…..nechci nyní psát rozsáhlý a dlouhý článek a vše dokazovat. Poslední dny Vás asi bolí oči od čtení a hledění do monitorů. Proto ve zkratce….

10:54

Nyní máme potvrzeno, zde ve Švýcarsku od odborníků, kteří léčili potají lidi s Coronavirem, že asi nejúčinnější látkou na tuhle potvoru je opět jednoduchá věc. 5 jedinců, kteří měli prokazatelný Coronavir a byli z Lombardie, někteří ve vážném stavu, bylo léčeno koloidním stříbrem. Síla tohoto stříbra připraveného v laboratoři byla 540ppm. Byla jim podávána ráno v poledne a večer na lačný žaludek dávka 0,2 dcl. Je jasné, že doma se nedá vyrobit. Ale….

[wp_ad_camp_2]

Můžete si vyrábět slabší a dokonce i preventivně používat. Musíte ho ale pít po větších dávkách. Vir potom nemá šanci v takovém těle přežít. Všech 5 lidí se těší nyní dobré kondici a pomáhají dalším. Koloidní stříbro slabé, zesílíte tím, že těsně před použitím nakapete do něj asi 5 kapek H2O2 3% který zesílí účinek na asi 500 násobek.

Je mi jasné, že farmacie nedovolí tak jednoduchou a levnou látku používat, protože vyrábějí ÚDAJNÉ FUNKČNÍ vakcíny na Coronavir. Státy na to dají bilióny, Vakcína ale nebude funkční a bude sloužit za zcela jinými účely.

Proto je nutné se starat o své zdraví osobně a zodpovědně, věřit sami sobě a hlavně preventivně používat. V lékárně prodávané 10 ppm je neúčinné a oskenované ztrácí jakoukoliv účinnost.

[wp_ad_camp_2]

Pro všechny dávám důležitý článek, který jsme kdysi překládali pro plátek vycházející jednou za měsíc a hned po uvedení tohoto článku byl navždy zrušen…..

Prosím nepište dolu do komentářů, jak lékaři upozorňují, že používánm stříbra zmodráte či zestříbrníte. Osobně ho používám každý den přes 35 let a nic mi doposud není a ani jsem nezměnil barvu pleti či kůže. Doktora neznám! To by člověk musel pít denně litr koloidního stříbra, pak asi ano…..

Napsal tm

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.