AKTUALIZACE 21:54

…..vážných témat je hodně. Za mé nepřítomnosti jste byli datováni, a proto na úvod si raději dáme něco na zasmání. Vážnější téma budeme probírat později. Zdůazňuji, že vše běží podle plánu, takže zachovejte klídek, není třeba se ničeho obávat. Dokoupili jste oříšky, přeci. Pozor, aby Vám nyní nezaskočily….

QQ:QQ 16:54

1) Na dnešní úvod doporučuji něco na zasmání.

Podívat se můžete zde. Přeji příjemnou zábavu.

2) A nyní z vážnějších „soudků“

V Německu nám potvrdili problémy se zásobováním pohoných hmot. Týká se to údajně jenom Bavorka. Odedneška dle našich zpráv je v této zemi také zákaz nočního vycházení. K tomu všemu se MADAMME ANGELA HITLER MERKELOVÁ rozhodla a nutí zemi na tvrdý LOCK DOWN.  Po celém Německu budou všechny obchody mimo potravin zavřeny od 16.12.2Q2Q až do 1Q ledna roku 2Q21. Veškerá lyžařská střediska jsou také uzavřena. Tah, pro který se rozhodla MADAMME není nic jiného než likvidace třední třídy a mnoha větších firem. Dle odborníků bude následovat kolabs ekonomiky.

koment v obrázku

pipleine nepumpuje žádný olej.

Dodávka oleje do Bavorska je přerušena

Hrozí nám že nám dojde benzín?

3) Německo si dělá starosti s výpadky elektrické energie.

Úřad pro ochranu obyvatel při katastrofách ve Schleswig-Holsteinsku si v současné době dělá starosti s možnými masivními výpadky elektrické energie možníá už na přelomu tohoto roku. O stejných problémechjednaly i jiné zemské sněmy v různých oblastech Německa. Zde se můžete podívat na článek z německého internetového blogu:

Angst vor dem Blackout – Schleswig-Holstein handelt

4) Nepochopení vzkazů Prezidenta trumpa znepokojuje mnohé.

Je smutné, že mnozí lidé nedávají jednak na rady Prezidenta trumpa a také na rady moje. WWG1 WGA. Neustále píšete do komentů ( dle mejlíků od carstena) že Prezident trump  řekl tohle a onohle a že už posílá vakcíny do EU a jak to mohl udělat když předtím říkal něco jiného. Prosím Vás Vážení čtenáři tadesca, pokud dobře nerozumíte anglicky, popřípadě neznáte symboliku, nepleťte se ve Vašem zájmu a zájmu druhých do dikuzí nesmyslnými komenty. Vždy jsem psal: Pište, máte-li co říci.

Pokud nerozumíte ve větě, kde říká že do Evropy už posílá vakcíny FISA a někdo rozumí že od firmy PFIZER, a jak to může udělat, když předtím byl proti vakcínám a nyní je podporuje, jednoduše Vaše reakce dle mejlíku carstena nechápu. Pochopte prosím, Prezident trump nemění nikdy své výroky. Stojí si za nimi. Jestli jste na to zvyklí z MSM, kdy naši politici mění nařízení, zákazy a příkazy každou druhou hodinu a ani oni sami se v nich nevyznají, prosím nepřenášejte dění v naší společnosti na někoho, kdo si to rozhodně nezaslouží. Děkuji za pochopení.

Pro vyjasnění situace posílá President Trump (@POTUS) do Evropy vojáky FISA: Foreign Intelligence Surveillance Act (FISA) Zde si můžete o celé organizaci přečíst.
https://en.wikipedia.org/wiki/Foreign_Intelligence_Surveillance_Act

Je skutečně úmorné odpovídat každému jednotlivě na jeho dotazy. Prosím seďte klidně a pozorujte SHOW. Vím že Vám také asi „tečou nervy“ i mě by tekly pravděpodobně, kdybych neměl určitá data a vědění. Když ale chodíte na tadesco, nechte se datovat od lidí, kteří Vám na stránky dávají data a snaží se Vás dle nejlepšího vědomí s svědomí s překlady a daty zásobovat. WWG1 WGA.

Pakliže někdo v nepochopení píše o velké prohře trumpa před soudem o tom že to je konec, soud neuznal žalobu TEXASU a ostatních států, že je to konec a podobně, pravděpodobně si neumí dát dohromady 1a1. Psali jsme několikráte o dokonalosti trumpových tahů, že nechá usvědčit každého jednotlivce, který se sám svými protistátními kroky usvědčí.

On totíž na rozdíl od doposud známých politiků ví co dělá.

Veškeré osoby, které se samy svým protistátním jednáním usvědčily, budou potom bez potřeby nějakých dalších důkazů a usvědčování či svědků, postaveny přímo před vojenské tribujnály. Přečtení přímého rozsudku a trest za vlastizradu a velezradu.

Je pochopitelné, že někteří soudci nepřišli k soudu, když jim zbytky hlubokého státu vyhrožovaly, že už nedojedou živí domů. Proto nikam raději nešli. Porozuměli jste?

5) Obrázek řekne více než tisíce slov

Vysláním vakcíny FISA do Evropy bylo myšleno následující. Nutné sledovat jeho obrázky anemusíte číst ani jeho tweety:

Nebylo náhodou vyfoceno jako důkaz toho co tím bylo myšleno

Je to jasné? Jiný pohled a jiná realita. To byl jasný vzkaz.

Obrázek turbíny helikoptéry jsem omylem někde potratil, ale možná ho najdu.  Měla právě tuhle masku z následujícího tweetu.

 

JohnJohn-Q17 – datoval JFKjr

jsou to důležité zkratky.

Text: Přes 90 zemí po celém světě a milióny anonů čeká na velký BQQM BQQQM BQQM. Jste hoši připraveni?

Následující postupné zasílání snímků je čítankou, která pro ty, kteří vidí a umějí si data dát dohromady, která je vyčerpávající. Bylo to po neúspěchu u soudu.

A výsměch zde

A poslední snímek usvědčující DE_BILLA GATESE ze záměrného vylidnění planety a genocidy najdete zde. Nepatří ale k sériálu, který jsem nyní výše popsal. Zde se také sám usvědčil.

Takže prosím o klídek, dejte si nohy nahoru na stůl, abyste neměli ze sezení křečové žíly a pozorujte SHOW.

 

 

tm komentuje

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.