Týdenní komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka

ze dne 07.10.2019

Spojené státy směřují k plnohodnotné občanské válce nebo revoluci, protože americká armáda nyní mobilizovala vojáky a jednotky v záloze, „aby sesadila Deep State,“ tvrdí zdroje Pentagonu. „125 tisíc žalob, z nichž bude mnoho rozpečetěných, způsobí tento měsíc pravděpodobně krvavou říjnovou revoluci nebo říjnové překvapení před satanským svátkem Halloween.“ Poznamenávají, že „Melania Trumpová se 1. října ukázala v červené, aby tak předznamenala Rudý říjen pro nový fiskální rok, a armáda mobilizuje jednotky na obranu Trumpa.“

[wp_ad_camp_2]

Mobilizační příkaz lze potvrdit na domovské stránce americké námořní pěchoty ODKAZ.

Příkaz zmocňuje mariňáky, další jednotky a složky americké armády k přijetí opatření uvnitř USA, pokud „guvernér požádá federální pomoc při reakci na závažnou katastrofu nebo mimořádnou událost“ nebo „na pokyn prezidenta“ nebo „žádosti o síly od příslušného velitele bojové jednotky.“ Rozkaz dále zní: „Mariňáci s předmětnými příkazy budou vykonávat příkazy…, aby reagovali na hrozby ve vlasti, na území USA.

Více zdrojů, včetně Dr. Steve Pieczenka (který působil jako náměstek ministra zahraničí za Henryho Kissingera, Cyruse Vance a Jamese Bakera) potvrzuje, že mobilizace je reakcí na pokus o převrat CIA vedený ředitelkou CIA Ginou Haspelovou proti americkému prezidentovi Donaldu Trumpovi. Mimochodem, Dr. Pieczenik je synem těch, kteří přežili holocaust, a poznamenává, že nacistič Židé se zúčastnili hromadných vražd svých vlastních lidí!

Zdroje CIA potvrzují, že Haspelová je „pokrevní příbuznou klanu Rockefellerů (sem patří i Clinton, Zuckerberg atd.).“ Zdroje dále uvádějí, že Haspelová „měla na starosti„ Cat’s Eye (kočičí oko), první tajné nelegální místo pro výslech údajných teroristů, zřízené v Thajsku. Po 11. září na žádost GW Bushe a Dicka Cheneyho také provozovala tajné nelegální-černé místo ve vězení v zálivu Guantánamo. (To bylo úplně mimo oficiální záznamy). Cestovala mezi Thajskem a Kubou. Po své misi v Thajsku byla jmenována vedoucí kanceláře londýnské pobočky CIA. Dohlíží na spiknutí, aby odstranila Trumpa, ale jedná dle rozkazů svých psovodů. Navíc, Gina Haspelová není její skutečné jméno.“

[wp_ad_camp_2]

Haspelová spustila akci a pohotovost poté, co Trump vyhodil poradce a šéfa pro národní bezpečnost Johna Boltona a zahájil tak čistky od páté kolony, co je kolem něj, tvrdí zdroje Pentagonu.

Dalším velkým spouštěčem nouzového stavu je, že „Wall Street je pod útokem,“ říkají zdroje Pentagonu. Zejména zdůrazňují: „Banka JP Morgan je stíhána jako zločinecká organizace v režimu zákona RICO za obchodování s drogami, podvody, financování terorismu, porušování sankcí, vydírání a další.“ Útok na JP Morgan je samozřejmě útok na nacistycký Bushův klan. Zdroje dále doplňují: Rockefellerovakrvavá upíří chobotnice“ Goldman Sachs je také pod palbou kvůli zapojení do skandálu v Malajsii s firmou 1MDB (1Malaysia Development Berhad je strategická vládní společnost, pozn.př.). Tento skandál samozřejmě spojen s incidentem hromadné vraždy malajského letu 370/17.

Také mnoho dalších mega bank nyní čelí vyšetřování jako pachatelé organizovaného zločinu v Evropě a USA, potvrzuje více zdrojů. Nejdůležitější z těchto vyšetřování se týká razie vatikánské policie na „získání dokumentů a elektronických zařízení z určitých úřadů první sekce Sekretariátu státu a Státního úřadu pro finanční informace“ v souvislosti se stížnostmi na „Institut pro otázky náboženské (IOR / v podstatě vatikánská banka) a Úřad generálního auditora, pokud jde o finanční transakce,“ uvádí tisková zpráva Vatikánu.

To je obrovská událost, protože Vatikánská banka je místem, kde se podplácí stovky takzvaných světových vůdců (těm je dáno na výběr, buď dostanou peníze / zlato nebo olovo, asi víte, co je tím myšleno, pozn.př.). Razie byly částečně spojeny s požadavky Trumpa na zjištění, kdo financuje různé „hony na čarodějnice“ a proti němu.

