestu za znásilňování chlapců. Zde je relevantní zpravodajský článek:)

Boha, James Wood má všude, co se týče pedofilie, svůj „prst v koláči“! Vyšetřování na nejvyšší úrovni, propouštění pedofilů, udržení všeho kolem RYCHLE se šířícího tématu k němuž dochází v tichosti.

A CO BOD 9! NÁŠ AKTUÁLNÍ PREMIÉR – Bod 9 – Spojení CIA obchodování s dětmi s australským premiérem Scottem Morrisonem

(Premiér Scott Morrison byl sousedem policejního komisaře NSW Micka Fullera než se přestěhoval do Kirribilliho domu. V prosinci 2019 bylo oznámeno, že Scott Morrison využil svého spojení s Mickem Fullerem k zásahu do policejního vyšetřování ohledně jednoho z jeho ministrů liberální strany. Podobně Scott Morrison využil svého vlivu k tomu, aby zasahoval do policejního obvinění gurua kultu Hillsong Church Briana Houstona tím, že kryl pedofilní zločiny jeho otce.)

Tohle je náš předseda vlády a jeho „manželka“ s Brianem Houstonem v Hillsongu, zrovna si užívajících skvělých chvil

Všichni víme o tom, co se opravdu v kostele Hillsong děje, že?

[wp_ad_camp_2]

 

Přímo z úst oběti:
„Tady je premiér této země na pódiu s Brianem Houstonem, který je v současné době vyšetřován policií NSW za skrytí zločinů svého otce a jsou tam jak se objímají kolem ramen. Pro to nemám slov“, řekl.

Jsem také oběť, opravdu jsem.

A co odpověděl Donald Trump, když Scott Morrison pozval Briana Houstona na večeři v Bílém domě?

Jediná odpověď, kterou byste mohli říci, pokud NEJSTE zapojeni? „NE.“

https://www.msn.com/en-au/news/australia/hillsong-child-sex-abuse-survivor-blasts-scott-morrison-for-his-friendship-with-the-son-of-his-rapist-as-absolutely-monstrous-as-he-breaks-his-silence-on-his-five-years-of-hell/ar-AAJrFY9

Pokud by příběh mohlo vyprávět jedno z těch dětí, co se skutečně stalo, tak to by byl příběh. Pro ty z vás, kteří se ještě nesetkali s Fionou Barnettovou. Hrdinka a přeživší. Její příběh je na stránce Humans are free (Lidé jsou svobodní):

https://humansarefree.com/2016/02/satanic-pedophilia-network-exposed-in-australia-it-starts-at-the-top-just-like-in-the-usa-and-uk.html

To jistě přidá na očekávání analýzy Karen Brewerové, která je všechny propojí se Svobodným Zednářstvím

Policejní korupce se neděje pouze teď. Tohle jde až do éry Whitlam. Tedy alespoň tady v této zemi od začátku naší politické civilizace.

John Morrison, otec Scotta Morrisona, byl policista a také je svobodný zednář.

Náš „předseda vlády“ se udržuje ve velmi zajímavé společnosti a vypadá to, že jablko nepadá daleko od stromu !!!!!

Toto je velmi podrobné téma se spoustou zapojených lidí. I lidí, do kterých byste to neřekli. Karen Brewer je naší australskou expertkou na tuto záležitost a jejích mnoho videí plné informací o této záležitosti najdete na její Facebookové stránce – https://www.facebook.com/search/top/?q=karen%20brewer

Už jsem to zveřejnila dříve, ale znovu video zahrnuji, protože je důležité, pokud jste ho ještě neviděli – projev senátora Heffernana Královské komisi.

Proč máme pro pedofily parlamentní ochranu a příkazy zamlčení?

[wp_ad_camp_2]

 

Je třeba se podívat na video pro propojení teček …  (video bylo z Youtube odstraněno, připojuji odkaz z předchozího článku:

https://www.smh.com.au/politics/federal/liberal-senator-bill-heffernan-says-former-prime-minister-a-suspected-paedophile-20151020-gke2o0.html)

Teď ještě dál. Nakonec naši politici nejsou ti, kteří skutečně něco řídí. Jsou to jen loutky. Je něco ještě mnohem výše na nimi. Kam chodí peníze? Možná Trump na něčem pracuje, s tím vším co v U.S udělal … ví, co se opravdu děje ??? Vypadá to tak …

Pokud je to něco, čím by se mělo projít a pokud si je tím jistý, pak je to v pořádku. Převzal řízení nad celým světem pro skutečné lidi.

Kdo kontroluje peníze, ovládá svět. Seznamte se s panem Rothschildem. Skutečným šéfem našich vlád:

(Ahoj vy tam, jmenuji se Jacob Rothschild. Jmění mé rodiny je 500 biliónů dolarů. Vlastníme téměř každou centrální banku na světě. Financovali jsme obě strany každé války od dob Napoleona. Vlastníme vaše noviny, média, vaši ropu i vaši vládu. Pravděpodobně jste o mě nikdy neslyšeli.)

