Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Putin nařídil ruské armádě navýšit počet vojáků o 170 000 na celkových 1,32 milionu
  Putin nařídil ruské armádě navýšit počet vojáků o 170 000 na celkových 1,32 milionu

  Putin nařídil ruské armádě navýšit počet vojáků o 170 000 na celkových 1,32 milionu

 • Obchodnice s lidmi se odvolala proti rozsudku smrti
  Obchodnice s lidmi se odvolala proti rozsudku smrti

  Obchodnice s lidmi se odvolala proti rozsudku smrti

 • Všechny země NATO souhlasí, že přijetí Ukrajiny do Aliance je prozatím nemožné
  Všechny země NATO souhlasí, že přijetí Ukrajiny do Aliance je prozatím nemožné

  Všechny země NATO souhlasí, že přijetí Ukrajiny do Aliance je prozatím nemožné

 • Profesor se slzami v očích vypráví, co svět ještě čeká
  Profesor se slzami v očích vypráví, co svět ještě čeká

  Profesor se slzami v očích vypráví, co svět ještě čeká

Související zprávy

V rakousku jsou aktivovány podzemní bunkry.

…..ke všem událostem, které jsme si dnes stačili přečíst, byl před dvěma dny v rakouských novinách Kronen Zeitung článek, kterému věnovali celou stránku….

01:54

Od určitého člověka, který pracoval na vysoce postaveném místě v rakouské armádě vím, že před několika lety mnoho měsíců zaváželi bunkry pro případ stavu nouze vodou, potravinami, oblečením, léky a jinými důležitými prostředky nutnými na přežití.

[wp_ad_camp_1]

14.07.2016 byl v rakouském deníku Kronen Zeitung zmíněn bunker pro rakouskou vládu, starostu Vídně a lidi, kteří jsou na seznamu. Vše je pro případ války nebo jiných závažných událostí. Jedná se pouze o „horní smetánku“. Obyčejní lidé nebo méně potřební z vlády se tam také nedostanou.

Možná právě Nice byl stínící manévr a odlákání pozornosti na události, které se blíží. Vojenský převrat v Turecku a přiznání, že USA nevlastní skoro ani gram zlata, může být startovacím momentem pro pád měny.

Uvidíme zítra a pozítří, jak budou fungovat automaty na kreditní karty. Právě kreditky přestanou jako první fungovat a budou se vymlouvat na selhání systému. Asi tak je to připraveno. Budu jenom rád, jestli se mýlím…..

Zdroj: Kronen Zeitung

tm

Luxusní podzemní bunkry mají chránit před katastrofou v roce 2012

Obáváte se roku 2012, který má být podle mnohých proroctví katastrofickým?Kalifornská společnost Vivos nabízí originální řešení – luxusní podzemní bunkry. Podle plánu této firmy ochrání nedobytné podzemní stavby před takřka jakoukoliv živelnou i civilní pohromou.

 

Nejluxusnější bunkr v Americe

zdroj: http://www.terravivos.com

čtvrtek 22. dubna 2010, 6:45

Nemylte se, není řeč o námětu na nový science fiction thriller, ale o reálném projektu společnosti Vivos, která zamýšlí po celém území USA vystavit 20 podzemních úkrytů celkem pro 4000 lidí. Svůj záměr firma postavila na starém mayském kalendáři, který předpověděl konec lidské civilizace na rok 2012.

Model části bunkru s jídelními stoly, sportovním vybavením, společenským posezením.

Model části bunkru s jídelními stoly, sportovním vybavením, společenským posezením.

FOTO: Vivos

Ohromné podzemní pevnosti by měly vzdorovat téměř jakémukoliv nebezpečí počínaje sluneční erupcí, globální tsunami, zemětřesením až po nukleární válku.

Přepych pod zemí

V případě přežití jedné z možných katastrof by se prominentní členové společnosti ocitli doslova v podzemním království. Bunkry jsou vybaveny vším, na co je možné si vzpomenout. Kromě „běžných“ prostor jako je jídelní kout, ložnice, moderně zařízená kuchyně či společenská místnost si obyvatelé klidně mohou jít zacvičit na rotopedy, sledovat televizi, či používat nejnovější počítače.

Obývací pokoj pro rodiny s průhledem do kuchyně.

Obývací pokoj pro rodiny s průhledem do kuchyně.

FOTO: Vivos

Jak Vivos uvádí, celý obytný systém by byl po celý jeden rok absolutně samostatný. Bunkr má k dispozici studnu s pitnou vodou, čističku odpadních vod nebo vlastní výrobnu elektřiny.

Rodinná ložnice.

Rodinná ložnice.

FOTO: Vivos

Na své by si v bunkru přišly i gurmánské jazýčky, z ingrediencí ze skladu potravin by se prý dala připravit ta nejchutnější jídla. Ostatně jídelní menu si pro svůj pobyt v úkrytu mohou zájemci prohlédnout již teď na webových stránkách společnosti.

Společná jídelna.

Společná jídelna.

FOTO: Vivos

Podle serveru popsci.com by vybudování obřího záchranného komplexu stálo deset miliónů dolarů. Jak hluboko do kapsy byste museli sáhnout, aby jste si zajistili pokojnou jednoroční budoucnost v amerických bunkrech, se však běžný návštěvník na stránkách realizátora nedozví. Předpokládejme, že cenu lidského života vyčíslila společnost horentně vysoko.

Zdroj (1)

[wp_ad_camp_1]
Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
4 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Přejít nahoru