…..než budu pokračovat ve svém pětidílném článku, je nutné si uvědomit, že se nacházíme téměř v totální válce proti všemu. Válce ve všech rovinách dění na planetě Zemi…

19:54

Nadešel čas otevřít oči všem…..

Poslední měsíce se situace vyhrotila natolik, že i neprobuzení lidé se pomalu probouzejí a zjišťují s děsem v očích, že na planetě Zemi, či v hotelu Země, jak chcete, řádí momentálně ledová válka. Studená byla před několika lety. A to vše může přejít ve válku horkou. Ano, toho potřebují vládci této planety docílit. Kdo jsou, zatím pomlčíme, a řekneme si to v další kapitole. Nezajímá je už vůbec nic jiného. Právě na této úrovni stojíme. Nevím, jestli není v dnešních dnech už překročen bod nenávratnosti, tzv. NO RETURN POINT.

Ledová válka je výraz, kdy je válka proti všemu, kam se podíváte!!!!! Je vedena s ledovým klidem bez jediného posuňku na tváři, a platnost zde má pouze 1000 % lež, která je ctěna….

Válka proti dětem, rodině, škole, zdravému rozumu, přírodě, autům, dokonce i strojům, dále je to válka proti minulosti, současnosti, pravdě, vynálezům, starým lidem, mladým lidem, majetku, no můžeme zde vyjmenovat všechno, co jsme na planetě Zemi vybudovali a vytvořili….

 

[wp_ad_camp_2]

 

Válka proti dětem je vedena hned po narození očkováním. Když dítě zemře, vrahové nejsou stíháni a výsměšně chce stát platit nějaké směšné barevné papírky, které dítě nemohou nikdy nahradit!!!!! Poté pokračuje boj proti těm dětem, které už jako poškozené (na mozku) přežily očkování, vymýváním mozku ve škole a učením se nepravd, lží a překroucených faktů a dějů. Prostě vymytí mozku totálně…..
Všechny jsou pak prací od nevidím do nevidím zotročeni do konce života bez možnosti vystoupit ze systému.

Rodina v dnešní společnosti už není prosazována a obhajována, ale naopak je jí bráněno v rozvoji. Prý je to dokonce ostuda mít rodinu. Kdo to asi zavedl a prosazuje? Jsou to vůbec lidé?????

Škola nic děti nenaučí, jenom zvrhlosti a „úctu“ k nepravostem. Musejí dětem DOSLOVA A DO PÍSMENE ÚKRÁST ČAS. To je dnes hlavní úkol škol. A také se naučit dobře PAPOUŠKOVAT nesmysly, které nikdy v životě nebudou potřebovat.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Příroda je záměrně ničena, konkrétně v ČR byl nasazen kůrovec, aby zlikvidoval nenávratně staré stromy, lesy. Následně zvířata, protože se nebudou mít kde schovat a kam jít.

Auta, která jsou dnes dokonale vymyšlena, musejí pryč. Mají je nahradit elektro auta, která jsou velice náchylná a „křehká“ oproti klasickým. Stačí náraz v 50 až 60 km/h a začnou hořet. Protože jsou z lehkých kovů a jejich slitin. O bateriích ani nemluvě. Ano, jezdíte přímo v rakvi a krematoriu zároveň. No aspoň opět ušetří pracovní síly. Nemusíte ani havarovat a auto začne hořet i za normální jízdy. Někdy tak rychle, že pasažéři ani nemohou rychle vystoupit a řidič zastavit. Likvidace těchto aut je zatím nemožná a ani nikdo neví jak…..

Vynikající a dokonalé výrobky musely nahradit výrobky méně technicky zdatnými.

Válka proti minulosti probíhá v přepisování dějin za běhu, kdy pravda je najednou lež a lež je pravdou. WWII začalo prý Rusko, a Němci a Američané se museli bránit. Výsměch…..

Boj proti klimatu je veden záměrně pod rouškou boje proti lidem a zabavení jejich úspor a financí, kdy vše díky neexistující klimatické katastrofě BUDE ZDRAŽENO ve prospěch NEEXISTUJÍCÍ EKOLOGIE!!!!!
Jedna kontejnerová loď, která používá nekvalitní naftu či spíše ropu či mazut, za jednu cestu z Evropy do Číny vydá tolik CO2, jako veškerá auta na celém světě za jeden rok. Zeptejme se, kolik jich jezdí a kolikráte do roka. I zde bylo zavedeno lidstvo do naprostých lží a slepé uličky. Hlavně, že díky CO2 budou moci zvýšit daně, obrat otroky o další peníze. Další krok bude zabavení aut otrokům, aby se nemohli pohybovat dostatečně rychle. Ale buďte klidní, k tomu už nedojde…..

 

[wp_ad_camp_2]

 

Veškeré vynálezy jsou nesmyslně patentovány, potom korporacemi odkoupeny a schovány do trezorů…..

Starší generace ví, že jsme byli vychováváni tak, abychom měli úctu ke starým lidem, protože jsou zkušení a mnozí moudří. Kam se to ponaučení ztratilo????? Dnes jsou 16ti letí fracci chytří jak „počítač“ a všichni ostatní totální blbci. Jsou vedeni tak, že kdo má 30 let je důchodce a vysmívají se jim. Až sem dnes svět dospěl. Ano vážení čtenáři tadesco.org, je to konečná, vlak dál nejede, prosím vystupovat…..

Otázka je kam vystupovat?????

 

[wp_ad_camp_2]

 

Dnes se nedomluvíte skoro s nikým, nikdo Vám nepomůže, dokonce v mnoha rodinách ani rodinní příslušníci. Vše stojí na hlavě.

Vlády jsou proti jiným vládám, nastává diktát po celé planetě a jenom zlo je uctíváno. Dokonce dnes už oficiálně. Znásilněné dívky, když se bránily a poškodily útočníka, byly ještě odsouzeny za ublížení na zdraví. Útočník propuštěn na svobodu. Vrazi dívek a starých lidí, nebo ti, kteří vrazili do lidí před přijíždějícím vlakem a ti následně usmrceni, byli u soudu osvobozeni, protože ÚDAJNĚ trpěli psychickými problémy. Ano vážení, svět stojí na hlavě a nic není tak jako dříve. V dnešní společnosti se uctívá zločin, který je všude podporován a hlásán, i když skrytě.

Vládnou dnes lidé, kteří mají v hlavě vymeteno a papouškují svého pánička z Deep state (stínové vlády)…..

Mohl bych se rozepisovat ještě na dalších 54 stran či více, ale pro dnešek to stačí.

Posuďte, prosím, situaci sami…..

Napsal tm

 

[wp_ad_camp_2]

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.