AKTUALIZACE 12:27

…..ve světě se události a jejich akcelerace začínají přímo explozivně šířit. Tobogán vjel přímo do zatáček a urychlil se.  Přesně tak jak jsme psali před mnoha lety. Bude to velký tobogán. A je. Lidé prohlédli a začínají se vymykat systému. Je to nezastavitelné….

11:54

1) Dnes začneme něčím nádherným

Podívejte, jak zvířátka umějí poprosit, když něco žádají. Nádherné. S lidmi je to podstatně horší. Specíálně v dnešní době.

Veverka prosí o vodu :)

2) Prezident trump ví co říká a proč naznačuje

Nacházíme se v horké fázi čištění podzemí, jak jsem naznačil před několika dny. Města a laboratoře s hotely v 5-20 kilometrech jsou skoro zničeny. Dle našich zpravodajů asi z 85% a více. Nyní nás ale čeká právě ta „těsněpodpovrchová čistička“, ve které jak naznačil sám Pan Prezident trump, bude boom boom boom boom. A je.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Malé požáry z podzemí, které se podařilo ututlat a zamlžit před veřejností, ustupují nyní velkým požárům, které můžeme sami za bílého dne někde ve městě či na cestě zažít. Horká fáze je zde. Vzpomeňte si na slova Prezidenta trumpa, když říkal, raději zůstaňte doma a  pozorujte ohromnou SCHOW.

Čištění některých chodeb, které nejsou vice jak 1km pod zemí je problémem. Speciální zbraně, které se používají na čistky, mohou tlakovou vlnou prorazit uzávěry chodeb, klidně to nazývejte dveře. Pak dochází k efektům ohromného ohnivého pásu, který vystřelí do oblak.

Ne nejsou to náhodné požáry někým založené. Protože chodby měly mnohdy zakončení východu na pevninu v přístavech, firmách farmacie, chemických fabrikách a také v budovách třeba parlamentu nebo soudu či nemocnic. O tom jsme čtenáře tadesca v minulosti datovali. Tam kde se zbytek zločineckých zbytků kabaly ukryl a nemůže vylézt na povrch, jsou použity ničivé rychle se rozpínající nálože s velkým vývinem tepla a zplodin. Proto vždy černý kouř na začátku.

Hoří má panenko, hoří a to po celém světě. Podívejte se kde všude byly požáry za poslední dny od vyslovení slov Prezidenta trumpa.

Frankreich Waldbrand (https://t.me/Qparadise/22352)

VAE (https://t.me/Qparadise/22351)

Saudi Arabien (https://t.me/Qparadise/22486)

Moskau (https://t.me/Qparadise/22479)

Wuhan Chemie Fabrik (https://www.dailymail.co.uk/news/article-8591513/Six-people-killed-Chinese-chemical-factory-near-Wuhan-exploded.html)

Irak (https://t.me/Qparadise/22329)

Indonesien Vulkan Ausbruch (https://www.sueddeutsche.de/panorama/indonesien-vulkan-sumatra-sinabung-1.4994653)

Beirut (https://www.bbc.com/news/world-middle-east-53668493)

New Haven UK (https://www.thesun.co.uk/news/12348973/newhaven-fire-sussex-explosion-blaze/)

Belgien Brüssel WTC (https://www.20min.ch/story/flammen-lodern-aus-dem-world-trade-center-in-bruessel-683880902467)

Kongo UNICEF Hauptquartier (https://t.me/Qparadise/22683?single)

 

[wp_ad_camp_2]

 

Nordkorea (https://www.cbc.ca/news/world/north-korea-hyesan-explosion-1.5674866)

Italien Abruzzen Waldbrand (https://www.derstandard.de/story/2000119150172/braende-unweit-von-laquila-notstand-in-abruzzen)

Iran (https://www.almasdarnews.com/article/massive-fire-breaks-out-at-iranian-island-in-persian-gulf-video/)

