AKTUALIZACE 11:11: Po prověření webu NASA jsem nic tkového nenašel. Jedná se o dobrý vtípek. Na druhou stranu ve videu nabádá dotyčná osoba lidi na připravenost. Důležité mít zásoby. Video a článek mazat nebudu. Měl jsem si video a text pod videem přečíst dříve, než jsem ho zveřejnil. Moje chybička. carsten

A díky této chybičce jsem narazil při ˇbrouzdáníˇ po netu na dva zajímavé články. Jeden z nich se nachází zde:https://strangesounds.org/2020/12/biblical-red-clouds-turkey-apocalypse-pictures.html

Jedná se o červené, údajně biblické mraky, předpovídající apokalypsu. Zjistíme brzy. Lenticulární mraky se utvořily v Turecku nad městem Bursa.
fiery lenticular cloud turkey, fiery lenticular cloud turkey pictures, fiery lenticular cloud turkey december 2020, A giant lenticular cloud formed in the sky over Bursa in Turkey on December 10
fiery lenticular cloud turkey, fiery lenticular cloud turkey pictures, fiery lenticular cloud turkey december 2020
fiery lenticular cloud turkey, fiery lenticular cloud turkey pictures, fiery lenticular cloud turkey december 2020
Or is it a horseshoe announcing the 4 horsemen of the apocalypse?

 

fiery lenticular cloud turkey, fiery lenticular cloud turkey pictures, fiery lenticular cloud turkey december 2020
The biblical red lenticular cloud over Turkey.

Druhý článek je zajímavější ve směru reálnosti: Čína zahajuje obří program řízení počasí.

Pro důležitost zveřejňuji komentář na stránkách tadesca. Nutné se připravit. Není zmiňované vyhlášení NASA právě okamžik, na který upozorňovala kdysi májská civilizace?

Nick mirek uvedl v komentech:

VAROVÁNÍ: NASA potvrzuje, že Země bude v prosinci 2020. na 6 dní tmavá.
NASA minulý týden vydala varování, které potvrdilo, že svět zažije úplnou tmu v období od 16. prosince do 22 prosince 2020.
Ředitel NASA Charles Bold zveřejnil nouzový projev pohotovosti ve videu níže. Povzbuzuje nás všechny, abychom se připravili na jakékoli ′′ útoky které by v té době mohly ovlivnit naše komunity.
Svět zůstane temný těchto 6 dní, zcela bez slunečního svitu, kvůli sluneční bouři, která způsobí prach a vesmírné zbytky, které zablokují 90 % slunce.
Bold vyzývá Američany, aby zůstali v klidu, protože zažíváme největší sluneční bouři, kterou naše sluneční soustava za posledních 250 let viděla.
Novináři vyzpovídali několik lidí a některé jejich odpovědi byly znepokojující. Jeden muž řekl, že je připraven, vyčistíme mi p * gga. Šest dní temnoty znamená 6 dní rodinné posily.“
I přes těchto 6 dní temnoty úředníci říkají, že neočekávají, že Země bude mít nějaké velké problémy. Vyzývají vás však k tomu, abyste poslouchali níže uvedené mimořádné události a byli proaktivní při všech možných událostech.
′′ Šest dní budeme spoléhat pouze na umělé světlo „, říká vědec NASA Earl Godoy. ′′ Zásobování žárovkami, svítilnami, vodou a jídlem by bylo nejlepší způsob, jak začít připravovat.“

https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=cNJfn2iIS_U&fbclid=IwAR3V6cipaqSyf5xl_CWQwyDQQpyPIiLaUbIbmiqvYgHQWFWPp5reaHg3HOE#dialog

ps Moudrá májská civilizace sice varovala lidstvo před třemi dny temnoty. Může tak být. Procházíme dobou, ve které je možné všechno. Vzpomeňte si na proslov Nea na konci filmu MATRIX.
Sice video se neshoduje s popiskem pod videem. Mohl by to být taky dobrý vtip o temnotě, ale… Kdyby tomu tak bylo, teplota na planetě zemi by rapidně klesla hned o několik stupňů. Navíc je divné že by nějaká bouře a prach ze slunce mohla způsobit jeho zatmění o 90% povodního svitu. Další otázkou je odstranění či ˇzmiznutíˇprachu ve ˇvesmíruˇ Nechme se překvapit.

Zveřejnil carsten

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.