[wp_ad_camp_2]

Zdroje z vatikánské lóže P2 však tvrdí, že jsou proti „Trumpovu náboženství“ a budou bojovat proti „Kushnerově skupině – zetě Trumpa, a jejich cílům světové moci.“ Lóže P2 říká, že oni chtějí „federalizovaný svět“ a ne svět, ve kterém je u moci náboženský fundamentalismus.“

S těmito raziemi úzce souvisí i boj probíhající ve Švýcarsku o kontrolu nad světovými zlatými rezervami, a tedy o kontrolu nad novým finančním systémem podloženém zlatem, a tedy i nad světem.

„Když byla Megawati Sukarnoputriová v letech 2001-2004 indonéskou prezidentkou, osobně zašla do UBS Bank v Curychu se svými bodyguardy a měla sebou příslušné dokumenty, které prokazují její nástupnické vlastnictví desítek tisíc tun zlata. „Zvláštní bezpečnostní a právní tým banky“ jí řekl, že od UBS nic nedostane, a pokud by se pokusila legálně získat zlato prostřednictvím Mezinárodního soudu v Haagu, bude odstraněna. Toto ukazuje sílu UBS a kdo skutečně za bankou stojí – sionistický kabal.

[wp_ad_camp_2]

Na základě těchto a dalších informací, pokud chce americká armáda vyhrát občanskou válku, musí se zaměřit na hlavu chobotnice, která je ve Švýcarsku. Pohrozte švýcarským městům Basilej, Curych a Zug jadernou zbraní, pokud nevrátí zlato jeho právoplatným majitelům, a vítězství bude vaše.

Další věcí, kterou si musí americká armáda uvědomit, je to, jak moc Rockefellerové a jejich chazarští spolubojovníci lezli Číně do zadku. Zdroje tajné čínské společnosti říkají, že jim byly slíbeny „Spojené státy čínské (United States of China)“, které by zahrnovaly Japonsko a jihovýchodní Asii, kdyby byla zvolena „Hillary Rockefeller.“ To je skutečný důvod, proč (jak nedávno Trump tweetoval), „ospalý“ Joe Biden „získal z Číny 1,5 miliardy dolarů navzdory žádným zkušenostem a bez zjevného důvodu. Neexistují ŽÁDNÉ důvody domnívat se, že by to mohla být legitimní transakce.“

Asijské zdroje tajné společnosti také vysvětlily, že náhlé předání ve výši 100 miliard dolarů do rukou Masayoshi Sona a jeho Softbank, bylo také krokem „petrodolarových“ lidí jak lézt Číně do zadku. Říká se, že Son () je příbuzný Suna Yat-sena, široce uctívaného otce moderní Číny. Zdroje říkají, že k němu přivedli miliardy petrodolarů jako laskavost Asijcům. Podle japonských vojenských zpravodajských zdrojů zatím stoíj společnost Musashi Engineering – japonský stroj na krádeže voleb, a byl to tah Rockefellerů, jak přemluvit čínu.

[wp_ad_camp_2]

Americká armáda by podle asijských zdrojů mohla zvážit výhodné spojenectví s francouzskou větví Rothschildů proti jejich společnému nepříteli, Rockefellerům. Říká se, že generální ředitel společnosti Nissan Carlos Ghosn byl zatčen za obvinění nařízené Rockefellery, a že Rothschildové se nedávno pomstili zabitím Jaye Rockefellera. To se nám však nepodařilo potvrdit a nedošlo k žádnému veřejnému oznámení smrti Jay Rockefellera.

V Saúdské Arábii, páteři petrodolaru, zdroje Pentagonu poznamenají, že: „S vyčerpanými rezervami v nepřátelské východní šítské provincii a bez obrany proti raketám a bezpilotním dronům, se nemusí hodnota saúdské společnosti Aramco vůbec blížit jednomu bilionu dolarů.“ Navíc, nadcházející „Davos v poušti“ může být znovu bojkotován, protože loutkový vládce, dvojník Mohammed bin Salman nemůže zaručit bezpečnost pro tuto investiční konferenci.“ Překlad: „Přestaňte podporovat kabalistický petrodolar a jeho fanatické mesiášské kontrolory, nebo vás vybombardujeme zpět do doby kamenné.“

Také Izrael se konečně začíná probouzet a zjišťovat, že byli podvedeni fanatiky. Minulý týden se bývalý šéf izraelské armády Yair Golan připojil k řadám Židů, kteří se probudili a zjistili, že mají mezi sebou nebezpečné fanatiky, a varovali, že „musíme být opatrní, velmi opatrní, protože mezi námi jsou radikálové s mesiášským komplexem. “Varovali, že Izrael může čelit stejnému osudu jako nacistické Německo.

[wp_ad_camp_2]

Francouzi se také probouzejí. Přestože tisk ignoruje revoluci, která se zde odehrává, ignorování reality ji nezmění. Minulý týden uspořádala francouzská policie masivní demonstraci, poněvadž jsou nedostatečně placení, přepracovaní a ztrácí schopnost zastavit 11 měsíců trvající hnutí Žluté vesty.

Poslední poznámka je z MI6: královna je pod obrovským tlakem, aby ustoupila kabalistům a zastavila Brexit. Její Veličenstvo však ví, že lidé hlasovali pro Brexit, a konec konců – je služebnicí svého lidu.

Přeložila tereza | Zdroj: benjaminfulford.net

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.