…..doslova jste mně včera a dnes zasypali nejen v diskuzích, ale také mejlíky, mnoha dotazy. Proto bychom rádi napravili svoji chybu a uvedli věci, jak se lidově říká, na pravou míru….

01:54

Děkujeme ještě jednou všem čtenářům, kteří byli velice pozorní a datovali nás skutečnostmi, ze kterých se celé redakci „zatočila hlava“. Řekl bych, že jsme omylem podpořili skoro nefunkční falzifikát SOMAVEDIC, který byl údyjně vyvinut absolventem přírodních věd panem Ivanem Rybjanským.

Vzestup a pád Somavedic technology s.r.o.

Tato firma dnes u nás ovládá podstatnou část trhu s přístroji na eliminaci geopatogenních zón a dalších, pro člověka nepříznivých energii. Její inzeráty, občas i několikastránkové, se často objevují ve známých a důvěryhodných časopisech.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Historie této společnosti se začala odvíjet asi před deseti lety. Tehdy z brány jedné z českých věznic, kde strávil několik let za podvody, vyšel její zakladatel a dnešní majitel, Ivan Rybjanský. Brzy poté si pořídil přístroj Alcyone a také díky němu se uzdravil z vážné choroby.

Nedlouho poté se setkal a zahájil spolupráci s vynálezcem přístroje na odrušování geopatogenních zón Alcyone, Bc. Milanem Popelkou. Díky svým schopnostem pracovat s internetem a jednat s lidmi, a také díky tomu, že se vydával za doktora přírodních věd, se brzy stal nejúspěšnějším prodejcem tohoto přístroje..

A jak tomu často bývá, s jídlem roste chuť a proto se pan Rybjanský brzy rozhodl postavit na vlastní nohy.

Okopíroval tvar Alcyonu, do kterého jeho vynálezce vložil účinné pojistky proti možnosti napodobení či zcizení princiipu fungování. Vnitřek naplnil krystaly a vzniklý plagiíát začal nabízet a prodávat jako vysoce účinný přístroj. A protože většina dnešních lidí nedokáže přímo vnímat energetická pole a jejich případné poruchy a tedy ani působení přístrojů na tato pole, firma se díky masivní reklamě a dobré propagaci, jejíž součástí je i krásný vzhled přístroje a honosný název firmy, stala velmi úspěšnou.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Rok 2018 má (měl) být podle astrologů rokem, kdy vyjdou najevo doposud skryté podvody, možná i proto se vynálezce Alcyonu nyní rozhodl dát souhlas ke zveřejnění výše uvedených informací.

Na stránkách http://www.Alcyone-Popelka.cz je video potvrzující pravdivost výše uvedeného. Slávek Popelka“

Jeden ze čtenářů nám ve včerejším článku poslal video, kde můžete pana IVANA RYBJANSKÉHO vidět v akci. Nechci Vám nic podsouvat. Mně první minuty rozhovoru v níže uvedeném videu ukázaly obraz a charakter pana Rybjanského. Neumí se dívat přímo, má roztěkaný pohled a je vidět, že nemá čisté svědomí. Jeho mluva je také dosti nepřesvědčivá. Podvodník na první pohled- takový na mně udělal dojem. Upozorňuji, je to jenom můj první dojem. Rozhodně bych si u něho nic nekoupil. Nenechte se mnou ovlivnit a podívejte se sami. Neustále se dívá dolů, což je při rozhovoru s někým a před kamerou velice špatné znamení.

 

Zde je článek uveřejněný v holešovské výźvě:

Navigace: Holešovská výzva > Čtení pro zdraví

SOMAVEDIC NEBO ALCYONE…? (řešení negativních zón pomocí přístrojů) info pro členy skupiny CDS Řada lidí se mne dotazovala v posledních letech na efektivní řešení negativních zón pomocí přístrojů, které jsou u nás na trhu. Dobře znám tyto dva přístroje. I když jsem lidem detailně vysvětlovat fungování, účinnost a pozadí některých přístrojů, tak si lidé nakonec stejně nenechali poradit :-). Mne pak mrzí čas, který jsem předáváním detailních informací ztratil. Proto to píšu zde a budu na článek odkazovat. Na jednu stranu je to dobře, že se lidé sami rozhodují podle svého rozumu. Na druhou stranu mne mrzí, že mnozí z nich, i z těch hloubavějších, se nakonec dají přesvědčit více reklamou a šikovným marketingem, než skutečným fungováním přístroje.

