…..postupně to z nich leze jako z chlupaté deky. Nyní tedy přiznali, že naše země je dutá. Budou museti postupně přiznat že člověk má oči, které vidí naopak velké vzdálenosti, a to konkávní a konvexní. Pak jasně odhalí, že my žijeme uvnitř koule, jako ve vězení, a ti na povrchu jsou svobodní.

17:54

Celé roky o tom vykládám na přednáškách a opakuji to stejné, i když se mně mnoho lidí snažilo dávno zviklat. Já stojím neustále za pravdou, která se nedá zadupat ani zničit. Jednou vyleze napovrch. Konečně lezou s provdou ven. Dovoluji si článek trochu komentovat …..

Jak neustále tvrdím, KE KONCI ČASŮ…..

A nyní k článku:

Velmi uznávané kanadské noviny Weekly World News publikovaly zprávu 14 února, 1995, která mohla prokazovat teorii o duté zemi. Názor si na tuto bizarní teorii udělejte sami.

CAPE CANAVERAL, Florida – NASA přijímá rádiové přenosy z místa, které se nachází stovky mil pod povrchem Země. Experti tvrdí, že tyto signály vysílá inteligentní, vysoce vyvinutá forma života!

„Je jasné, že cosi tam dole se s námi pokouší komunikovat,“ řekl vysoko postavený zdroj z NASA, který si vyžádal anonymitu. „A ať je to kdokoli, tak má k dispozici techniku, která dokáže vysílat signály k povrchu Země skrz stovky mil hornin a půdy.“

tm komentuje: ale najednou tvrdí, že vlny umějí procházet i stovky mil horninou, to je ale novinka…..Vědí samozřejmě o nich od WWII a já mnohokrát o tom psal. Takže zpráva, že se o tom dozvěděli až nyní je dobrý HOAX….

[wp_ad_camp_2]

Vědci signály zachytili poprvé 30. října a to za pomoci sofistikovaných satelitů. Od té doby vysílání v přerušovaných intervalech stále pokračuje, jak tvrdí náš zdroj. Říká, že přenosy mají formu komplexního matematického kódu, což ještě víc přesvědčuje vědce o tom, že jsou ve spojení s kolonií bytostí, jejichž inteligence převyšuje tu naši. Náš zdroj z NASA uvedl, že dekódování pro vědce nepředstavovalo velký problém, ale zatvrzele odmítal odhalit obsah těchto zpráv.

tm komentuje: sdělují vládám, že přichází jejich konec, a proto dělají že nerozumějí. Větší blbce z lidí snad nemohou už dělat…..

 „Neřekl bych, že je obsah vysílání nepřátelské povahy, ale mohl by se stát zdrojem znepokojení a sporů,“ řekl. „Protože velmi záleží na interpretaci, poskytněme odborníkům nějakou dobu, ať se s tím poperou – dříve než uvolníme jakékoli informace, které by mohly znepokojit veřejnost.“

tm komentuje: ano jak Vám neustále tvrdím a píši, nacházejí se na povrchu původní obyvatelé planety země a jak bylo řečeno kdysi, poslední zachránce planety. O tom jsem v nedávné minulosti psal

[wp_ad_camp_2]

Náš zdroj uvedl, že vědce frustruje skutečnost, že nedokážou přesně určit místo, kde by se podzemní civilizace měla nacházet, a že postrádají technologii, která by jim umožnila těmto bytostem odpovídat.

„Nevíme, co je to za bytosti, ale očividně o nás vědí víc, než my o nich. Zaprvé našli způsob, jak s námi pravidelně komunikovat, ale my naprosto netušíme, jak jim odpovědět. A za další, z jejich vysílání je zřejmé dokonalé porozumění životu na Zemi, zatímco my nemáme představu, jak je možné, že bez slunečního světla a kyslíku může vzniknout a přežívat inteligentní forma života.“

tm komentuje: ano a zapomněli dodat, že se tam nachází Agharta a svobodné bezproblémové lidstvo, které nepotřebuje peníze, neznají nenávist, závist, zlo, brutalitu, černou magii a mnohé jiné nám nyní vlastních destruktivních věcí. Mají veškeré funkce mozku v provozu a mohou tedy materializovat, dematerializovat, teleportovat atd. Stačí se podívat na Davida Coperfielda…..

Náš zdroj z NASA také řekl, že vědci se shodují na tom, že se jedná o nejpřekvapivější a nejdůležitější objev tohoto století.

tm komentuje: No tak to je bomba tvrzení No tak já o tom dělám přednášky od roku 1991 a oni to objevili teprve dnes. Oblbování lidí běží na plné obrátky. Výsměch…..

„Dlouho jsme se domnívali, že vesmír je nejzazší hranice. Teď jsme ale zjistili, že uvnitř naší planety leží neprobádané území, které se může pro naši budoucnost ukázat ještě daleko důležitější.“

tm komentuje: Bingo, konečně VĚ-T-CI něco smysluplného objevili, asi chodili na weby, na které jsem psal a nyní se přesvědčili o pravdivosti. Anebo to dostali přikázáno od Trumpa….

tm komentuje: Prosím, prostudujte pravdu o duté zemi a potom komentujte. Děkuji…..
[wp_ad_camp_2]
Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.