…..jedině s UFO. Žádné jiné re-akční raketové pohony, doposud známé, nemohou skoro nikam doletět. Celá NASA je počítačová hra při cestách do vesmíru. Však se to lidé brzy dozví…..

06:54

Severní Korea hrozí zveřejněním utajených dokumentů o tajné americké základně na Měsíci

[wp_ad_camp_1]

Nejvyšší vůdce z korejské demokratické lidové republiky – Kim Čong-un – pohrozil zveřejněním utajovaných informací o tajném měsíčním programu vlády USA, který byl ukryt před veřejností posledních 60 let.

USA navrhla OSN, aby omezila v některých případech severokorejského uhlí, železa, zlata a titanu do Číny, což může velice důrazně snížit potenciál severokorejské ekonomiky.

Pokud USA nezastaví své imperalistické kampaně s cílem zničit naši ekonomiku a neustálé pokusy vměšování do našich záležitostí s Čínou, budeme nuceni odhalit pravdu o jejich tajném měsíčním programu, řekl na tiskové konferenci. Tyto utajované dokumenty odhalí kampaň klamu a lží americké vlády jménem amerického lidu a zbytku světa za posledních 60 let, varoval.

Opakované hrozby

Zdá se, že to není poprvé, co Severní Korea takto hrozila, jak vysvětluje severokorejský politický expert Anthony Chung z univerzity v Berkeley.

Dědeček Kim Čong-una a pozdní vůdce Severní Koreje Kim Irsen-un byli těmi, kteří tyto hrozby již v minulosti vyřkli. Toto varování bylo zveřejněno již v roce 1979, 1983 a 1986. Pokaždé, když americká vláda navrhla ekonomické sankce vůči korejské diktatuře, Severní Korea reagovala právě touto hrozbou. Nejpodivnější na tom všem je, že pokaždé americká vláda couvla, což dělá tuto situaci ještě podivnější.

Absurdní tvrzení

Bývalý Apollo technický manažer Andrew Hersch věří, že hrozba je zcela absurdní.

Slyšel jsem, že lidé vykládají různé nesmysly o tajném měsíčním programu. Obvykle lidé tvrdí, že USA se na Měsíc nedostalo, ale že americká vláda má na měsíci určitě tajné programy, to je pro mě novinka, řekl novinářům se smíchem. Vím, že to může znít neuvěřitelně, že NASA neposlala nikoho na Měsíc znovu od roku 1972, což může znít absurdně pro mnohé, ale nikdy jsem neslyšel, že by americká vláda na Měsíci budovala základny. A i kdybych to věděl, bylo by mi zakázáno o tom mluvit, vysvětlil s úsměvem.

Žádné oficiální reakce na toto tvrzení Severní Koreje ještě z Washingtonu nevyšlo. Ovšem uvolnění tajných dokumentů je nastaveno tak, že pokud OSN neupustí od sankcí, budou informace uvolněny během jednoho týdne. Tak to se máme na co těšit!

Zdroj: wnsr.com

Celý článek je z následujících stránek.

[wp_ad_camp_1]

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.