Třeba jen proto, že o tom „napsal“ Milan Vidlák v časopise Šifra, jen si nepřečetli, že je to PR článek – placená inzerce od výrobce. A nebo, že to chválili na Příznacích transformace Ava s Ondrou, kteří neměli čas, v záplavě pořadů, si vše detailně ověřit. To samozřejmě patří k životu a chybami se učíme. Už jen to, že se o tématu, problematice hovoří, nám otvírá nové obzory, poznatky. Teď se to znovu hodně probíralo v souvislosti s mobilní sítí 5G. Velmi dobře funguje přístroj ALCYONE, který je podle mých poznatků a testování výrazně lepší, účinnější než Somavedic a navíc je na trhu mnohem déle a je levnější. Musím říci, že jsem na základě osobních zkušeností a informací kritikem Somavedicu i pana Ivana Rybjanského. Somavedic samozřejmě funguje, jen z mého pohledu je to za hodně peněz málo muziky. Na přelomu roku 2015/2016 mi ho kamarádka dovezla, zda se nechci stát prodejcem Somavedicu a měl jsem ho tu na pár týdnů na vyzkoušení. Měření mi však ukázalo, že není dostatečně účinný a cena se mi zdála vysoká, tak jsem ho nikomu nenabízel – lze to řešit levněji a účinněji.

[wp_ad_camp_2]

Dle informací, co mám, je Somavedic napodobenina původního přístoroje ALCYONE od bratrů Popelků z Karpat při hranicích se Slovenskem. Rybjanský byl nějaký čas, asi dva roky, prodejcem přístroje Alcyone a to velmi úspěšným prodejcem. Od bratrů Popelků vím, že Rybjanskému pomohli kdysi se zdravotními problémy a pomohl mu i jejich přístroj Alcyone. Když Rybjanský na sobě zjistil, že to skvěle funguje stal se velmi úspěšným prodejcem, obchodním zástupcem ALcyone, neboť je obchodně velmi zdatný, což zase bratři Popelkovi nejsou a prostě reklamu a marketing, na rozdíl od pana Rybjanského, moc nezvládají. Rybjanský sice tvrdí, že přístroj neokopíroval, že chtěl jen vytvořit lepší a účinnější přístroj, než je Alcyone, neboť poznal i jeho nedostatky, když ho prodával. Bratři Popelkovi mi zase říkali, že před odchodem z jejich firmy se snažil v jejich dílně ziskat co nejvíc detailů kolem výroby a různých prvků, které se do ALcyone dávají. To však nemusíme řešit a je to tvrzení proti tvrzení… U toho jsem nebyl. Za mne je fakt ten, že ve výsledku Rybjanský dodnes nevytvořil přístroj lepší. Somavedic je stále o třídu horší než Alcyone.

Rybjanský má velkou zásluhu za popularizaci problematiky negativních zón a svůj výrobek opravdu umí skvěle prodávat a propagovat. Aby výrobek prodal, vydával se jeden čas – dle tvrzení Popelků – za absolventa přirodních věd Karlovy univerzity, kterým prý není a dokonce jsem to v jednom článku o Somavedicu dohledal, že je vysokoškolským absolventem přírodních věd, aby zdůraznil, že tomu rozumí. To také nemusíme řešit. Mne jen vadí způsob jeho reklamy přístroje, kde uvádí, že 99,9% klientů, co si koupilo přístroj Somavedic, je spokojených. Můj osobní průzkum ukázal, že je spokojených asi 70% lidí a ještě tam hodně funguje víra v Somavedic, díky skvělým článkům a rozhovorům o Somavedicu na důvěryhodných místech, jako je třeba kanál Příznaky transformace, časopis Šifra a některá další alternativní média, kam jsem občas i napsal své stanovisko, jen např. u Šifry šlo o placenou reklamu v časopise, tak redakce za text nepřebírá zodpovědnost, tak to neměli potřebu řešit. Přesto mi asi jeden ze tří lidí, co si Somavedic zakoupili sdělilo, že to zcela nesplnilo jejich očekávání. Někteří museli i po pár měsících přístroj vypnout, že už to necítili dobře.

