Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Starý finanční systém dosáhl svého konce
  Starý finanční systém dosáhl svého konce

  Starý finanční systém dosáhl svého konce

 • Lichtenštejnský kníže Constantin zemřel ve věku 51 let z neznámých příčin
  Lichtenštejnský kníže Constantin zemřel ve věku 51 let z neznámých příčin

  Lichtenštejnský kníže Constantin zemřel ve věku 51 let z neznámých příčin

 • Polsko se připojilo ke globální koalici pro jadernou energii, která vznikla v Dubaji
  Polsko se připojilo ke globální koalici pro jadernou energii, která vznikla v Dubaji

  Polsko se připojilo ke globální koalici pro jadernou energii, která vznikla v Dubaji

 • Nizozemsko utratilo v letech 1995 až 2019 za migranty přes 400 miliard euro
  Nizozemsko utratilo v letech 1995 až 2019 za migranty přes 400 miliard euro

  Nizozemsko utratilo v letech 1995 až 2019 za migranty přes 400 miliard euro

Související zprávy

 • Přes 11 000 politiků a elit dostalo výjimku na očkování proti Covidu
  Přes 11 000 politiků a elit dostalo výjimku na očkování proti Covidu

  Přes 11 000 politiků a elit dostalo výjimku na očkování proti Covidu

 • Profesor se slzami v očích vypráví, co svět ještě čeká
  Profesor se slzami v očích vypráví, co svět ještě čeká

  Profesor se slzami v očích vypráví, co svět ještě čeká

 • FDA (ne)reaguje na výzvu ke stažení vakcíny Pfizer kvůli fragmentům DNA
  FDA (ne)reaguje na výzvu ke stažení vakcíny Pfizer kvůli fragmentům DNA

  FDA (ne)reaguje na výzvu ke stažení vakcíny Pfizer kvůli fragmentům DNA

 • Vedci vyvinuli „vzdušnú“ covid vakcínu na očkovanie obyvateľstva bez súhlasu
  Vedci vyvinuli „vzdušnú“ covid vakcínu na očkovanie obyvateľstva bez súhlasu

  Vedci vyvinuli „vzdušnú“ covid vakcínu na očkovanie obyvateľstva bez súhlasu

Vakcína určená na Slovensku 2 mesačným deťom spôsobila už 36 úmrtí

…..rozumní rodiče nikdy nenechají i přes veškeré výhružné „obštrukce“ lékařů, farmamafie, úřadů očkovat své děti. Pro východní Evropu je to systém depopulace obyvatelstva. Pochopili jste to konečně????? A koho za ty vraždy dětí zavřou???? 

00:05

Všichni rodiče by před očkováním měli nechat podepsat „DOKTORA“ listinu, že lék-ař je naprosto zodpovědný za veškeré následky po očkování….

 

Tajný dokument odhalil ako Hexa vakcína usmrtila 36 nemluvniat

Keby boli všetky vakcíny skutočne také „bezpečné a účinné“, ako bežne tvrdí establišment zdravotných úradov a vládni idioti, potom by za obdobie 2 rokov nezomrelo 36 nemluvniat na vakcínu 6 v 1, známu ako „Infarix Hexa“, vyvinutú farmaceutickým gigantom GlaxoSmithKline (GSK).

Utajované dokumenty, ktoré nedávno vyniesla na povrch a zverejnila webová stránka „Initiative Citoyenne“, dokazujú, že bolo najmenej 1 742 nepriaznivých reakcií, z ktorých 503 bolo klasifikovaných ako „vážne“.

[wp_ad_camp_2]

No z tých vážnych, bohužiaľ, už zmienených 36 detí zomrelo. Došlo k tomu v období od 23. októbra 2009 do 22. októbra 2011 – no GSK ich vôbec neohlásila.

Prekvapujúce informácie, obsiahnuté v tomto 1 271-stranovom dokumente, odhaľujú, že v súvislosti s vakcínou Infanrix Hexa dochádzalo najmenej k 1,5 úmrtiam mesačne – a to boli len úmrtia, ktoré boli ohlásené.

Pri zvážení toho, že len 1 – 10 % nepriaznivých reakcií na vakcínu končí v oficiálnych štatistikách, mohol byť počet úmrtí oveľa vyšší.

