V pondělí dostal ruský prezident Vladimir Putin nečekaný dopis, napsaný Vatikánským státním tajemníkem Pietro Parolinem, podepsaný papežem Františkem a opatřený otiskem svaté pečeti. Dopis přikazuje Putinovi, aby okamžitě zastavil a upustil od všech nepřátelských akcí proti Anunnakům po celém světě, říká bývalý agent KGB Strelnikov Isaac Stepanovič.

Po téměř dva roky vedl Putin tajnou válku proti mimozemšťanům a vložil miliardy rublů na vývoj obranných technologií proti rase Anunnaki. Ruské speciální služby se potýkaly s útočníky Anunnaki v Rusku, Sýrii, Afghánistánu, Krymu, Ukrajině a Jemenu; zatímco Anunnaki vyhráli většinu bojů, ruské síly udělaly dvě vítězství a při třetí příležitosti bojovaly s cizinci na remízu.

[wp_ad_camp_2]

„V těchto bojích padlo více než 700 statečných Rusů. Nyní se nezastavíme jen proto, že to říká papež. Tyto monstra nás unášejí, zabíjí a jí. Putin byl pobouřen, protože kontext dopisu naznačil, že Anunnaki jsou naši přátelé. To je absurdní,“ řekl Stepanovič.

Dopis popisuje Anunnaki jako laskavou rasu nebeských bytostí, která přišla v míru, dokud Putin jednostranně nevyhlásil válku. Anunnaki by nám dali skvělé dary, kdybyste [Putin] nevyvolal jejich hněv, píše se dále v dopise. Anunnaki, píše papež František, byli zjevně oběťmi ruské agrese a uložili Putinovi povinnost zmírnit krizi tím, že se stáhne a možná se jim obětuje jako znamení dobré vůle. Buď to, nebo budete stát před Božím soudem.

[wp_ad_camp_2]

„Jsem si jistý, že se Putin zasmál. Parolin možná napsal dopis, ale použil slova papeže. Pro Putina není papež ničím jiným než červem. Bez ohledu na to, v co papež věří, ruská tajná služba prokázala, že tito parazité nejsou hezcí a nejsou našimi přáteli. Bojují proti nám na bitevním poli, zatímco pronikají do světských pozic politické moci ve světě,“ řekl Stepanovič.

Dodal, že Putin nyní věří, že Anunnaki se infiltrovali do Vatikánu a že papež František pomáhá jejich snahám po světové nadvládě. Pokud to je pravda, Vatikán může být novou pevností Anunnaků, s legiemi darebáckých ET ukrytých v římských katakombách.

„Pokud papež přesvědčí svět, že Anunnaki jsou naši přátelé, oslabí nás. Budou nás oškubávat jako hrozny z kmene. Putin to ví,“ sdělil dále Stepanovič.

Stepanovič řekl, že neví, zda Putin oficiálně odpověděl papeži, ale shlédává velmi nepravděpodobné, že by Putin ztrácel drahocenný čas komunikací s nepřítelem. Putin neustoupí Anunnakům a rozhodně nebude klečet před náboženskou loutkou, která podkopala principy katolictví.

[wp_ad_camp_2]

Mezitím ruské síly zůstávají ve velkém stupni pohotovosti kvůli známkám nájezdů Anunnaki. Podle Stepanoviče je Putinova obranná síla proti Anunnakům nyní přes pět tisíc mužů a každý voják přísahal, že se nikdy neskloní před Anunnaki. Navíc, nedávný pokrok v oblasti energetických a akustických zbraní se ukázal být poměrně účinný proti mimozemšťanům.

„Každý den se naše šance na porážku cizí rasy o něco zlepšuje. Pokud jde o papeže, až do této události nebyl na Putinově „radaru.“ Ale nyní má papež nového nepřítele,“ dodal Stepanovič.

Překlad tereza. Zdroj: https://operationdisclosure.blogspot.com/2018/08/the-vatican-warns-putin-to-stop.html

Nejsem si jistá, zda nedošlo k záměně a nejedná se spíše o rasu Animus (Android). 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.