Co pro nás znamená, že Trump převzal kontrolu nad Federální rezervní bankou v USA?

Hodně, když to vlastnili Rothschildové a mnoho dalších lidí a zemí se z toho pokusili vyváznout. Vždy neúspěšně. Proč to nevidíme v TV? Možná to může mít něco společného s tím, že Rothschildové vlastní média …

Trump převzal kontrolu na FEDem: https://www.youtube.com/watch?v=tygeRWIRvXs

Čí jsou rozkazy, které naše „falešná vláda“ následuje? Rothschildů … ?? Tak to si zapiš za uši. Komu vkládáme důvěru našemu bankovnímu systému? Komu vkládáme důvěru našich policejních sil? Stejné policejní síle, kterou platíme z „nezákonných“ daní, abychom jim zaplatili mzdy?

Všichni procházíme školním systémem. Jsme vzděláni systémem, který navrhli Rothschildové. Naučíme se, jak být dobrými robotníky a platit daně lidem, kteří nás ovládají … používají nás k vzájemnému ovládání. Aniž by si zašpinili ruce!

[wp_ad_camp_2]

 


Velmi chytrý plán, no ne? Pokud se nebudu smát, budu brečet …

Pokud je náš finanční sektor navržen systémem vytvořeným Rothschildovými, pak bych si myslela, že totéž lze říci i o navrženém policejním systému. Pokud generální ředitel banky nemá ponětí, co se přímo před ním skutečně děje, potom se to musí dít i našim policistům? Jsem si jistá, že důstojníci by tyto lidi a jejich skutečné pohnutky nepodporovali, kdyby věděli, co se skutečně děje?Buď to nebo se přímo a vědomě připojili k těmto lidem … jsi v tomhle na jedné nebo na druhé straně …

Vědění je moc. Pravomoc učinit jiné rozhodnutí na základě faktů. Ví naše policie o Ústavě? Naší Ústavě? Vědí, že jednají nezákonně v rámci falešného a zkorumpovaného právního systému?

Tento policejní důstojník je Američan. Skutečný hrdina, který se postavil za to co je morálně a právně správné. Každé slovo včetně Ústavy platí i pro Austrálii:

https://www.youtube.com/watch?v=0A_TYt7icIo

Upřímně doufám, že se to dostane ven a bude to australskou policií dopodrobna prostudováno. Přinejmenším se pak s tím mnohem větším rozhledem rozhodnou, na čí straně stojí.

No tak lidi, tohle je nehorázné …

Opravdu si myslíte, že se jedná o virus … ???

Všichni jsme inteligentní bytosti …

https://www.youtube.com/watch?v=vUAhxZBVTqo

Celé je to mnohem větší než naše policie. Trump s tím bojuje. Ponechá naše policie moc v rukou vysoce sofistikovaného zločineckého syndikátu? Nebo budou bojovat na straně lidi?

To je to, co se dětem v tomto zločineckém syndikátu skutečně děje. Je to velmi znepokojivé. A to se děje dětem po celém světě, jde o objednávky Adrenochromu. Musí tyto děti mučit, aby vytvořili chemikálii Pinealskou žlázu a extrahovali ji. „Lidé“, kteří jsou k těmto kruhům přidruženi to často berou jako drogu. Pedofilie je jedním z aspektů obchodování s lidmi. Existují další důvody, proč jsou děti oběťmi. To je další. A existují další. Toto je nejmírnější „důkaz“ dění, který jsem viděla. Berte na vědomí, že je to stále strašné. Je na vaší volbě sledovat nebo posouvat video níže.

*** VAROVÁNÍ *** Extrémně znepokojivé záběry!!! https://video.wixstatic.com/video/81d106_e8749bcdba0348fd933a5bd3fc71720e/720p/mp4/file.mp4

(NEDÍVEJTE SE NA TO, mučení dětí, POZN.PŘEKL.)

[wp_ad_camp_2]

 

Australané se proti tomu staví. Lidé, kteří jsou na pozicích moci, vypracovávali tento plán na odstranění všech práv a svobody po mnoho mnoho let. Vzali nám naše právo na zbraně, které bylo navrženo po jejich vymyšleném masakru v Port Arthur. Výzkum MKUltra.

Téměř každý Australan, kterého znám, bude bojovat o své děti a rodiny holými rukama. Naše policie má zbraně, takže se teď obrátí proti nám? To je plán? Ale co s tím budou dělat policisté jakožto stejní občané jako jsme my?

Teď vědí, za co opravdu bojují …

Co má policejní důstojník v Austrálii právě teď, když se tomu bojí postavit? Já bych odešla. Minimálně bych odstoupila. Je to lepší než tuto realitu podporovat.

Kde najdete více informací o našem ústavním právu a našich právech jako suverénních lidských bytostí;

Skupina „poznejte svá práva“ – https://www.knowyourrightsgroup.com.au/

S mírem, láskou a světlem, Lynda

Pro tadesco přeložila adri | Zdroj: lyndaeveringham.com

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.