Rodiče dětí ve školním věku z Wisconsinu vyjádřili své znepokojení ohledně rasisticky orientovaných učebních osnov, které se nenápadně vkradly do „vzdělávacího“ systému veřejných škol. Podle posledních zpráv jsou osmáci z West Bend a severozápadního předměstí Milwaukee zřejmě učeni tomu, že pokud mají bílou pleť nebo jsou jejich rodiče opačného pohlaví a nejsou rozvedeni, jsou špatní lidé.

[wp_ad_camp_2]

Během nedávného dílu televizního pořadu „Tucker Carlson Tonight“ moderátor Tucker Carlson vysvětlil, že studentům navštěvujícím školy v oblasti West Bend, ve které žije převážně bílé obyvatelstvo, jsou v hodinách zadávány takzvané „testy privilegií“, které bílou kůži a nenarušené rodiny identifikují jako „nepřípustná“ privilegia ve společnosti. Studenti, kteří spadají do jedné nebo obou těchto kategorií, jsou svými učiteli v podstatě ponižováni a označováni za rasisty, zatímco barevným studentům tvrdí, že jsou oběťmi, které si ve společnosti zaslouží zvláštní zacházení.

Mnoho rodičů je pochopitelně pobouřeno tím, že se to děje pod rouškou „vzdělávání“ – které je financováno z daní, tedy za jejich tvrdě vydělané dolary. Většina dětí ve věku 12 a 13 let je příliš mladá na to, aby vůbec pochopila koncept rasy, natož liberální koncepty jako jsou „bílá privilegia“. A přesto jsou děti tomuto zneužívání pod záštitou „veřejného vzdělávání“ denně vystavovány.

[wp_ad_camp_2]

 

Liberální „psycholožka“ říká, že je dobré psychicky zneužívat mladé bílé chlapce, protože jim brání v tom, aby z nich vyrostli násilníci

Tato „liberální psycholožka“, která se snažila hájit „testy privilegií“, sdělila Carlsonovi, že věří, že je důležité psychicky zneužívat bílé děti – především bílé chlapce – protože jedině tak lze zabránit „strašlivým zločinům páchaným proti lidstvu.“ Tvrdí, že pokud je malým chlapcům umožněno dosahovat v životě úspěchů, skončí na vysokých pozicích ve společnostech, což jim dává příležitost znásilňovat ženy.

Takováto šílenost se odehrává také na mnoha dalších školách, včetně Michiganské univerzity, kde se v nedávné době uskutečnila konference „běloštví“, která měla bílé studenty přivést k tomu, aby se kvůli barvě své kůže cítili špatně. Na Kennesawské státní univerzitě v Georgii také vládne proti-bělošská předpojatost – toto středisko indoktrinace se nedávno rozhodlo, že by bylo dobré segregovat bílé studenty od „studentů barevných“.

Ale kde by naše země byla bez bílých mužů? Rozhodně bychom se nestali „Světovým národem příležitostí“, uvádí Ed Brodow z Lifezette. Brodow nedávno sdělil, že „za celý americký systém hodnot a všechny úspěchy tohoto národu můžeme vděčit převážně bílým lidem a zejména bílým mužům.“

„Bílí muži založili naši republiku,“ dodává. „Bílí muži položili své životy za to, aby ukončili otroctví. V současné době jsou běloši odpovědní za každodenní obchodování této země. Mnoho černošských teenagerů se naopak baví tím, že záměrně odmítá hodnoty, na nichž byla tato země založena. Sebezničující chování mnohých lidí – bez bělošských privilegií – ničí miliony životů. „

[wp_ad_camp_2]

To vše je součástí mnohem rozsáhlejšího proti-bělošského programu, který využívají levicoví extrémisté k rozdělení země a vytváření chaosu. Pokud by to i nadále pokračovalo, přijdou mnohem horší časy, alespoň pro bílé lidi – a konkrétně pro bílé muže – kteří se se budou stále častěji stávat terčem politicky korektního rasismu, což je jediný druh rasismu, který je dnes v Americe tolerován.

„Odplatou této rozmanitosti a multikulturní agendy budiž eskalace rasového nesouladu,“ dodává Brodow.

„Zájmové skupiny menšin používají bannery s nápisy „rovnost“, „rozmanitost“ a „sociální spravedlnost“ k převzetí moci. Jejich cílem je přenést svoji agendu na bílou většinu. Je to boj za rovnoprávnost pouze v Orwellovském smyslu… Jsme svědky přebírání moci hlasitými skupinami menšiny, která chce být „rovnější“ než ostatní. Pozor. Pokud v tom uspějí, zinstitucionalizují inkvizici. „

[wp_ad_camp_2]

Překlad: raja, Zdroj: 1

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.