Kalifornien Waldbrand (https://www.tagesschau.de/ausland/usa-kalifornien-waldbrand-101.html)

Kuwait (https://t.me/Qparadise/23005?single)

Frankfurt (https://www.hessenschau.de/morgenticker/-explosion-bei-loescharbeiten-im-wald-bei-moerfelden-walldorf-,hessen-am-morgen-montag-404.html)

Wolgograd (https://t.me/Qparadise/23205)

Spanien – Puertollano (https://t.me/Qparadise/23206)

Ghana (https://thepressradio.com/2020/08/10/breaking-bomb-explosion-at-labadi-leaves-3-in-critical-condition/amp/)

Birmingham (https://t.me/Qparadise/23247)

Bockum Hövel (https://www.wa.de/hamm/grossbrand-bockum-hoevel-montag-feuerwehr-hamm-einsatz-stahlbaufirma-strasse-sundern-13856294.html)

Chicago – 11.08.2020 (https://t.me/Qparadise/23279)

New York 11:08.2020Hoří letiště JFK v NY

https://qactus.fr/2020/08/11/q-scoop-usa-incendie-a-laeroport-jfk-dans-le-queens/

To jsou ale samozřejmě jenom náhody a věřte si sami čemu chcete…..

Na videa se můžete podívat také >>>>>ZDE

 

[wp_ad_camp_2]

 

3) V Německu vystupují policisté veřejně proti bezpráví.

U myslících lidí, kteří mají vysoké pozice a zároveň nejsou zapleteni do pedofilních hrátek, či se neupsali žádným jiným destruktivním způsobem do knihy kabaly, začínají mluvit. Jako vzor pro celou evropskou revoluci a vystoupení veřejně proti bezpráví německého státu a vlády vůči občanům se stal vrchní kriminální komisař Michael Fritsch. Prohlásil: Jsem PATRIOT A ŽÁDNÝ IDIOT.

Přesně definoval situaci v celém Německu o vymyšlené CORONASVIROVÉ FAKOVÉ HYTERII a bezprávních nařízení vůči občanům. Také uvedl že na opatření, učiněné vládou nejsou žádné právní zákony ani nařízení a vše je svévůle německé vlády. Je otcem třech dětí a samozřejmě mu bylo jasné že ho pravděpodobně z místa budou suspendovat. Postavil se za německý lid.

Jeho celý proslov a dalšího policisty si můžete poslechnout na následujícím videu.

 

Akce, kterou rozjel v Německu se také nedá zastavit a následky pro celou kabalistickou vládní garnituru budou nedozírné.

4) Ke konci časů lidstva budou…..

hodní lidé ještě hodnější, zlý ještě zlejší, ale ze zlých se mohou stát i hodní a naopak. Neustále opakuji frázi po mnoho let. A je tomu tak.

Co nám v dnešní situaci pomůže, když se budeme neustále strašit hovadinami, jak píše MSM o koupi očkování pro 400 nebo 500 miliónů lidí v celé Evropě, když k tomu už stejně nedojde. Hned nesmysly přeberou jiné rádoby „alternativní weby“ a ještě svým nepodloženým výkladem zhoršují situaci tak, že výraz Hrůza otřásá kurníkem je příliš slabý. Spíše by mělo platit že katastrofa otřásá bordelem kurníku EU.

Lidé dostanou deprese, začnou hysterčit, navěštěvovat psyhiatry a možná skončí v blázinci. A to zcela zbytečně. Máme to skutečně zapotřebí takovéto podvržené  rádoby alternativy poslouchat?????

Kdo podporuje zlo, na zlu rezonuje a kdo vykládá neustále o zlu, jak to někteří mají ve zvyku, jsou sami zlem.

Rezonance vesmíru je jasná a platná všude.

WWG1WGA

5) Obrázek vydá za tisíce slov.

Posuďte sami. Na ulici ukazují lidem pravdu. Text pod obrázkem: „Reptilián odtahuje dítě.“

 

 

pokračování dat následuje

tm komentuje

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.