[wp_ad_camp_2]

To je samozřejmě subjektivní hodnocení. Sám se však zabývám od roku 2015 měřením GPZ a dokážu si relativně přesně změřit např. účinky přístroje na GPZ. Pokud jsou GPZ silné nebo extrémně silné, tak Somavedic sice sníží GPZ, avšak jen třeba o 20% a stále tam silné zóny přetrvávají v dost vysoké hodnotě, kdy je tam třeba místo 90% už jen 70% negativních zón. Rybjanský je na tyto věci určitě senzitvní, dokáže negativní zóny vnímat a zjistit a nedávno pár lidem přiznal, že Somavedic na silné GPZ nestačí. V reklamě však tvrdí něco jiného, že to vyřeší 99,9%... Vím o paní v Praze, která měla v RD velmi špatné zóny a tu přesvědčil o tom, že si musí koupit 3 ks Somavediců za cca 50 tisíc korun a nakonec GPZ stejně neměla zharmonizované a nakonec jsem to pořešili věcičkou za dva a půl tisíce. Na druhou stranu je pozitivní to, že Rybjanský lidem, kteří spokojeni nejsou, vrací, myslím, do půl roku peníze za vrácený přístroj. Byl jsme již v několika bytech a RD za poslední tři roky, kdy jsem zjistl, že Somavedic na negativní zóny nestačil. Potvrdil mi to nedávno i Kamil Pokorný z Brna, který se profesionálně zabývá řešením negativních zón, že Somavedic zlepší GPZ jen slabě.

Prozradím, že o min. 30% vám zlepší negativní zóny energetické symboly jako květ života, strom života, triskelion, spirála, Óm, které si skoro zadarmo vytisknete na tiskárně z internetu a funguje to o trochu lépe, než Somavedic za 17 tisíc korun. Na druhou stranu jsem hovořil s několika lidmi, co mají doma Alcyone a mají i schopnosti to vnímat či měřit a tam byla naprostá spokojenost s Alcyone. Na rozdíl od Somavedicu jsem nezaznamenal u Alcyone zklamání a když jsem Alcyone přeměřoval, vycházel mi také velmi dobře. Jedinou kritiku, kterou jsem slyšel na Alcyone, že se jednomu člověku po 5 letech porouchala elektronika uvnitř Alcyone a prý to nejde opravit, rozebrat… Do té doby však naprostá spokojenost s účinky přístroje. Jen těch lidí, co mají Alcyone znám mnohem méně a spíše je mezi lidmi, co jsou na tyto věci senzitivní nebo si dokáží negativní zóny přeměřit vrigulí či kyvadlem.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Somavedic jede ve velkém víc mezi lidmi, co spoléhají na informace z internetu a na své ověřené zdroje, kterým důvěřují a tam je všude reklama na tyto přístroje. I když jsem se rozepsal o zákulisí Somavedicu a Alcyone, nemá smysl tento spor řešit a zjišťovat, na čí straně je pravda a kdo tady lže, podvádí… Pan Popelka mi řekl, že Vesmír to už nějak vyrovná :-). Jeden z Popelků je léčitel a vynálezce Alcyone a druhý je spíše technický typ, který se stará o výrobu přístrojů, technické zázemí. Jsou to pánové v důchodovém věku ze Strání na jihu Moravy při slovenských hranicích. MNE PROSTĚ PŘIPADÁ, ŽE JE ŠKODA, ŽE SE O ALCYONE TAK MÁLO VÍ !

Všude se mluví o Somavedicu a hodně lidí se nechá tou masivní kampaní přesvědčit o jeho zakoupení a nemusí to být pro každého nejlepším řešením, nehledě na to, že někteří takto zbytečně proinvestují své úspory a pak jim chybí prostředky na efektivnější a potřebnější věci. Přitom je na trhu přístroj výrazně účinnější, levnější a má delší historii, jen jeho autoři nejsou dobří v marketingu a reklamě. Byl bych rád, kdyby se udělal pořad i o ALCYONE, neboť si to zaslouží a zaslouží si to i lidi, kteří v tomto pomoc hledají. Musím poznamenat, že sám nejsem prodejcem Alcyone a nikdy jsem nikomu žádný Alcyone neprodal, ani ho nedostal jako dar, max. jsem Alcyone doporučil k zakoupení bez nároku na provizi :-) Jsem v těchto věcech zatím jen amatérským badatelem. Za svými poznatky si stojím a ověřoval jsem si je na více stranách. http://www.alcyone-popelka.cz/ Ota Nepily, CZ, Brno +420 777 573 888 mobil [email protected]

Rozhodli jsme se otestovat falzifikát přístroje v laboratoři ve Švýcarsku, jak skutečně funguje. V budoucnu Vás budeme datovat…..

A také se omlouváme tímto Slávkovi Popelkovi a jeho bratru, že jsme udělali „reklamu“ člověku, který jim odcizil duševní vlastnictví.

Napsal tm

 

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.