…..přišlo mejlíkem bez prosby o zveřejnění. Článek je napsán velice trefně a body které jsou uvedeny, naprosto s nimi souhlasím. Přepokládám, že kdo čte tadesco.cz tak ví, že co se odehrává v hlavních sračkometech, se většinou vůbec nezakládá na pravdě. Vše musíte vždy otočit o 180° a tam je pravda…..

00:05

Vážení spoluobčané,

to, co zde nyní napíšu, mám za úkol napsat. Asi tomu mnozí neuvěří. Mlčel bych, kdyby se nejednalo o naléhavou situaci. Věci, které budou níže uvedeny nejsou z mé hlavy a kdybych zde napsal svůj ještě předvčerejší názor, mýlil bych se. Berte, nebo nechte ležet. Tuto zprávu vám vzkazují ti, kteří jsou na vaší straně. Mohu nyní uvést pouze mi sdělené a z toho ale nemám nic zamlčet. Pokud se vás tato zpráva někde uvnitř dotkne, poté udělejte vše, co je potřeba a co udělat můžete. Nehledejte přitom inspiraci u nikoho druhého. Udělejte, co vám samotným přijde na mysl. Důvěřujte si. Budou stát při vás. Kdo? No třeba Měsíčník, Slunečník a Větrník. Naši vzácní „švagři“.

 

1.       Aktuální útok na premiéra ČR Andreje Babiše nesouvisí s kauzami dostavby jaderných elektráren Temelín a Dukovany. Dominantní úlohu v tomto útoku nemají tajné služby USA, přestože se asi částečně podílí. Kauza dostavby elektráren byla využita pouze jako mediální krycí manévr, kterému uvěřili i mnozí rozumní, moudří a zkušení lidé a analytici. Mocní organizátoři impeachmentu českého premiéra vymysleli a realizovali geniální krycí manévr. Aby si lidé v naší zemi neztotožnili podporu napadeného premiéra s masově podporovaným bojem a postupem proti migrační invazi (pozitivní konotace), bylo potřeba podvrhnout veřejnosti jiný, falešný ale pravděpodobný motiv. Muselo to být vše provedeno a synchronizováno tak, aby výsledná konotace byla negativní a aby tomu uvěřili i ti nejbystřejší. Koho by jen napadlo, že jako pouhý krycí manévr může do ČR dokonce přijet i sám ministr USA! Dostavba elektráren Temelín a Dukovany a volba mezi spol. Westinghouse a ruským Rosatomem, byla vybrána jako motiv pro naše podmínky naprosto geniálně. To jen proto, aby si lidé spojili ve svém vědomí i podvědomí podporu napadeného premiéra s podporou angažování ruského Rosatomu. Podpoř napadeného Babiše – a podpoříš RUSY! Této geniální konotace dosáhli strůjci celé operace a jejího krycího manévru. Velice účinně tak potlačili konotaci: Podpoř napadeného Babiše – a podpoříš odpor proti migrační invazi do své země. Skočil jim na to dokonce i takový politický mazák, jakým je Petr Hájek z Protiproudu.

 

2.       Aktuální útok na premiéra ČR Andreje Babiše dominantně souvisí s jeho postojem a vnitrostátním blokujícím vlivem vůči tzv. Marákešské deklaraci (Marákešskému akčnímu plánu 2018-2020), která se týká celosvětového řízení migrace za účelem sociálně-kulturní přestavby současného světa ve smyslu jeho populační degenerace, destrukce stávajících států a kultur a obnovení plného řízení v budoucnu. Za současným impeachmentem premiéra stojí nyní zejména bruselské síly a operátoři a jejich vnitrostátní kolaborantská skupina zvaná mediálně též „havlérka“ či „kavárna“. Nejedná se však o skupinu ryze unijní. Je to mnohem širší mocenská skupina, ale tento konkrétní úkol byl řešen na její unijní úrovni s vyspělým supportem krycího manévru až z USA.

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

3.       V této opravdu vážné chvíli není podstatné, kdo to je Andrej Babiš, co je zač, co má za sebou, jakých podvodů a zločinů se dopustil či nedopustil ve své minulosti. Dokonce není podstatné ani to, jaký osud a útrapy připravuje pro náš národ společně se svou nadnárodní řídící frakcí do budoucna. V této chvíli je potřeba hájit tady a teď své vlastní individuální a národní zájmy všemi možnými způsoby a nástroji, které takový efekt mohou přinést. Jak to udělat? To už je úkol vložený na každého z nás individuálně.

 

4.       V současných dnech probíhá regulérní útok „bruselských bažin“ na Českou republiku, její státnost, její národní zájmy a na společnou budoucnost nás všech. Kolaboranti a vlastizrádci odhalují své tváře a šturmují do útoku tisíce dalších lidí, kteří vůbec netuší, čeho se vlastně účastní a co vybitím své antipatie a animózní nenávisti mohou docela úspěšně dosáhnout. Premiér Andrej Babiš vzal za své noty někoho vyššího k zablokování smrtonosné migrace do naší země kvůli nějakému jinému plánu. To není žádná jeho zásluha a žádný jeho osobní klad. V této chvíli je to ale otázka bytí a nebytí nás a našich dětí tak, jak jsme zde ve své zemi zvyklí a jak si to v naprosté většině přejeme. Nejde vůbec o to podpořit nyní velice kontroverzního Andreje Babiše. Jde o to důrazně a masově nepodpořit útok nepřítele a zrádců na naši státnost, suverenitu a vaše lidské individuální i naše společné národní zájmy.

 

5.       Andrej Babiš nyní ještě nepadne a neodstoupí. To ale není nutný cíl jeho impeachmentu, což mnozí nechápou. Cílem útoku, je přímo či nepřímo donutit Andreje Babiše změnit přístup k migračním plánům bruselských bažin s Českou republikou. Buď dosažením jeho odstoupení a výměny, nebo dostatečným oslabením jeho vnitrostátní pozice. Samotné neodstoupení Andreje Babiše proto ještě nutně neznamená úspěch v otázce migrační invaze. Svým vlastním chováním a jednáním nyní rozhodujeme a rozhodneme o tom v jakých podmínkách se Andrej Babiš se svými současnými notami ocitne. Pokud mu nedáme příležitost hrát podle not původních, bude je zkrátka muset vyměnit a hrát podle jiných. Jeho řídící struktura to pochopí. Oni umí prohrávat lokální bitvy. My tím ale prohrajeme svou zem, kulturu i budoucnost.

 

Každý podle svých schopností, každému podle jeho zásluh…

Daněk

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.