Podľa verejne dostupných údajov väčšina nemluvniat, ktorých smrť nastala po vakcíne Infanrix Hexa, zomrela v priebehu niekoľkých dní po očkovaní. Tri z týchto nemluvniat podľa údajov zomreli pár hodín po podaní vakcíny.

„Nejde o 14 úmrtí, zaznamenaných GSK v období od októbra 2009 do konca októbra 2011, ako sme pôvodne počítali, ale o 36 (14 od 2010 do 2011 a 22 od 2009 do 2010),“ uviedla stránka Initiative Citoyenne.

„Okrem týchto 36 úmrtí [bolo] najmenej 37 ďalších úmrtí (zväčša náhlych smrtí), čo od zavedenia vakcíny v roku 2000 dáva spolu najmenej 73 úmrtí, a opäť sa to týka len úmrtia na náhlu smrť.“

Pre ďalšie správy o vakcínach si určite pozrite stránku Vaccines.news.

[wp_ad_camp_2]

Nielen MMR vakcína, ale aj Infanrix Hexa spôsobuje AUTIZMUS

Tento zhruba 24-mesačný prehľad poškodení a úmrtí, spôsobených vakcínou Infanrix Hexa, je doplnený výskumom, uverejneným o niekoľko rokov neskôr, ktorý dáva vakcínu do súvisu s permanentným autizmom a poškodením mozgu (zdroj).

Ako sme v tom čase uviedli, talianske úrady vyhlásili, že táto multivalentná vakcína obsahujúca smrtiace chemické látky, ako sú thimerosal (ortuť), hliník, formaldehyd (jed na potkany), geneticky upravené zložky vírusov a celý rad chemických konzervačných látok, je zodpovedná za vznik autizmu u mladého chlapca, po prijatí troch odporúčaných dávok očkovania.

[wp_ad_camp_2]

Petíciu spustenú rodičmi chlapca talianske Ministerstvo zdravotníctva najprv odmietlo, nabádajúc ich, aby podali žalobu.

Totižto, na rozdiel od Slovenska či Spojených štátov, v Taliansku sú farmaceutické firmy vyrábajúce vakcíny za poškodenia a úmrtia spôsobené ich produktmi brané na zodpovednosť.

Títo rodičia svoj spor nakoniec vyhrali, stanoviac tým aspoň v Európe precedens, že vakcíny môžu spôsobovať a aj spôsobujú autizmus, a že nie sú stopercentne bezpečné a účinné, ako tak notoricky tvrdí očkovací priemysel.

[wp_ad_camp_2]

Taliansko už vyhlásilo, že MMR spôsobuje autizmus, hoci priemysel tvrdí opak

Niekoľko rokov pred týmto vyhlásením, ktoré bolo spochybnené talianskym Ministerstvom zdravotníctva, urobil podobné vyhlásenie týkajúce sa vakcíny MMR proti osýpkam, mumpsu a ružienke, taliansky sudca Lucio Ardigo.

Chlapec zaočkovaný vakcínou MMR bol „poškodený nezvratnými komplikáciami z dôvodu očkovania (trivalentnou MMR)“, píše sa v oficiálnych dokumentoch súdu, súvisiacich s prípadom.

Povedané inak, MMR naozaj spôsobuje autizmus a rodičia, ktorí chcú svoje deti chrániť pred potenciálnym spôsobením trvalého, celoživotného poškodenia mozgu, by urobili najlepšie, keby sa mu úplne vyhli.

A nielen tejto jednej, ale tiež ostatným vakcínam, z ktorých u žiadnej sa nikdy vedecky nedokázalo, že je bezpečná a ani účinná.

„Keď uvážime tieto informácie, je nejaký dôvod čudovať sa, že malé deti zomierajú po prijatí očkovaní obsahujúcich tieto látky?“ pýta sa odborníčka na očkovanie Christina Englandová, ktorá píše pre GreenMedInfo.

„Spoločnosť GlaxoSmithKline sa môže snažiť zakrývať pred nami fakty, no nemôžu ich skrývať večne. Vakcína Infanrix Hexa by mala byť okamžite stiahnutá z trhu.“

Zdroj: NaturalNews.com, Spracoval: Badatel.net

[wp_ad_camp_2]
Líbil se vám článek? Pošlete ho dál